Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bez komentáře.

  http://www.mojevideo.sk/video/1fba5/mccain_vzkazal_putinovi_ze_jej_mohou_nechat_zavrazdit_jako_k.html
 • Baví se Merkelová s Obamou časových pásmech a jaké to přináší problémy.
  Merkelová říká: To mi povídejte, minule jsem volala japonskému premiérovi, chtěla mu blahopřát ke zvolení a v Tokiu byly 3 hodiny ráno, já ho vzbudila, pořádný trapas…
  A Obama povídá: „To nic není, to já volal včera Putinovi ať dá okamžitě vyšetřit tu vraždu Němcova a tam bylo tři hodiny před tím!“
  • Juro nejsi tak trochu v pořádku.... Je to asi vtip, ale zavádějící a obracející pohled jinam. Proř Rusáci selektovali přístup lidí k tak smutné události jako je pohřeb...něco podobného jsem zažívala u bolševiků, když jsme si byli připomenout smrt J. Palacha. Portože toto se může dít jen v totalitní a nesvobodné zemi...
   • vůbec není zavádějící,tu vraždu mají na svědomí západní služby,zabít spojence aby podezření padlo na nepřítele,typické pro cia
 • Hromadný vrah vyznamenal zrádce, to je teda pěkné, svůj k svému, vrána k vráně sedá.
 • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5613-nikolaj-starikov-kdo-a-proc-zabil-borise-nemcova
  • Vše se dá relativizovat. Ale Němcovova ruská policie sledovala neustále. Příjezd policie na místo vraždy až po 15 min. Kamerové systémy jsou tam nahusto. Dodnes není žádný výsledek a vsadím se, že totak zůstane. Když má jiné vidění světa - hodnot než duče je zrádce?
 • Dorži Batomunkujev, 20 let, 5. samostatná tanková brigáda (burjatské Ulan-Ude), vojenská posádka č. 46108. K vojenské službě povolán 25. listopadu 2013, v červnu 2014 uzavřel vojenský kontrakt na tři roky. Osobní číslo 200220, vojenská knížka 2609999.“
  Těmito přesnými osobními údaji uvedl ruský list Novaja gazeta rozhovor s ruským vojákem, který utrpěl popáleniny při útoku na město Debalcevo.
  Minulý týden povstalecké agentury publikovaly video, jak právě s tímto mladým Burjatem v doněcké nemocnici hovoří známý ruský zpěvák Iosif Kobzon.
  Mladý muž se účastnil tankové bitvy o ukrajinské město, když jeho stroj 19. února, tedy skoro týden po vyhlášení klidu zbraní, zasáhla střela protivníka. Raněného jej pak převezli do popáleninového centra doněcké nemocnice.
  Batomunkujev reportérce Jeleně Kosťučenkové řekl, že vojenský kontrakt podepsal dobrovolně, a když jeho prapor loni v říjnu vyslali na manévry do Rostova, počítal už s tím, že jede bojovat na Ukrajinu. „Řekli nám, že jedeme na cvičení, všichni jsme ale věděli, kam jedeme. Byl jsem psychicky i morálně připraven, že mě čeká Ukrajina,“ prohlásil.
  Ještě v Ulan-Ude přebarvili své tanky. Nášivky a vojenské znaky sundali ve výcvikovém prostoru. „Pasy jsme nechali na základně, vojenské knížky na cvičišti,“ sdělil.
  Vše odevzdejte!
  Manévry u Rostova trvaly podle plánu tři měsíce a jednotka už předpokládala, že pojede nazpět. Osmého února ale přišel příkaz. „Kapitán naší skupiny prostě přišel a řekl: tak, chlapci, jedeme. Pohotovost prvního stupně. Pohotovost prvního stupně znamená, že sedíme v nastartovaném tanku. Pak už vyjíždí kolona,“ popsal. „Když jsme vyjížděli z cvičiště, řekli: telefony, dokumenty, odevzdejte vše.“ Pak odjeli k hranicím s Ukrajinou. Nikdo s vojáky předtím údajně o ostrém boji na Donbasu nemluvil. „Všichni jsme to věděli, už když jsme nastupovali do vlaku,“ dodal.
  Batomunkujev uvedl, že v jeho praporu bylo celkem 31 tanků, na každých deset tanků připadala tři bojová vozidla pěchoty a pět nákladních vozů s municí, celkem asi 300 vojáků.
  Na otázku, zda ruští vojáci bojovali společně s „domobranou“, odpověděl záporně. „Oni prostě obsadí linii, a když je třeba jet dál udeřit na nepřítele, domobranci to odmítají. Říkají: my tam nepojedeme, tam je to nebezpečné,“ tvrdí raněný tankista.
  • Neregulérní armáda poráží na hlavu regulérní státní armádu..Kdo je vyzbrojil, kdo je takticky vede? Kdo jim velí? Kdo je zásobuje?
  • Než číst ty vaše blitky, tak je lepší koukat na TV Šlágr.
 • udělal to Kalousek, USA a CIA
 • Vrah je Putin.
  • Nebo naopak.
 • CIA *14*
 • Ten Porošenko je jelito, co se tam se..e?
 • jestli ho skutečně nechal zastřelit Putin, zaslouží Nobelovku Němcov
  • Stejně jako válečný zločinec OBANA, nicht wahr???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit