Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty začouzený havířský imbecile Tečko! Už jsme tě prokoukli ,komouši za-raný! Ty ses musel narodit v té smradlavé laguně v Přívoze, jinak si to neumím vysvětlit, proč tu pořád tečko prudíš!? *16*
  • No příchod pravého Ukrajinského sektoru to taky nebude žádná selanka. A oni příjdou, protože až po volbách zvítězí zdravý rozum a začnou čistky, máme je tady jako politické uprchlíky.
  • Díky buržoustů, kulaků, západních imperialistů se ČR stala také.
  • Pusť si jeho ministra z Reaganovy vlády P.C. Robertse a vem si k tomu překladatele, blb jako ty to z té angličtiny nepřeloží. Roberts je na Putinově straně a Krym mu schválil a to co dělá nyní také, protože . USA porušily dohody podepsané právě tím Reaganem a Gorbačovem, proto i Gorby podpořil Putina.Tak ať to s tebou tečko nešlehne - blbe certifikovaný -bc.
  • Ty radsi LIDOVOU DEMOKRACII co ty stbaku?!! *12*
  • Ostraváku za ten názor ti dávám bod, a dodávám ona paní Merkelová si už asi uvědomuje, že EU šláplo vedle protože na Ukrajině je bída s nouzí a museli by tam nasypat neskutečně mnoho peněz a návratnost takové ivestice by byla asi velmi problematická. Ukrajina není Česko tady se němci o koupě českých podniků předháněli,já věřím že z toho postupem času vycouvají a nakonec bude Ukrajina ráda až jim Putin pomůže.
  • Mluv za sebe ...
  • byl jsem v Česku, jsou to lizprdelove a mentalně zaostalej národ viz p.Zeman *15*
  • Ubohá nacistická tečka - kůl v plotě - sám si napíše, sám si odpoví, sám se pochválí , sám si nakliká - líbí , protože nikdo jiný to neudělá.
  • to neni spravne - takove cypy grafomaňske v Ostravě nemame !!!
  • DEMOKRACIE *15* ty jses slepej blb. Tahni do diry a modli se
  • v Rusku jsem byl, je to zaostalá, příšerná země *11*
  • Mocí je opojen Bilderberg z Wall Streetu, protože Barák s Bombama skáče víc jak blecha, jak ho honí, když mu zaplatili miliony doláčů za kampaň - černouškovi s holým pozadím, aby to splatil. a do majdanu spadlo 5 miliadr doláčů, co si odtrhli od pusy i přes USA astronomické zadlužení.
  • jen je třeba ještě recipročně zakázat taky bolševický (post)komunismus. A bude na světě mnohem lépe !
  • Prezidente Regane vratte se DEMOKRACIE je opet ohrozena!!! *16*
  • *15* co čech to srab a lizprdelka od dob Masaryka
  • Já úplně nechápu, proč se tam s takovou chutí mydlí ? Když nacista a komunista jsou pouze dvě strany téže mince !!! P.S.: Je to bohatě prověřeno (nedávnou) historií.
  • Vypatlaná , ubohá a demagogická tečko - P.C Roberts je na straně Putina i s tím Krymem a je z Reaganovy administrativy a kritizuje toto šílenství USA na Ukrajině, máš smlůlu, ovšem kdo neumí anglicky jako ty, tak si ten hovor prostě nepřeloží , tak tu pak akorát blinkáš kraviny bez nalostí fakt a souvislostí. . Srážka s blbcem jako jsi ty je ta nejhorší - Jan Werich.
  • Skoda ze takovy jako jsi ty Hitler nevyhubil
  • Jak vidím máme zde po 1 máji samé bourlivce.Až vše vyleze ven,co nám dnes nikdo nerekne
    nebo lež,jsem zvedav na koment tech co jecí Rusové ven,skretek Putin atd.Je težké tvrdit volovi,že není bejk.Kdepak asi zmizel s Ruska vyslaný vyjednavac ohledne "rukojmích" ?
    EU,USA a vùbec západ ma na hlavu padlé argumenty-je to tak že by to velmi rádi tak videli
    jak o tom"tisk" píše.Dobré,že jsou "nefiltrované" informace a to je štve.Asi 2-3 dny a se to
    vyhrotí protože na Kyjev je enormní nátlak "demokratických státù". *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit