Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)
  • Ať se snažím sebevíc, vždy je reakcí hláška, že už dříve bylo hlasováno - já jsem to nebyla. A stalo se mi to u více diskutujících. Vzdávám to!
  • OdChovanec plzeňské Kindlšvindlšůle , který organizoval puč proti ČSSD za podpory Becheroviče a pak "demokraticky" udělal čistku v policii, aby upevnil moc oplíškovaného tuhého šéfa, si hraje na pomocníka kublajchána.
  • no chyba blbce co jde v této době s airsoftkou po ulici
  • Takže potom nezbývá, aby byly přijaty potřebné zákony jako v Americe, kde je soukromý majetek a osoba svatá a člověk je může chránit beztrestně se zbraní v ruce. Ze zákonů musí být okamžitě zrušen nesmysl nazvaný "přiměřená obrana". Pokud pachatel někoho napadne, tak je jasné, že obrana musí mít větší intenzitu než útok, jinak by to nebylo dostatečně silné.
  • felix.julec
    Z Chovance se stává mediální hvězda.Nejprve zřídil ministerstvo pravdy(CTHH),teď zase tenhle zákon.Socani si podřezali větev tím CTHH.
  • Aby to nedopadlo jako před lety kdesi v zahraničí...řidič srazil autem úmyslně chodce na chodníku a orgánům pak tvrdil, že zlikvidoval Usámu Bin Ládína...

    Zastřelit šestnáctilétého airsofťáka, ktrerý se prochází po sídlišti v Milovicích se třemi kalašnikovy v náručí, by také nebylo to pravé...

    Takže hlavně klídek, a žádné ukvapené závěry, hobby bojovníci, uděláte ze sebe blbce a ještě vyfasujete flastr.

    Ve zlomku vteřiny správně zhodnotit situaci a zasáhnout, to dokáže jenom pár jednotlivců.

    Dnes také nevíte, co vlastně pozorujete za divadélko, osoby a obsazení kompars, režie tajná služba bůhví odkud, z jaké horoucí zadele.
  • policie nemá čas,ta bude právě nasazovat botičky
  • Policie vám zásadně nepomůže, protože v takové krizové situaci jde o zlomek vteřiny "kdo z koho".
    Terorista "nesmí mít čas ani vodevřít držku"! *16* *16* *1*
    S teroristou je třeba zatočit rázně - po bolševicku! *2* *2*
  • Tak jako policie ochránila ty v tom Uherském Brodě!???. *16* *16* *16*
    Jako je to napsáno ve Švejkovi: "to nejsou policajti (vojáci), to jsou vechtři" *1* *1*
  • Policii máme na to, aby dávala pokuty za špatné parkování! *16* *16*
  • Za CK monarchie mělo "Sbor C.K. Ostrostřelců" kdejaké městečko!
    Totalitní stát, napřed 3. říše, potom komouši, to zrušili, protože se báli, že se tato dobrovolecká armáda postaví proti nim. I knížeti Schwarznberkovi zrušili jeho 3 člennou zámeckou stráž těžce vyzbrojenou Lorenzovými předovkami z Prusko -Rakouské války a kanónem z války třicetileté! *2* *2* *2* *2*
  • vlastizrádci a kolaboranti se klepou. A to je dobře, brzo na ně dojde.
  • Proč by musel být terorista profíkem?!
  • Někde jsem četl, že by to mohla být obrana proti omezování zbraní a zpřísňování pravidel pro jejich držení, které prosazuje EU.
    Pokud by se prý držení zbraní stalo součástí obrany státu, tak v tu chvíli nemá prý EU právo toto omezovat.
    Jak jsem četl, tak prodávám, tak mě prosím nekamenujte... *1*
  • No, jestli to Chovanec myslí vážně tak - no nazdar...
  • policii máme na stíhání zločinců, na vlastní obranu máte pouze sám sebe. Justice může chyceného a usvědčeného pachatele zavřít do vězení, ale co vám je to platné když podlehnete? Jsem pro funkční policii která dělá co má.
  • https://www.youtube.com/watch?v=iDaIjvMSc14
  • Tak na co máme takového ministra? Ať zruší armádu, policii, ministry a budeme se o sebe každý starat sám. Kam jsme se to až dostali? Chovanec si patrně myslí, že policajti jsou jen k tomu, aby zamaskovávali sviňárny a podvody partajních pohlavárů na krajích. Už jsme to viděli po "reorganizaci" policie. *16*
  • ámen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit