Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5613-nikolaj-starikov-kdo-a-proc-zabil-borise-nemcova
    • Vše se dá relativizovat. Ale Němcovova ruská policie sledovala neustále. Příjezd policie na místo vraždy až po 15 min. Kamerové systémy jsou tam nahusto. Dodnes není žádný výsledek a vsadím se, že totak zůstane. Když má jiné vidění světa - hodnot než duče je zrádce?
  • Starého smradlavého dědka soudruhaPusinky se nezbavíte nikdy.Ten tady bude prudit od rána do večera,každý den na věky věků amen.Holt je to osud,že blbců se nedá zbavit.
  • Vražda Němcova byla zorganizována SBU vedená USA
    Smrt Němcova bude využita Západem jako záminka pro masové protesty v Rusku.
    A víte, kdo tato slova napsal??
    Všem protiputinovcům a zvláště soudružce Pusince : Byl to známý amrický ideolog sám Zbigniew Brzezinski!!! To čumíte, žé!!!!
    • Jako že by si Ukrajinci zastřelili svého obhájce který byl proti válce mezi Ruskem a Ukrajinou ??
      No že to prohlásil nějaký devadesátiletý stařík *1*
      To je divné že si Rusouvé při vaší logice nezastřelili bývalého Ukrajinského prezidenta, ministra vnitra a velitele zásahu z Majdanu..... Místo toho jim poskytli azil *1*

      Ale je hezké že i lidi kolem Erika von Danikena vědí co je to SBU a kterým létajícím talířem se vrah do Kremlu dostal *1* *1* *1* *1*
      • Jenom hlupák a mladíček s mlékem na bradě neví kdo to je Zbygniew Brzezinski!! Svoje úvahy si můžeš se svým IQ = 48 strčit někam!!!
  • Je to jak to řekl jeden Američan, když tady rozkradeš sto milionů dolarů nic se ti nestane, ale běda když ukradeš bagetu, zastřelí tě jako prašivého psa na chodníku.
    • Prosím, jmenuj ho...
      • Jmenovat ho nemůžeš ale stačí se podívat na dva dny staré TV noviny kde to uvidíš, jak policajti zastřelili člověka který nic neproved, a to je tam na denním pořádku.
  • Baví se Merkelová s Obamou časových pásmech a jaké to přináší problémy.
    Merkelová říká: To mi povídejte, minule jsem volala japonskému premiérovi, chtěla mu blahopřát ke zvolení a v Tokiu byly 3 hodiny ráno, já ho vzbudila, pořádný trapas…
    A Obama povídá: „To nic není, to já volal včera Putinovi ať dá okamžitě vyšetřit tu vraždu Němcova a tam bylo tři hodiny před tím!“
    • Juro nejsi tak trochu v pořádku.... Je to asi vtip, ale zavádějící a obracející pohled jinam. Proř Rusáci selektovali přístup lidí k tak smutné události jako je pohřeb...něco podobného jsem zažívala u bolševiků, když jsme si byli připomenout smrt J. Palacha. Portože toto se může dít jen v totalitní a nesvobodné zemi...
      • vůbec není zavádějící,tu vraždu mají na svědomí západní služby,zabít spojence aby podezření padlo na nepřítele,typické pro cia
  • jestli ho skutečně nechal zastřelit Putin, zaslouží Nobelovku Němcov
    • Stejně jako válečný zločinec OBANA, nicht wahr???
  • Všem těm rusofobům co se zapojili níže. Na vaše skřeky platí arabské: "Psi štěkají - karavana jde dál. A slovy V. Nezvala: ".. jen si dál vyrážejte své skřeky, nevysuší to naše řeky...!!"
  • Hromadný vrah vyznamenal zrádce, to je teda pěkné, svůj k svému, vrána k vráně sedá.
  • Neslavný konec oportunisty a revizionisty, ale budíž mu země lehká.
    • Peppone, neskutečný blbe dementa Václav a Klause, věrného syna dělnické třídy!
    • Peppone, neskutečný blbe dementa Václav a Klause, věrného syna dělnické třídy!
  • mé názory a myšlenky jsou vysoce inteligentní a hodnotné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit