Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:
    Semjon je idiotů představitel!!!
    chichichichichi, to je k popukání
  • doufám,že Putin nepodlehne tlaku veřejnosti a potraviny z EU bude ničit dál,dobrá práce pane prezidente,celá ČR stojí za Vámi *3*
    • přééésně,petici podepsalo 300 tisíc lidi no a ? v Rusku žije 140 mega lidí,je to jak flusanec ve vodě *11*
      • Vyjímečně s vámi souhlasím.
        Oni si toho prďolu zastřelí nakonec stejně sami jak bývá v Rusku dobrým národním zvykem *1* *1* Jen tak dále Putine. Děláš to móóóc dobře. Ještě zatlač na ten alkoholismus a tvé konopné lano bude definitivně upleteno *1* *1* *1*
  • Mám rád novinářské kachny *3*
    • já mám rád pekingské kachny,na medu *3*
      • Historické prameny uvádějí, že pro tento pokrm byly chovány zvláštní druhy kachen v místech s velmi kvalitní vodou. Všechno začíná už na farmách kolem Pekingu, kde se kachny chovají. Porážejí se zhruba ve dvou měsících a při hmotnosti 2 až 2,5 kg. Poslední tři týdny života se vykrmují podobným způsobem, jaký se u nás dříve praktikoval u doma chovaných hus – mají omezený pohyb a čtyřikrát denně dostávají nuceně výživnou směs prosa, fazolí mungo, čiroku a pšenice, aby měly tenkou kůžičku a chutné maso.

        O výsledném kulinárním zážitku strávníka rozhoduje kromě samotné kvality masa také způsob úpravy a servírování. Důležitou součástí pekingské kachny je právě kůže.
        Kachny připravují jen speciálně vyučení kuchaři, kteří je pak na stolečku přímo před hosty i naporcují. Právě porcování vyžaduje zvláštní dovednost. Kachna se naporcuje přesně na 120 kousků a každý kousek obsahuje kus kůžičky, sádla a masa. To není upražená tenká tuhá slupička, jak ji známe z běžného pečení. Tahle kůže je na skousnutí měkká, lahodně vláčná i křehká, přitom vypečená, voňavá a rozplývající se na jazyku.
        • díky Oto,opět brilanatní
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:
    Pašované zboží, zvláště neoznačené MUSÍ každý stát likvidovat!!!
    • Z nicku který jsi ukradl StBáku. stejně jako jsi předtím kradl Jessicu a Křenkovou.
      Na víc nemáš StBácká NICko. chi chi *1* *1*
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:
    Jenom blbec Semjon si může myslet, no myslet je silný slovo, že řádně zaregistrovaný nick se stává trestným činem, pitomec je to, celej Semjon!!!
  • Haló, místní blbečkové, ano váš myslím, zvěrstvo je zaorávat přebytečné a neprodané potraviny, likvidace pašovaného zboží se děje v každě zemi!!! Yeah!!!
    • Bolševický úchyle, to co provádí ten ruský Caligula z Kremlu je naprosto šílené. Miliony obyčejných Rusů žijí v bídě.
      • Jasně ty zapařený varle a nežije tam taky 80 miliónů americkejch žebráků???
        Blbče!!!
        *1* *1* *1* *1* *1*
        • Blbce můžeš nazývat jen sám sebe komoušský rusácký šmede.
          Kdopak vyvolal největší světový hladomor při kterém pochcípaly milony rusáků - no ne že by jich bylo nějak škoda,ale jen pro příklad - nebyly to tebou a podobnými šmejdy tak obdivovaní rusáčtí komouští vrazi???
          • mne by zajímalo, jestli ti od huby sliny stříkají, když se ukájíš nadávání těm, kterým nesaháš ani po paty? *2* *2* *2* *2*
        • BTW omez dávky vodky do své makovice. Začínáš z toho blbnout. Ještě nám tady začneš psát v azbuce.
          • Hm, od dutohlava to beru!!! *1*
        • v Rusku žije 80 milionů Amíků ? *7*
          • Umíš číst pitomče???
    • I v Somálsku či Eritreji? *1*
    • souhlas,u nás v Somálsku také zahrabáváme co nesníme
      • To víszezejó Semjone, ty jako ústavní činitel to víš nejlíp, proto jsi u vás v ústavu tak oblíben *1* *1* *1*
      • mám stejné informace
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:
    Můj nick je idiotovi Semjonovi trnem v oku, to je DOBŘE, TO HLADÍ DUŠI, chichichichacha
  • kéž by naši politici měli stejnou odvahu
    • Jako že by Sobotka zakázal samovary a boršč ?? *1* *1* A tím dostihl Putina v demenci ?? *1* *1* To bych se asi smíchy neudržel. *1* *1* Konec konců proč ne. Písni mu. *1* *1*

      Apropo - kde jsou ti palázňalé co mne okřikovali když se říkal že to stejně rozkradou *1* *1* Zázrak že se toho část vůbec dostala na skládku *1* *1*
  • Téééda, to snad není možný. Na Ukrajině v Ternopilu uspořádali soutěž o nejkrásnější smuteční věnec a jmenuje se to "Na podporu armády". Nejhorší na tom všem je, že ti pacienti to myslí úúúplně vážně. Šmarjá, prej věnce, co jim zbudou, darují dětem padlých vojáků ATO, aby věděly, že na ně všichni myslí. No ty teda budou mít určitě radost. Bohnice hadra. https://www.youtube.com/watch?v=EBrHjINUZBg
    • přééésně,Bohnice hadra *3*
      • Text Vašeho příspěvku *12* *11* *12*
  • Už rok a půl nám Putin slibuje chleba, a sám se se svýma oligarchama cpe v Kremlu holandským sýrem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit