Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neznám jedinou oblast v tomto "bordel státě" kde by byl pořádek nebo alespoň jeho náznak.
    Nejsem naivka co si myslí, že ve všech státech kromě ČR pořádek je. Ale být mladší a schopnější tak volím jedině nohama tak jako statisíce po r. 48 a 68!!! Současná generace 30-tníků se pořádku rozhodně nedočká!!!
  • Zvolená nezvolená, místo šetření pořád utrácejí na dluh.- *11*
    • Běžte už do pr...e,kdybyste tuto zemi nerozkradli, nemuseli bychom žít na dluh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kde jsou peníze,z penzijních fondů,které jsme mněli našetřeny za komunistů,kde jsou peníze ze zlodějské privatizace,kde jsou peníze z rozkradených továren,kde jsou peníze ze zdravotnictví,kde,kde,kde??????????,Eště jednou pípni zloději,zlodějská a uvidíš.
      • Díky. Nejde to jinak. Ať někdo začne dělat pořádek. Pane Klaus, Kalousek, Švajneberg před volbami odpovězte
  • Je mi jedno kdo momentálně vládne,hlavně že do toho nemluví amatér chemik a tolja s tou jeho udřenou kobylou.
  • Vláda není voleným orgánem, nadpis článku je pravdivý, ale jeho prezentace je nesmysl. Vláda je přece vždy jmenována prezidentem. Ten jen jmenuje premiéra na základě výsledku voleb, popřípadě jako v dnešní době na základě rozpuštěného parlamentu jakožto vládu prozatímní. Vláda ale nikdy sama o sobě není volená !!! Zajímavé je, že např. o LIDEM ve vládě nikdy žádný server nenapsal, že LIDEM nebyla vůbec volená a přesto byla ve vládě. Jde o hrubé porušení Ústavy !!! Ale o tom byl a je ticho, jenom lidé hudrali - bez odezvy !!!
    • Naprostý souhlas.Mistifikace za posledních 24 let je značná,to jsem tady za svůj život nezažil.Když vidím ty profláknuté celebrity držící se koryta a cizopasují na národu,mají ještě tu drzostříkat jak to budou dělat nyní.Ptám se -proč to nebylo dříve.Jen hlupák je bude volit.Volím KSČM a uvidíme.Ta se musí s kabátníky vypořádat sama.
      • Neberte to,ze se byt jen minimalne zastavam {I} Karoliny PYK a jeji ''strany'' L{I}DEM,ale tuto prasnici nekdo zvolil do Parlamentu sice za jine uskupeni,ale zvolil.Tu mrchu Kristinku Koci teze. *12* *12* *12*
        Kdezto SPOZ nikdo o ''odbornicich'' teto vlady to plati obzvlast.
        Neznam zde nikoho,kdo by byl tak primitivni a vyslal Fotovolta a neplatice dani s.Fischera do Parlamentu!
        • To je daleko větší chyba v Ústavě ( ovšem platná, jelikož tam není žádné ustanovení o ztrátě mandátu ), než třeba pravomoce prezidenta, z něhož by takový Pišta nejraději udělal jenom kladeče věnců a po Pištovi to nyní papouškuje i Kalousek - trochu paradoxní, ale je to tak. Zde by byla na místě úprava Ústavy v tom, že pokud je poslanec zvolen jako kandidát politické strany, pak by tato strana měla mít právo jej zbavit mandátu, pokud je někdo zvolen jako nezávislý poslanec, pak by se nic neměnilo. Je vidět, ustanovení, že poslanec vykonává svůj mandát svobodně a dle vlastní vůle je nesmysl a tedy nestačí. Podoná úorava o ztrátě mandátu za "přeběhlictví, nota bene zakládání nových politických stran ve sněmovně by mělm být prostě zakázán !!! Naopak prezident jako kladeč věnců není potřeba k ničemu a zbytečný, to by se funkce prezidenta klidně mohla zrušit !!!
  • Kradou jako normální politici. Nic nového pod sluncem. Proto jsou v politice. Zločin, organizovaný zločin, politika.
  • Vládě bez důvěry to nevadí, nikomu se nezodpovídá,Všichni jste ji chválili
    • Ty dřívější zvolené, prošustrovaly co se dalo!! A byly to desítky neli stovky miliard!!To ti Vlku nestačí, nebo jsi tak natvrdlý!!
  • Kdyby se porovnala ekonomika driv,za KSC a nyni,jak se zilo,jake byly vyhody,jake ceny zbozi,masa,cestovani,dovolena,vstupy na zabavy,kino,ZOO,Vinobrani apod.,co stalo dite na mesic i s dennim jidlem ve skolce kc,jak bylo levne oproti nyni a vic akci,vseho...Ty dnesni zachranovaci tu vseho,co vse tu znicili,ekonomiku,sobestacnost,ozebracili lid,klamou jej...Na chod ekonomiky,jak vse fungovalo,byl prehled,kvalita,pomoc lidem,na ne nikdy mit dnesni pani nebudou,umi tu jen vse rozkradat,prizivovat se za stat.penize na ukor bidy lidu,klamat...Melo by se v televizi ukazovat,jak hojne lide cestovali,rekreovali se,podnik jim to doplacel,i detem tabory apod.,co vsude bylo lidi,hojne nakupovali...Dost se toho taji a tezce se dohledava,aby se mohlo manipulovat s ml.,co tu lepsi dobu nepoznaly a nemohou porovnavat..,jak jsou o moc osizeni,ukradla se jim budoucnost...
    .
    • Milá paní,co to tu píšete za bludy? Kupní síla je dnes úplně jinde a ekonomika taky.To,že se vyhazovaly miliardy na záchranu státních podniků a přezaměstnanosti je taky pozůstatek KSČ. v 87 jsem měl jsem 2.200Kč na střídavé směny a video stálo 20.000 kč,Nábytek nebyl a když jste něco sehnala,tak za 8.000 a úplatek,lidi stály v řadách na vše od vložek začínaje u kachliček konče. *16* *16* *16*
      • Sklapni neřáde ulhanej,ta paní má pravdu.A abys věděl neřáde,tak se dnešním mladým tvrdě lže.Je tady ještě větší cenzůra něž za komunistů,
      • Co jsi měl ty mě nezajímá, možná jsi byl lempl, já jsem dělal jako elektromechanik ve velkém podniku a měl jsem v té době 3400 Kč čistého, byt jsem platil 280 Kč včetně vodného a stočného, elektřina 70 haléřů za KWh, oběd v bufetu 17 Kč, Ruské vejce 3.40 Kč auto Škoda 105 L mě stálo 60000 Kč barevná TV 10000 , nebyl jsem v žádné straně a nebyl jsem mistr ti měli víc !!
      • Souhlasím, za vše se platilo. U doktore v obchodě.Když byl otec těžce nemocný, doktor sám si řekl o úplatek.Hloupost lidí je bezbřehá
        • Ty pitomče jsi provokatér ale dnešní lidé už ti na to neskočí, neznám obchod ve kterém by to bylo zadarmo u lékaře jsem nikdy nic neplatil, tak stáhni ocas a běž oblbovat své kumpány v hospodě!!
      • Kecáš bludy.... jo a kolikrát kupujete video a kolikrát chleba , nlíko, brambory, maso, vpdu a EE.... stačí se jen kouknout na nájmy...
      • Myslím,že tady kážete bludy Vy!Já se oženil v r.1970,plat jako technik jsem měl 1950,-Kčs .Dostal jsem novomanželskou půjčku na 2,5% a při narození dítěte odečet 2000Kčs.Nikdy jsem nebyl v KSČ,máte pravdu,že tak jako nyní určitá skupina byla prosazována.Dříve KSČ dnes ODS a FUJ 09.Moje priority nebylo video,ale lednička,pračka,ždímačka mám jí dodnes.Televize,robot,mrazák,nábytek kompletní stěna za 15 700Kčs,mám jí dodnes jako nová.První auto byl vynikající Trabant ,stojící u chodníku a zadarmo a kvalitní.Benzin do něj za 2,30/l.Projel jsem skorem celou republiku.Blinkr nový 12,-Kčs .A žádný úplatek jsem nikdy nikomu nedal.V NDR jsem byl jako doma a u moře každý rok.Do kina,divadla na kvalitní věci a ne na brak z USA apod.Kino 4-6 Kčs.Dnes ani nemluvit.Cítil jsem se jako občan a hlavně byl jsem střední kádr.Dnes jsem odpad.Až jednou historici projdou tuto dobu tak budou koukat v čem se žilo 24 let a doufám,že to skončí,rád bych se toho dožil,aby pracující člověk měl úctu před různými šejdíři pohybujících se v politice apod.
        • Velmi přesné, mám úplně stejnou zkušenost ( za komunistů konstruktér) a tedy i souhlas a potvrzuji každé slovo, bylom to tak !!! Videa se nikdo nenají, a bydlení + ostatní životní nutné potřeby mu nemůže nahradit. Takoví, jako ten blbec nad námi si myslí, že je důležitěsší čumět na video, než se najíst, obléci a bydlet ne pod mostem !!! Syčáci namrzlí, pověsit to za kule do průvanu, protože myslí jimi a ne hlavou !!!
      • Človíčku, kde to bereš? Vložky, které ty jsi jistě nepotřeboval, byly k dostání celých 40 let, s vyjímkou krátké doby před sametovou revolucí, kdy bylo potřeba uměle vyvolat nespokojenost. Dále video, pokud už bylo (myslím, že nebylo), tak by bylo hitem s odpovídající cenou. Dnešní mobily nedávno taky byly předražené a dnes jsou skoro zadarmo. A nábytku bylo taky hojně. Kde ses tedy válel, žes to neviděl? Buď už jsi dementní, nebo zase jen papouškuješ co se komu hodí.
      • Jdi se dát vycpat, dobytku zlodějská !!! Zato dneska sice stojí chleba kolem 30 až 40 Kč, ale řada lidí nemá na něj ani korunu, např. babička s důchodem 10.000 Kč zaplatí nájem 12.000 Kč a na chleba jí musí dát děti a zaplatit i ty 2 litry navíc za nájem, přičemž za komunistů platila nájem jen stovku..ale o tom hajzlové jako ty mlčí, což ??? Popřípadě musí žebrat, nebo vybírat popelnice, odkud ji zase vyženou bezdomoci, kteří si sami toto právo vybírat popelnice přivlastnili a také si jej sami chrání. Inu, humanismus jako vyšitý, ale někde v Somálsku, vyjde to na stejno...
  • Vazeni pritomni,
    vzhledem k tomu,ze jsem jeden z x milionu,ktery Milouse Zemano-Zmrdhruskovice nevolil,a tento zjeb si dosadil antidemokraticko-komunistickou ''vladu'',ktera nedostala ani duveru PCR,tak po me nemuze nikdo take chtit,abych skody za tuto pakaz platil.

    Doufam,ze volici tohoto prasedenta budou tak statecni a prihlasi se ke sve volbe a skodu v plne vysi zaplati! *3*
    • Až po té zlodějské bandě,která tady vládla 23let,takže to,co jste nakradli vrátíte.
    • Chrocht,chrocht
    • Předchozí leta tady vládla banda v čele s Nečasem a chemickým ekonomickým amatérem podpořená politickou loutkou a prostitutkou Peak (za stranu LIDEM, která byla vytvořena jen pro udržení koryt - bez zvolení a vaší opakované důvěry) - a dělali vše pro naše blaho. Takže spustili šetření milionů na všech stranách, aby sobě přispěli v miliardách.... A to Vás netrápilo? *5*
      • Komunista jako komunista, Rozdíl nenajdeš. Mimo jména.
        • Ženskou taky !!! Všechny ji mají také stejnou, jen s mírnými rozdíly v rozměrech. Chlapi ale v tomto ohledu to mají horší...
  • Pro autora článku není ani tak důležité, zda se krade nebo nekrade. Pro něho je důležité, že krást může jen někdo někým zvolený...
    • Budes se divit,ale rozdil v tom je a velky!
      Kdyby tato ''vlada'' dostala duveru v Parlamentu,tak vzhledem k tomu,ze dle Ustavy CR zde vladne Parlamentni demokracie,tak muzem nadavat,ze kradou-ale platit...
      Jenze tato ''vlada'' v Parlamentu neprosla vzhledem k neduverohodnosti-tak se da nazvat,ze je protiUstavni,tudis za ni nese plnou minimalne politickou zodpovednost ten,jez toto uskupeni dosadil.
  • Ty dřívější zvolené, prošustrovaly co se dalo!! A byly to desítky neli stovky miliard!!
    • Ano,jenze dostali duveru Parlamentu.Tato duveru nedostala-takze si za svoji volbu Hradniho vozraly priprav par tisic!
      A nehazej to na volice nekoho jineho,nezli na volice ty vozraly tlamy!Vedel si,ze volis krivaka,lhare a opilce.Dokumenty o 'Opozicni Smlouve' jsou lehce viditelne na internetu.
      Me nepodsekl-ja mu nikdy neveril ani pul slova.Jestli Ty jo-Tvoje vec! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit