Přejít na výpis diskuzí

Rusko využívá historii k moderní propagandě. V kurzu je mnichovská zrada

9.1.2019 19:55
red 30 příspěvků

Křest knihy ruského autora Svjatoslava Rybase "Mnichov. Benešovo proroctví" byl pro milovníky Ruska zajímavou událostí. Sešli se na něm mimo jiné současní komunisté, bývalí spolupracovníci StB či absolventi moskevského institutu MGIMO, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ta tzv. "Mnichovská zrada" byla menší zlo. Druhá možnost byla zahájit obranný boj proti Hitlerovcům na našem území. Toho by jistě využil Stalin a poskytl by nám "bratrskou pomoc". A výsledkem by bylo, že z krásných Zemí Koruny České by by zbyly jenom ruiny a těch pár obyvatel, co by přežili, by skončilo na Sibiři.

  Chyba byla v r. 1918, kdy se Evropa rozdrobila na nevraživé nacionalistické státečky místo aby se staleté uspořádání reformovalo a zachovalo.

  Jo. za b.bost se platí.

  • KIMCID

   Ano češi zradili Rakousko uhersko, přesně

  • Jistě Soukmenovče. Proto bylo vrcholně správné kapitulovat bez boje a svěřit se do "blahodárné péče" Vaší Třetí říše a milovaného Führera. A kdyby nepřišli zločinní Sověti kteří nás okupovali, Tví Soukmenovci by o "naše blaho v lázeňských táborech" Terezín, Osvětim pečovali dodnes. Pokud bychom tedy ještě vůbec existovali, o čemž mám silné pochybnosti. 😀 Od vás nám Sibiř nehrozila, pouze krematorium. To je neskonale výhodnější.....

   • Nejsem tvůj soukmenovec, soudruhu (Parteigenosse).

    To vraždění lidí "nižší rasy" odkoukali hnědí socialisté od rudých socialistů vládnoucích v CCCP, tam se vraždili lidé "nepřátelských tříd". Komunismus na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, což je několikanásobně víc než nacisti. On ten báťuška Džugašvilli na to měl několikanásobně víc času. 

    • Aha. Takže jsi gauner z FEDu který sponzoroval nástup Nacistů k moci a vyslal německého agenta Lenina aby do Ruska zavlekl bolševismus. Tak to jsi ještě větší verb..ž než ti dva parch...nti Hitler a Stalin dohromady. Konečně ses přiznal....máš na svědomí stovky milionů mrtvých a moře neštěstí na světě.....

 • Mnichovská zrada "západních soudruhů", která je prostě historickým faktem., právě bohužel vůči nám i se všemi následky po 2sv.., je jedna věc ..a to že přímo počátky výcviku německé armády, která nesměla mít zbraně po 1sv atd.atd. probíhalo právě i v Rusku a dokonce pod ruskými instruktory a že němečtí důstojníci, což je i filmově zdokumentováno se ještě pár dní před počátkem 2sv. v doprovodu sovětských generálů.,volně procházeli s nimi přímo na Rudém náměstí a je i týdeník, kde se němečtí vojáci s ruskými na setkání někde v poli dokonce objímali, jako "soudruzi ve zbrani"., je zas jiná a další "veselá historka"..a je jich ještě hodně., včetně toho, že i toho špiona, zloděje a syfilitika Lenina i tu jeho hlavní bandu teroristů-soudruhů vyškolených v jedné kovárně a "škole revolucionářů" ve Švýcarsku, která je tam mimochodem dodnes, akorát se v ní už skoro nepracuje.,poslala právě německá tajná služba s velkými penězi i od německé vlády a na tehdejší dobu i s např. velmi moderními rotačkami na tisk letáků, dokumentů, dokladů ve vagónech atd.atd. aby rozvalili Rusko, protože se hlavně sami Němci báli jak čert kříže, že jinak bude komunistická revoluce u nich dříve, než v tom Rusku a moc opravdu nescházelo, aby se to nestalo a to zcela legálně i ve volbách !..Historie soudruhů na východě, se soudruhy na západě, není černobílá..

  • Pakt Molotov-Ribbentrop. Budovatelé hnědého a rudého socialismu se dohodli na spolupráci a rozdělili si Evropu.

  • Je to tak. Nic neni uplne cerne ani uplne bile. Muzeme se jen dohadovat, co by, kdyby.

 • Hlídací čokl = dezinformační a konspirační web, tedy samý nesmysly!

 • "Kdybychom neměli Rakousko, museli bychom si ho vytvořit", pravil v 19.století F. Palacký. My jsme to Rakousko měli, ale naši předkové přispěli jsme k jeho rozbití a s velkou namyšleností "slavjanofilů" 19. století vytvořili ČSR jako prý "národní" stát neexistujícího, jakéhosi prý "československého národa" (který ani Slováci neuznali). A tak nám svoboda vydržela pouhých  20let a poté jsme se stali Protektorat Böhmen und Mähren a po šesti letech z naší země na půl století byla ČSSR - Čechoslovackaja sovětskaja socialističeskaja respublika.  

  • KIMCID

   kdybychom neměli komunisty taky si je taky musíme vytvořit

  • No ale přece Hitler Rakousko také zabral. Nebo ne?

   • A jak nadšeně ho ve Vídni vítali......

 • Anonymous proti britské vládě, a to nejen v kauze SkripalPo Novém roce se opět ohlásila mezinárodní skupina hackerů Anonymous, a to s dokumenty odhalujícími akce britské vlády nejen v organizované protiruské kampani, ale i proti svým domácím politickým rivalům. Tak kde je pravda?

 • imarr.1
  SSSR by nás opravdu osvobodil, a postaral se o nás. Po Katyňsku. Ukrajina názorný příklad toho, jak se Kreml chová k sousedům. A to jsou obyvatelé Ukrajiny teoreticky Rusové taky! Gulagy pro všechny. Pokud ovšem nedostanou kulku.
  • Ať se už přestane kecat o mnichovské zradě, ČSR byla povinna řešit národnostní problémy cestou mezinárodní arbitráže podle tzv. Janovské smlouvy z r. 1925
   • Takze Hitler vlastne postupoval v souladu s mezinarodnim pravem? Chapu to spravne?

  • KIMCID

   ? sssr osvobodilo 3/4 republiky.ale ano měli nás nechat němců ty s námi měli velkolepé plány zotročit a sterilizovat.

 • Ja si myslim, ze je dobre, ze si nekdo vzpomnel na udalosti z roku 1938. U nas se vsechna oficialni media tvarila, ze se tenkrat vlastne nic zvlastniho nestalo. Vcetne medii nasich dnesnich spojencu. Tam je to ale pochopitelne, protoze se nemaji prilis cim chlubit.

 • jkdesign

  USA  to jako nepoužívá???))) USA je mistrem světa v propagandě navíc ve vylhané propagandě 


 • A trollové v akci !

  A co tv Barrandov,to je lahůdka pro duševní úchyly!

  • KIMCID

   tak na to nekoukej.

 • KIMCID

  Pardon kde přesné je to Ruská propaganda? To jako tu knihu Rusko nějak nabízí? Jako napsat můžu cokoliv a dnes mě to kdokoliv vydá. Otázka je zda to někdo bude kupovat a číst a dál roznášet.Propaganda by byla kdyby mě to někdo nutil či nabízel  a to nikdo nedělá.Tak že je celek fuk kdo to napsal  a kde s to vydalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit