Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chamberlainovská slušnost a v nynější drahošovské podobě klon oné chamberlainovské slušnosti je projevem zadupávání posledních výhonků demokracie. Politika ústupků, tedy appeasementu, vážně poškodila všechny demokratické země, tedy mj. i ČSR, UK a Francii, které dokonce existenčně ohrozila. A přesto zpupný a samolibý Chamberlain na londýnském letišti vítězoslavně mával makulaturou oné mnichovské smlouvy. Rusko pochopitelně se snaží z mnichovské zrady vytěžit propagandistický a politický kapitál - a nikoliv zcela neprávem, protože Německo, Francie a Velká Británie se nepoučily ze zhoubných důsledků podvodné mnichovské smlouvy a dál se snaží prosazovat své nedemokratické a nerealistické vize, tentokrát skrze podvodný projekt EU.
 • Ta tzv. "Mnichovská zrada" byla menší zlo. Druhá možnost byla zahájit obranný boj proti Hitlerovcům na našem území. Toho by jistě využil Stalin a poskytl by nám "bratrskou pomoc". A výsledkem by bylo, že z krásných Zemí Koruny České by by zbyly jenom ruiny a těch pár obyvatel, co by přežili, by skončilo na Sibiři.

  Chyba byla v r. 1918, kdy se Evropa rozdrobila na nevraživé nacionalistické státečky místo aby se staleté uspořádání reformovalo a zachovalo.

  Jo. za b.bost se platí.

  • KIMCID

   Ano češi zradili Rakousko uhersko, přesně

  • Jistě Soukmenovče. Proto bylo vrcholně správné kapitulovat bez boje a svěřit se do "blahodárné péče" Vaší Třetí říše a milovaného Führera. A kdyby nepřišli zločinní Sověti kteří nás okupovali, Tví Soukmenovci by o "naše blaho v lázeňských táborech" Terezín, Osvětim pečovali dodnes. Pokud bychom tedy ještě vůbec existovali, o čemž mám silné pochybnosti. 😀 Od vás nám Sibiř nehrozila, pouze krematorium. To je neskonale výhodnější.....

   • Nejsem tvůj soukmenovec, soudruhu (Parteigenosse).

    To vraždění lidí "nižší rasy" odkoukali hnědí socialisté od rudých socialistů vládnoucích v CCCP, tam se vraždili lidé "nepřátelských tříd". Komunismus na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, což je několikanásobně víc než nacisti. On ten báťuška Džugašvilli na to měl několikanásobně víc času. 

    • Aha. Takže jsi gauner z FEDu který sponzoroval nástup Nacistů k moci a vyslal německého agenta Lenina aby do Ruska zavlekl bolševismus. Tak to jsi ještě větší verb..ž než ti dva parch...nti Hitler a Stalin dohromady. Konečně ses přiznal....máš na svědomí stovky milionů mrtvých a moře neštěstí na světě.....

 • Mnichovská zrada "západních soudruhů", která je prostě historickým faktem., právě bohužel vůči nám i se všemi následky po 2sv.., je jedna věc ..a to že přímo počátky výcviku německé armády, která nesměla mít zbraně po 1sv atd.atd. probíhalo právě i v Rusku a dokonce pod ruskými instruktory a že němečtí důstojníci, což je i filmově zdokumentováno se ještě pár dní před počátkem 2sv. v doprovodu sovětských generálů.,volně procházeli s nimi přímo na Rudém náměstí a je i týdeník, kde se němečtí vojáci s ruskými na setkání někde v poli dokonce objímali, jako "soudruzi ve zbrani"., je zas jiná a další "veselá historka"..a je jich ještě hodně., včetně toho, že i toho špiona, zloděje a syfilitika Lenina i tu jeho hlavní bandu teroristů-soudruhů vyškolených v jedné kovárně a "škole revolucionářů" ve Švýcarsku, která je tam mimochodem dodnes, akorát se v ní už skoro nepracuje.,poslala právě německá tajná služba s velkými penězi i od německé vlády a na tehdejší dobu i s např. velmi moderními rotačkami na tisk letáků, dokumentů, dokladů ve vagónech atd.atd. aby rozvalili Rusko, protože se hlavně sami Němci báli jak čert kříže, že jinak bude komunistická revoluce u nich dříve, než v tom Rusku a moc opravdu nescházelo, aby se to nestalo a to zcela legálně i ve volbách !..Historie soudruhů na východě, se soudruhy na západě, není černobílá..

  • Pakt Molotov-Ribbentrop. Budovatelé hnědého a rudého socialismu se dohodli na spolupráci a rozdělili si Evropu.

  • Je to tak. Nic neni uplne cerne ani uplne bile. Muzeme se jen dohadovat, co by, kdyby.

 • Hlídací čokl = dezinformační a konspirační web, tedy samý nesmysly!

 • "Kdybychom neměli Rakousko, museli bychom si ho vytvořit", pravil v 19.století F. Palacký. My jsme to Rakousko měli, ale naši předkové přispěli jsme k jeho rozbití a s velkou namyšleností "slavjanofilů" 19. století vytvořili ČSR jako prý "národní" stát neexistujícího, jakéhosi prý "československého národa" (který ani Slováci neuznali). A tak nám svoboda vydržela pouhých  20let a poté jsme se stali Protektorat Böhmen und Mähren a po šesti letech z naší země na půl století byla ČSSR - Čechoslovackaja sovětskaja socialističeskaja respublika.  

  • KIMCID

   kdybychom neměli komunisty taky si je taky musíme vytvořit

  • No ale přece Hitler Rakousko také zabral. Nebo ne?

   • A jak nadšeně ho ve Vídni vítali......

 • Anonymous proti britské vládě, a to nejen v kauze SkripalPo Novém roce se opět ohlásila mezinárodní skupina hackerů Anonymous, a to s dokumenty odhalujícími akce britské vlády nejen v organizované protiruské kampani, ale i proti svým domácím politickým rivalům. Tak kde je pravda?

 • imarr.1
  SSSR by nás opravdu osvobodil, a postaral se o nás. Po Katyňsku. Ukrajina názorný příklad toho, jak se Kreml chová k sousedům. A to jsou obyvatelé Ukrajiny teoreticky Rusové taky! Gulagy pro všechny. Pokud ovšem nedostanou kulku.
  • Ať se už přestane kecat o mnichovské zradě, ČSR byla povinna řešit národnostní problémy cestou mezinárodní arbitráže podle tzv. Janovské smlouvy z r. 1925
   • Takze Hitler vlastne postupoval v souladu s mezinarodnim pravem? Chapu to spravne?

  • KIMCID

   ? sssr osvobodilo 3/4 republiky.ale ano měli nás nechat němců ty s námi měli velkolepé plány zotročit a sterilizovat.

 • Ja si myslim, ze je dobre, ze si nekdo vzpomnel na udalosti z roku 1938. U nas se vsechna oficialni media tvarila, ze se tenkrat vlastne nic zvlastniho nestalo. Vcetne medii nasich dnesnich spojencu. Tam je to ale pochopitelne, protoze se nemaji prilis cim chlubit.

 • jkdesign

  USA  to jako nepoužívá???))) USA je mistrem světa v propagandě navíc ve vylhané propagandě 


 • A trollové v akci !

  A co tv Barrandov,to je lahůdka pro duševní úchyly!

  • KIMCID

   tak na to nekoukej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit