Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • lajmilhuli
  Ale vážení, nevážení a ostatní, otřete si mokvající oči přetékající nenávisti, s očním bělmem do krvava, ale s chladnější myslí, věcně pomněte: Putin je ruský vlastenec a nedostižný hráč ve hře s bílou a černou kuličkou, na kolikátý tah a kdy, má předhodit zděšeným amíkům a podřízeným zločinným organizacím - jejich CIA, zabijácké žoldácké organizaci NATO a jim podobných amis slouhů, černou, nebo bílou kuličku. Na státníka Putina žádný ze "západních" politiků nemá ani co by jej jako stébélkem mohl jen pošimrat, natož nějak porazit.
 • jistý mentálně opožděný jedinec známý obveselováním veřejnosti, jako tečka, tvrdí že prý mezi Čechy a Moravany není žádný rozdíl a Morava je prý "česko" jako údajná země koruny české. Současně odsuzuje Masaryka a Beneše za propagaci československého národa a Rusko za údajnou agresu vůči Ukrajině Bělorusku atd. Když ovšem uplatníme jeho vlastní logiku, dojdeme k závěru že rovněž mezi Čechy a Slováky není žádný rozdíl a že Slovensko je vlastně "česko". Tudíž Slováci jsou Češi. A rovněž Ukrajina byla v historii součástí ruského carství, tudíž mezi Rusy a Ukrajinci není rozdíl a Ukrajina je ve skutečnosti Rusko. Takže Rusko má legitimní nárok nejen na Krym nýbrž na celou Ukrajinu. Rovněž mezi Ruskem a Bělo-Ruskem není žádný rozdíl, takže Rusko by mělo právo na spojení s touto zemí. Taktéž mezi Ruskem a P-Ruskem není žádný rozdíl takže se můžou obě země klidně spojit.

  VŠEM STEJNÝ METR TEČKO...... *3*
 • Pro Rusy je jediné rozumné řešení a tím je začít si vše potřebné vyrábět samo a nerosty a suroviny pošetřit pro další generace Rusů.
 • Njn jsou jasně ekonomicky v háji *1* *1* *1* *1*
  • Ekonomicky v háji je hlavně Česko.Po šestadvacetileté vládě lumpů je rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené.Přesně je na pokraji státního bankrotu.
 • https://www.youtube.com/watch?v=7EU-yItP7AM
 • Rakeťák Putin, kam se asi nechá vystřelit. Mohl by se učit skákat z Čapího hnízda od Babiše než narazí na Americké rakety, které již před 40 lety lítaly 8 000 km/h. Kdyby za tu raketu připevnil pluh, tak zorá celou Ukrajinu za pár minut a celá Evropa v četně Ruska bude mít obilí, že by ho naši zelení s Bursíkem nechaly spálit, při inteligenci Bursíka se není čemu divit.
  Když vidím Ruské traktory tak bych brečel. Rusko a velký malý Putin proč nepoužije jaderné palivo s ponorek a mohl by je použít na jejich traktory, takto by mohly jezdit třeba 1 000 let a stačilo by měnit jenom traktoristy. Takto by Putin mohl vytvořit tisíciletou říši jak to chtěl Hitler. To by bylo najednou potravin a nemusely by chodit žebrat. Jaderné palivo a obilí bylo stejně z České republiky, vždyť jsme jim tam posílaly vlaky uranu s obílím, bramborama a masem.
 • Náš Vůdce Putin prdí desetkrát rychleji než zvuk!
 • Ja, richtik. Xtečka ma prafdu. Šésko naturlich patři na zapat ke germanskym bratrum. Ruska vychodostepni ferbež musy byt vychlazena. Šeska ferbež bude poslušně robotovat pro fitěstvi Řiše a pote ji pšesuneme na Sibiš. Statečny kolaborant tečka dostane ode mne řad sfatofaclafske orlice. Heil Tečka
  • Děkuji za podporu, soukmenovče.
   • s tvoji pomoci Putinovi a Rusku zatopime. Fice takofych praskaču jako ty a Šésko se frati do naruči tisicilete řiše.
 • Fašisti z Kremlu si koledují jak KLDR!
 • Máme nejlepší klikací mašinku na světě. Rakety se této rychlosti blíží!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit