Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já s Babišem vládnout nebudu, já si budu vládnout sám protože jedna kobliha na 4 roky k jídlu je málo.
    Pokud někomu stačí jedna kobliha na 4 roky, tak již předem držím palce.
    • Zvykej si :D
  • švina še najdou všudě vogoš
    • prej pesidensky svina je zakázaný slovovogo to čumim
  • Jedině sám a jedině dobře.
    • přééésně

      stejně jako v CCCP






      YEAH !!!
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3201-civilizacni-diagnoza-sebevrazda-v-primem-prenosu-imigranti-zvalcuji-nas-svet-vladnouci-elity-chteji-zlikvidovat-evropu-probudi-se-jeste-nekdy-verejnost-nejsme-rukojmi-silencu-jde-o-promysleny-zamer.htm

    *9*
    • *15* *15* *15* *15* *15*
  • ... Kočičák, copak to? a dalších sto nicků má zjevně dokonalá troska, která nesmí na ulici :)))
    • co to tady drásáš? V Ostrově jsi všem pro srandu. Doma na Lidické 1332 jsi pečlivě zamknutý a málo kdy vylezeš. Místní na tebe s oblibou pokřikují veselá přirovnání......
  • Radujte se, od příštího roku budou 2 koblihy. *3* *4* *2* *1* *16*
    • ... jsi bezkonkurenční nevzdělaný všemi opuštěný ubožák :)))
      • Ty prasič zdejších stránek vyslovený odpad společnosti a vyvrhel, tady prášíš taková slova? Ty Ing.Hrebeňár z Ostrova co si říká překladatel z němčiny tady mluvíš o vzdělanosti?
  • ANO - vládnu si sám. ještě, že ho máme .....
  • česká sladká Kobliha než amrdánský Hambáč s kebabem od německého Tuřína ! *8* *1*
    • až si ovce zvolí tu Becherovku, tak budou rádi za trochu zkysaného boršče *1* *8*
  • Vdova po Waldemaru Matuškovi (✝76) po čase zase přiletěla do Prahy a hned z letiště zamířila do rádia Frekvence 1, aby promluvila o tom, co se momentálně děje. Pochvalovala si prodej své kontroverzní knížky a prozradila, jak je uchvácená z nového amerického prezidenta!

    „Nic lepšího nás nemohlo potkat. Jsem obrovský zastánce Donalda Trumpa. Levičáci v USA nyní hraničí až s komunisty. Nebýt toho, že se ho snaží jakýmkoli fér i nefér způsobem zbavit, Amerika by už jeho vliv hodně pocítila. V tichosti se mu ale už podařilo zrušit různá nařízení Baracka Obamy. Je to netradiční prezidentství. Ukradl levičákům dělnickou třídu. Není to krásný?“ rozplývala se Olga.

    Velmi dobře řečeno, Olinka nebude úplně pitomá.. *5*
    • zajimavé je že když Matuška žil na skvělém západě léčit se jezdil sem?
      kde asi soudruzi z USA udělali chybu?
  • K Zaorálkovi jen jediná připomínka: už od časů Štrougalových je pro slušné lidi kdokoli se jménem Lubomír ve vládě nepřijatelý *1* *1* *1* *1*
    • Lubomír mi nevadí, ale takový Miloš nebo Andrej, ty raděj co nejdál od Prahy *1* *1* *1* *1*
      • ... aaa, primitiv primitivů zamořuje stověžatou :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit