Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Demokracie je slovem, co má přehršli (- spíše však několik přehršlí - )  definic. 

  Neexistuje ovšem žádná definice "oficiální", kterou by bylo možné považovat 

  za tu "pravou a jedinou".

  Etymologicky jde o sousloví, tvořené ze dvou řeckých slov:

  δήμος (dēmos) „lid“  

  κρατέω (kratéō) „vládnout“

  - ale kdyby to bylo tak jednoduché jako ta etymologie, co?

 • Malý, škaredý,zerzavý, nedostudovaný, dívkám odpudivý a tím zakomplexovaný mikuláš se mermo moci chce zviditelnit. Pokud není srab a bábovka tak by se měl postavit Babišovi ve volbách, jinak bude stále jen malý, škaredý, zerzavý, nedostudovaný, dívkám odpudivý a tím zakomplexovaný mikuláš.

  • Hezky jsi se nam tu popsal...

   • Stokam je Minář.No tak to v tom případě jo :D

 • Je to dobře, že se najde ma.or  kterej zadarmo s tím smrdutým politickým rybníkem pohne.Otázka je, co se bude dít,až se začnou na účtech hromadit prachy od demokracie chtivých dárců. Že Piráti.
 • Bicane proč píšeš takové ignorantské články.Vždyť musíš vědět že všechna ta komedie je v režii TOP 09 a lidovců kteří na to krutě dojedou.Nepomůže jim ani sponzoring velvyslanectví Jů Es Ej.Ostatně polovičku z tohoto úřadu by měli okamžitě vyhostit jako to udělal Zeman s panem Židem Shapirem

 • ingarch.jspacek


  Při čtení "výzvy" nerozumím, proč to, co chtějí signatáři a vyzyvatelé nerealizují.

  Kdo jim brání, aby byli občany " kterým záleží na druhých lidech, zajímají se o stav
  společnosti a převzali za ni svůj díl zodpoědnosti." ?

  Jestliže chtějí "žít v
  zemi, v níž se daří svobodě a spravedlnosti, má zdravou krajinu, a kde
  každý může žít beze strachu, důstojně a rád" měli by formulovat program, kterým to budou realizovat! Nebo k tomu je třeba aby odstoupil Babiš?

  Bůůů

 • Demokracie je založená na různosti názorů a postojů. Kdo toto nerespektuje, není prostě demokrat, ale diktátor.

  Pan Babiš musí, pan Babiš nesmí.....diktát, diktát....

  Pan Minář je jen figurkou v rukou politických her současné opozice....Není pachatelem, mě připadá spíš jako oběť. 

 • Výzva milionchvilkových aktivistů požaduje odstoupení Babiše a dalších politiků, jen ono odstoupení tento požadavek zřetelně neartikuluje. Ovšem předchozí skutky Mináře a spol. neomylně predikují nerealistické a protidemokratické požadavky milionchvilkových politických hochštaplerů. Každý podpisující by měl přemýšlet a dávat si důležité skutečnosti do patřičných souvislostí. Výzva požaduje milionchvilkovou demokracii, jakékoliv odchylky se nepřipouštějí. Dosavadní aktivity milionchvilkových předáků mají jasné kontury jakobínského radikalismu. Milionchvilkový spolek není nestranný a nadstranický, navíc je stavějící se nad demokratickým systémem. Milionchvilkoví aktivisté si uzurpují nárok na postavení hlavního arbitra demokratického systému, pro občana je dobré jen to, co mu milionchvilkoví agitátoři doporučují, resp. vnucují. Nikdo Mináře a spol. nevolil a přesto anebo právě proto s drzostí sobě  vlastní Minář a spol. trapně exhibují a ve jménu záchrany demokracie usilují o její destrukci. 
 • Vidím, že postuláty demokracie jsou hlavní náplní projevů různých stran a politiků a těch, kteří se připravuji na svou, (královsky placenou-viz. Hilšer), budoucí kariéru. Skutečnost je však diametrálně odlišná. Každý si demokracii vykládá spíše ve smyslu money-kracie. Kdo má víc, má pravdu.

  Jinak, mne nemusí nějaký "panáček" učit principy demokracie. Mináři nestraš, Mikuláše ještě nebylo! Což takhle milý "demokratický mluvčí", taky zkusit Milion chvilek pro les?

  Hlavně, že jsme porazili KOMUNISMUS, který zde sice neexistoval, ale mnozí to omílají. Je to jak s létajícími talíři, často se o nich mluví, ale kdo se s nimi střetl? 

 • Minář a demokracie jsou dva nesourodé prvky, které se ve skutečnosti vzájemně odpuzují. Minář již stihl učinit vše potřebné k tomu, aby se dokonale znevěrohodnil. Minář je jen pozlátko k ošálení méně  bystrých občanů.
 • No, snad to nedopadne jako 4.12.1989 , kdy za mnou přišel horlivý aktivista a dožadoval se podpisu- Několika vět.. I skrze argumentaci, že není již třeba -oponoval ve smyslu -kdo není s námi....Poznámka -bydliště 100 km od Prahy, v dosahu-DE-TV ,a rozvratných stanic rádiových- dnes spojenců NATO .Proč to slovo "BOJ"( v textu výzvy,toto slovo časté jen v cyberprostotru), je těžké oslovit veřejnost, že?Proč,spolky a zájmové svazy byly zařazeny do kategorie firem(neexistuje již asi 5 let-nahrazeno -pobočný spolek).a další a další(milion)........Zpět, jak dopadl aktivista z 89, několik naučených frází a pouček zajistilo klidný a bezpečný život až do  tzv.Sarajevského atentátu, posléze si schlazoval (i jinak formulovat dá se)svoji nemohoucnost(výraz-malomocný???) na ženách a postižených v supermarketu a trněnou cestu práce- životem mu zkrátila silná diabetes(pravda u bolševiků nebyl-ale špínu pro ně rád udělal-divím se že nejsou inzeráty na tyto mizící jedince-zároveň  v tomto lze hledat obavy z možných změn ve společnosti) 

   Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit