Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.

    Tak si, ovce, zvolte Kobliháře s jeho fašistickou smečkou a budeme zase "rýt d.žkou v zemi" jak zpíval Karel Kryl.
    Budeme sice pracovat od vidím do nevidím, ale každý dostane k snídani koblihu. A důchodci budou muset chodit sekat trávu, aby dostali najíst, jak prorokoval soudruh Štěch.
    Ta tupost českého stáda je neuvěřitelná. Ale hlavně vykřikovat v hospodě pivní "moudra".
    • Pořád stejný kecy Simone, změň slovník pitomče postiženej!
      • To zloděj nicku:
        Třeba se mýlím a byl bych moc rád kdybych se mýlil. V tom případě se pak rád Babišovi veřejně omluvím
        Pouze jsem vyjádřil svůj názor na skutečnost, jak na ni nahlížím a na to mám právo. Nepoužívám vulgarity ani nekradu nicky, to by bylo pod mou důstojnost.
        Ty jsi podle svého vyjadřování zjevně Babišův agent a rozhodně mu neděláš dobrou reklamu. Nebo si myslíš, že je v naší zemi tolik tupých ovcí a Babiš má vítězství jisté?

        Ještě jsem zapomněl dodat, že se nejmenuji Simon. *3*
        • Tak si vol ty zloděje ,co tam jsou 20 let a více ,ty pako jedno občanský a věř,že i tvý děti budou splácet průšvihy stran " nedotknutelných". Zase na druhou stranu, raději děti neměj,aby nebyly tak blbý jako ty.
        • Pořád a pořád stejný, opakující se bláboly Simono, něco novýho nemáš?
        • Proč kradeš nicky Sajmone?
  • vanhorne
    Kam se hrabe Krysar z Hamelin s pistalou, na Koblihare s jeho koblihou.
  • madla.znadrazi
    Můj pes povídal, že by ze všemi úvahami počkal až po volbách, ono to nějak dopadne, touha po korytech je mocná čarodějka.
    • vanhorne
      "Můj pes povídal"
      Tak ho hlidej at nesezere koblihu nebo uzenku od toho Velkouzenare.☺
  • ... nevybavuji se s nejprimitivnějším dementně hlasujícím primitivem na netu :)))
    • TY obecní špinavec z Ostrova jsi vděčný za každý štěk směrovaný k tobě. To už je úděl obecních "Inženýrů" vyvrhelů!
  • u Hrebeňára nová nosná myšlenka. Tak hned to z něj muselo ven. To se v Ostrově všichni radují jakého mudrce mají na Lidické 1332.
  • ... jenom primitiv blije trapně pořád o koblihách :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit