Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porošenko dostane chléb a sůl i slavnostní přípitek. Putin míchaná vajíčka na pleš.
    • Aby to nebylo naopak, a nedostal ten nacista s opicí z UESESA po držce.
  • Jakpak se asi Putin do Prahy dostane ? Přes pobaltské státy by to po tom vyhrožování zkoušet neměl, nepovolí mu přelet. Polsko, tam ho okamžitě sestřelí. Ukrajina , raději nezkoušet. Rumunsko po tom vyhrožování, že příště Rusové přiletí v bombardérech asi taky ne . Takže asi zbývá Bulharsko. No, hezky se proletí.
    • Hlavně, aby si ho zase kolegové z rodné nesestřelili a nebylo z toho druhý Sarajevo. Ale myslím, že k návštěvě ani nedojde, že se toho nedožije. Už teď s lavrovem kvičeji jak prasata před porážkou. *1*
      • To víte že jo, malej, malej, co si dát šlofíček a pak kafíčko a zase to půjde? Tohle je dost slabé. Asi budete starší a senilnější co? Jsem zde poprvé a je to zábava. Kamarád mi říkal ještě o nějakém KaKovi či co, že je úplně vymytý? Více než vy.
        • Kamarád z jedličkárny?
    • op: na nich
    • Hele senilní degenerovaná lamo, nech to laskavě na nic a nestarej se!
      • Když má člověk štěstí a pánbů dopustí tak i BUK spustí.
        • Posledni zabery z vraku Boeingu, odvazeneho z Donbasu do Holandska moc na BUK nevypadaji. A navic, Malajci se probudili a chteji u toho holandskoanglickoukrajinskeho vysetrovani take byt, mrchy jedny. *3*
        • pořád maš Hermane nad svou postelí slogan:Dej Bůh štěstí a do pr. ele pěsti? *3*
        • To víš že jo, seš dobrej.
  • Jen aby Puňťa nedostal vejcem mezi oči. *1* *1* *1*
    • Pokud to vejce bude uloženo v dlažební kostce - jsem pro. Taková kreatura nemá nárok na život. Ale třeba budeme mít štěstí a schípne dřív.
    • Jen aby si jej prazsti Cajzli nespletli s Porosenkem jak Gaucka se Zemanem. To by bylo hned
      "tatinek vam vyhlasi valku".... *1* *2*
  • Zdravím nedělní směnu korespondenčního oddělení ruského velvyslanectví. Snažíte se . Dostanete rublíky " kryté zlatem".
    • Jo jo, ale čím dál, tím míň. *1*
    • U nás Kč kryté haunem.
    • že je usa zločinecký stát hovoří jasně jejich 200 letá historie, to nemusí být nikdo za to placený, jen hnup a imbecil to nechápe...jeho věc.
    • Ne každý je zaprodaná fašistická sviň fungující na peníze jako ty sračko.
      Ale chápu že u tebe je to podle sebe soudím tebe... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *8*
      • Znám opravdu hodně lidí ale nikoho kdo by vystupoval jako zastánce Ruska a Putina .
        • To bych tedy chtěl vidět to stádo dvou modrých čórek se kterými se stýkáš. Asi tam bude i Herman. Nejspíš jste jednovaječná dvojčata a táta udělal chybu, že vás nenastříkal koze do pití.
        • Ble šišli f cák bum bučt a bboriš, co umi pou slališnach
        • to musíš vyjít ven, mezi lidi a nesedět pořád na cimře v léčebně......
          • a unavovat na PC.Ubohost sama.
  • Pokud si sem troufne Putin pak dodám neomezené množství speciálních , protipanceřových vajec ( kachních a husích), spolehlivě pocházejících z chovů v Číně nakažených ptačí chřipkou. Jestlipak si doveze rotu kozáků s deštníky ?
    • Blbe, nezměňuj Putina za Porošenka! Nějak se spolu se soudruhy v Bílém domě mýlíš.
    • Tak Hermane, musím ti říci, že mne hrozně štveš. To o těch vajíčkách jsem chtěl zrovna napsat. Budu muset vymyslet něco jinýho. *3*
      • pane blbečku, jak dlouho vám zabere ta vaše transmutace z Hermana na Jiříka a naopak????
        ps. aby pak nedocházelo k těmto trapným ,verbálním" ejaculatio praecox "
        zmar vám i vám podobným *1*
        • clintooon, tak to se mýlíš, mutante. Páni Herman a jiřik (né JIŘÍK, voe) nejsou jedna a táž osoba. Jsou to dva odlišní, chytří a inteligentní páni, na rozdíl od tý rusofilní ulhaný lůzy tady.
          • Opravdu věříš, že ti to někdo uvěří? Svatá prostoto.
        • Čapisral Tečka tady mutuje nejméně už tak do sto nicků. Sám se sebou komunikuje, je to strašně osamělé individuum.
      • Vy nemůžete nic vymyslet, vy na to jaksi ehm jak to kulantně napsat? Myšlenkově jste zaostalý, to je to správné spojení.
        • Já ti to řeknu nekulantně. Jsi normální primitivní v ů l. Vím, že za to nemůžeš, byl jsi tak vychovanej mezi soudruhama v rodině. *12*
          • No vždyť ano, už jsem to psal, cyklická demence. A už hajdy do pelíšku, nemám na Vás čas.
    • Hermane, po kom jsi taková pííííča? po matce? *1* *1* *1* *3* *6*
      • Ne, určitě nemám stejnou matku jako vy .
        • to je jisté, že nemůžeme mít stejnou matku, když ta vaše je tupá, prasečí bachyně, dle vašeho vyjadřování a myšlenkového rámce.... inu,Hermane,, neberte to to ve zlém,je to jen logická úvaha nad tvorem jako vy a že je to pravda, je nad tisíc sluncí jasné *1*
          ps. a nyní jsem žádostiv vašeho verbálního chrochtání.... *3*
          • No, divokej de bille, musím ti sdělit, že takových volů jako jsi ty po světě moc nechodí. Buď na to hrdej.
            • No, jenoho většího vola, známe všichni,že? je sice černej, zato bydlí v bílým domě.....
  • toho mongolského skřeta Putina tady nechceme!
    • Asi jsi v zemepise dost casto pauziroval. Mongolsko je jinym statem, nez RF a mongolsky president se jmenuje Elbegdorj, ne Putin. *1* *2*
    • A máte vůbec ponětí, koho chcete? Tento výkřik do tmy je tak dehonestující člověka, že jsem to nikdy neviděl. Je spousta lidí, kteří ho chtějí a nechtějí zde nacisty opičku s čokoládou. Pokud jste chytrý a demokrat, tak toto nikdy nemůžete napsat a když už, tak laskavě pište za sebe. Díky.
      • Nikdo slušný ho tady nechce.
  • Áááááá je vidět že ÚV KSČ (se směnou příponou M) vydal usnesení svého zločineckého orgánu pro všechny komunistické zmrdy a zařídil jejich propustku z uzavřeného oddlěení Bohnické léčebny - o ničem jiném tady to komoušské chvástání nesvědčí.
  • Já i moje stará maminka tady nechceme pana Putina, protože je diktátor a pan prezident Obama ho nemá rád.
    • Včera slovenská televize TA 3 /obdoba naší ČT 24/ odvysílala zprávu, že pan Václav Klaus obdržel v rámci návštěvy v Ruské federaci Cenu Jegora Gajdara. Naše sdělovací prostředky vč.
      vševedoucího Blesku mlčí.
    • romantická šukalko--ty mě vždycky rozesměješ....zbav se panenství co nejdříve, neb se z tebe smíchy utluču...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit