Přejít na výpis diskuzí

Rusko začalo s testy hypersonických raket, pětkrát rychlejšími než zvuk

18.3.2016 14:02
40 příspěvků

Ruská armáda začala testovat střely nové generace, řízené hypersonické rakety Zirkon, které dokážou uletět deset kilometrů do šesti sekund. Střelami by měly být vyzbrojeny ruské jaderné ponorky Husky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • lajmilhuli
  Ale vážení, nevážení a ostatní, otřete si mokvající oči přetékající nenávisti, s očním bělmem do krvava, ale s chladnější myslí, věcně pomněte: Putin je ruský vlastenec a nedostižný hráč ve hře s bílou a černou kuličkou, na kolikátý tah a kdy, má předhodit zděšeným amíkům a podřízeným zločinným organizacím - jejich CIA, zabijácké žoldácké organizaci NATO a jim podobných amis slouhů, černou, nebo bílou kuličku. Na státníka Putina žádný ze "západních" politiků nemá ani co by jej jako stébélkem mohl jen pošimrat, natož nějak porazit.
 • jistý mentálně opožděný jedinec známý obveselováním veřejnosti, jako tečka, tvrdí že prý mezi Čechy a Moravany není žádný rozdíl a Morava je prý "česko" jako údajná země koruny české. Současně odsuzuje Masaryka a Beneše za propagaci československého národa a Rusko za údajnou agresu vůči Ukrajině Bělorusku atd. Když ovšem uplatníme jeho vlastní logiku, dojdeme k závěru že rovněž mezi Čechy a Slováky není žádný rozdíl a že Slovensko je vlastně "česko". Tudíž Slováci jsou Češi. A rovněž Ukrajina byla v historii součástí ruského carství, tudíž mezi Rusy a Ukrajinci není rozdíl a Ukrajina je ve skutečnosti Rusko. Takže Rusko má legitimní nárok nejen na Krym nýbrž na celou Ukrajinu. Rovněž mezi Ruskem a Bělo-Ruskem není žádný rozdíl, takže Rusko by mělo právo na spojení s touto zemí. Taktéž mezi Ruskem a P-Ruskem není žádný rozdíl takže se můžou obě země klidně spojit.

  VŠEM STEJNÝ METR TEČKO...... *3*
 • Ekonomicky v háji je hlavně Česko.Po šestadvacetileté vládě lumpů je rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené.Přesně je na pokraji státního bankrotu.
 • Pro Rusy je jediné rozumné řešení a tím je začít si vše potřebné vyrábět samo a nerosty a suroviny pošetřit pro další generace Rusů.
 • Njn jsou jasně ekonomicky v háji *1* *1* *1* *1*
 • https://www.youtube.com/watch?v=7EU-yItP7AM
 • Rakeťák Putin, kam se asi nechá vystřelit. Mohl by se učit skákat z Čapího hnízda od Babiše než narazí na Americké rakety, které již před 40 lety lítaly 8 000 km/h. Kdyby za tu raketu připevnil pluh, tak zorá celou Ukrajinu za pár minut a celá Evropa v četně Ruska bude mít obilí, že by ho naši zelení s Bursíkem nechaly spálit, při inteligenci Bursíka se není čemu divit.
  Když vidím Ruské traktory tak bych brečel. Rusko a velký malý Putin proč nepoužije jaderné palivo s ponorek a mohl by je použít na jejich traktory, takto by mohly jezdit třeba 1 000 let a stačilo by měnit jenom traktoristy. Takto by Putin mohl vytvořit tisíciletou říši jak to chtěl Hitler. To by bylo najednou potravin a nemusely by chodit žebrat. Jaderné palivo a obilí bylo stejně z České republiky, vždyť jsme jim tam posílaly vlaky uranu s obílím, bramborama a masem.
 • Pokud se vzpomínám, tak GEOGRAFICKY končí Evropa u Uralu. Ovšem mentalitou někde za Karpatami. Země Koruny České tvořilo Království České, Markrabství Moravské a Knížectví Slezské. Tyto země dnes tvoří Česku republiku s výjimkou velké části Knížectví Slezského, o které Marii Terezii připravili Prusové a které je dnes součástí Rzeczpospolitej Polskej.
 • Náš Vůdce Putin prdí desetkrát rychleji než zvuk!
 • Máš pravdu, i s válečnými zločinci........
 • Je vidět, jak jsi objektivní. Zase jeden, kdo má našeptané fráze, bez argumentů kolem sebe křičí ale co mu "někdo" nenapoví, neřekne. Stačí se podívat na historii vojenských intervencí USA a Ruska (SSSR), a to hovořím jen o těch oficiálně přiznaných, ty neoficiální, top secret, vylízají na svět postupně a určitě ne všechny. Jenže to Ti do manuálu už asi nenapsali....A takový chce na veřejném foru vykřikovat něco o análním turismu. Přitom má sám hlavu řádně namastěnou.... a taky vymastěnou......
 • s tvoji pomoci Putinovi a Rusku zatopime. Fice takofych praskaču jako ty a Šésko se frati do naruči tisicilete řiše.
 • Udělej si sám!
 • Skromný dotaz pane X, kdepak nám končí Evropský kontinent ve východní části???? Chce to aspoň trošku znát zeměpis nebo se aspoň podívat na mapu. A když se dívám na působení vojáků České armády, řekni mi, kde končí Země Koruny České a kdo jí vládne???
 • ještěs nepoznal, že tečka má IQ chcíplého mloka?
 • Děkuji za podporu, soukmenovče.
 • Ja, richtik. Xtečka ma prafdu. Šésko naturlich patři na zapat ke germanskym bratrum. Ruska vychodostepni ferbež musy byt vychlazena. Šeska ferbež bude poslušně robotovat pro fitěstvi Řiše a pote ji pšesuneme na Sibiš. Statečny kolaborant tečka dostane ode mne řad sfatofaclafske orlice. Heil Tečka
 • Fašisti z Kremlu si koledují jak KLDR!
 • *1* *1* *1*
 • Máme nejlepší klikací mašinku na světě. Rakety se této rychlosti blíží!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit