Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo no; to málo, co mají rusácí ještě v obchodech, se zdražilo tak, že na to kdekdo nemá, tak zacpeme poddaným hubu vodkou!
    • tedy mrkni na některé jejich zpravodajské servery, kšefty plné...
      • Potěmkinovi vesnice
    • Samoděržaví se Vladimírovi určitě lépe kočíruje, když bude ruský národ permanentně ožralý ... *3*
  • Pokud je na chlast a cigára je pořád ještě dobře. *3*
    • Samohonka holt musí rusákovi stačit.
      • kdežto ty bereš antabus?
      • na samohonku dojede až do paříže *3*
        • Moskvič jede na všecko.
  • A chljéba búďet tovóryšč Půtin?
    • http://meteleskublesku.cz/media/24/snd/10.mp3
    • Kde ty věci. Ten se posílá na Ukrajinu vašim hrdinným okupantům a vrahům!
      • no, ukrajinšní.kyjevští okupanti východní ukrajiny mají hlad, jejich vedení se pere mezi sebou kdo by se staral o zásobování.
  • směrem než my. Rusové bojují proti metanolu zlevněním kvalitního etanolu, no a my jsme pro jistotu etanol úplně zakázali, bo už jsme ho měli tolik, že jsme nevěděli kde ho máme. Ovšem po pár týdnech měl chemik lihoslav kraďousek takový absťák, že se prohibice metanol nemetanol musela zase zrušit ovšem se starými nebo ještě navýšenými cenami.
  • Bohužel Východ stále nemá občanskou společnost ale pouze pasivní lidičky.
    Proto volí neustále Putiny a Babiše kteří hrají na strunu občanské lenosti - dám
    vám koblihu i buřta ale jinak se o nás nestarejte. Sen všech kmotrů.
    Ani sudruh Putin nemůže mužikům sebrat vodku - to by měl na krku vzpouru.

    Zdejším milovníkům Rudého alkoholu se dokonce podařilo posadit si na hrad jednoho
    z jejich řad - soudruha Zemana.
    • a západ nabízí ještě větší kupu hnoje, než která tu už byla, tak to je potom takový Putin a Zeman pravé požehnání v době současné nouze
  • Za vodku skoro zadarmo se najde dost "blbých Ivanů", kteří budou Puťkovi plácat a volit ho. *1* *1* *1* *2* *2* *2* *16*
  • Asi to má své opodstatnění.
    Podle EUROSTATU nejvíce alkoholu v evropě se vypije v ČR což je politování hodné.
    Nejvíce lidí umírajících na cirhózu jater je ovšem v rusku.
    No a co jiného než kvalita v tom může být *1* *1* *1*

    Doplnění : dle eurostatu má průměrné pivo 6% alkoholu průměrné víno 12% alkoholu a pruměrný destilát 24% alkoholu. Z čehož plyne že když si místo dvou piv dáte litr vína nebo pět panáků stává se s vás defakto abstinent a jste na správné cestě.

    Akorát mne jímá hrůza když jsem zjistil že po litru vína mohu řídit až za 18 hodin........ Jestli já si radši přeci jen nedám dvě pěnivé..... Spoluobčani promiňte že vám kazím reputaci a europrůměr....... Já bych se neměl jak dostat do eurorachoty *1* *1*
  • Kde mám džusík *3*
  • Ruský mužik se obejde bez svobod i demokracie ale na vodku si šahat nenechá. *15*

    Putin také potřebuje aby národ pil a nevšímal si ta k toho že z Ruska opět udělal
    agresivní stát se skomírající ekonomikou.
    • Kdyby vás raději zajimala náš skomírajicÍ stát.A tolik síly co jste napjala na prskání síry na Rusko raději dala do hmotné práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit