Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak říkal Kefalín. Jejich plány zhatí naši vepři boubelatí. *12*
  • Je srandovní že admin vždycky ponechá slovní napadení zdejšího soudruha
    ale smaže následnou reakci. *15* *15* *15*

    Jen řežte dvojím metrem kluci. Jen dávejte pozor ať se nepořežete.
    To se občas podobným jedincům stává. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Nevím co si o tomto článku mám myslet.Já budu pomlouvat Rusy na každém kroku a když se na mě západ vy...vč.USA tak budu chtít,aby mi dluhy Rus odpustil.Škoda,že tady není již Dikobraz ,to by bylo na titulní stránku.
  • Mladí Ukrajinci pracující v ČR se třesou strachy, aby ukrajinské orgány nezjistili místa jejich pobytu, které často mění. Ve vedeníUkrajiny jsou samí cizinci např. Gruzie, Polska, USA a dalších zemí. O čem to svědčí. Ukrajinci nejsou schopni si vládnout sami. Proto potřebují cizáky, kteří zkázu země dokončí.
    Žádný stát na světě by neposkytoval výhody podrazákovi.
  • už jsem psala že je zdravější se na ČT nekoukat-----
  • *1* *1* *1* *1* Nechcete snad naznačit že prezident Zeman je hlupák *1* *1* *1* *1*
    *1* *1* *1* *1* A bankéři v investiční bance rovněž *1* *1* *1* *1*
  • No přece všechno. Říká to přece Čapisral, alias "já jsem holka", takže to musí být pravda *3*
  • Pane. Žádný dluh se neodpustil Dluh byl prodán pod cenu. Rusko však platilo podle řádně uzavřené smlouvy. Celý dluh byl splacen v loňském roce.
  • Co je na NATO demokratické?
  • NATO - demokratický meč na Ruské agresory! *14* *14* *14*
  • Kdybychom nebyli hlupáci a neodpustili loni Rusákům 60 miliard CZK prostřednictvím české investiční banky a Zeman jim co by premiér neodpustil dalších 65 miliard co by výhodný obchod tak jsme tu pohledávku mohli podstoupit Ukrajincům. Ukáčka by tím dluhem zamázli jejich dluh a ještě by každému ukrajinskému děcku zbylo na pytel brambor, metrák rýže a půlku prasete..... Mohl s toho bý aspoň dobrý pocit. Takhle si namastili jen Kremelští Putinovci kapsu. Jako vždy.
  • Vtipné *4*
  • To je tedy logika, hodná vypatlanců z Kyjeva: vy nám dáte prachy, my vás za to majznem po hlavě!! A to proč? Proč utíká 95 % branců do ciziny, aby nemuseli nastoupit do ukrajinské armády (viz článek na tomto serveru)? To přece postrádá jakoukoliv logiku kromě toho, že dokud to půjde, bude si Porošenko a spol. mastit kapsy a pak ...po nich potopa?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit