Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý,kdo sloužil za komunistů voják či policajt má nárok bez šaškáren vlastnit zbraň,protože má kvalitní výcvik,což o dnešních rychlokvaškách pochybuji.
  • lol :já to chápu ale mnoho lidí zde ne. Proto na to upozorňuji.
  • Pro rejpala odrostlým skautům se říká Rover.
  • a chapes ze to neni povinnost strilet na teroristy, ale jen právo? az od tebe pobezi pryc nemusis ho zastrelit muzes pockat az dobehne do skoly tvoji dcery uplne v klidu chovanec ti to NENARIZUJE jen ti chce nechat pravo!!!
  • Skaute mě to učili v pionýru a byl jsem na to hrdý.Skauti tady byli v r.1968 asi půl roku a vždy to byl pionýr a pak od roku 1990.
  • to že mělo odhalené srdce ho ještě nedělalo mrtvím víš moulo.že ty jsi studoval zdrávku co *1* *1* *1*
  • A kdo hovoří že jsem sloužil za komunistů, nebo za komunistů byl ve skautu?
    Nastoupil jsem k nim v roce 90. a to už jako notně starší skaut. A v roce 94. jsem sloužil a v roce 99. byl v misi. Pokud máte problémy s letopočty, doporučuji návrat do školy?
    Jednou skaut navždy skaut. Momentálně každé léto pomáhám s tábory.
  • Ty jsi byl na vojně a v jiné ozbrojené složce? Co tady děláš s někoho hlupáka. Za komunistů nebyl žádný skaut to nevýš? Tak na vojně si být nemohl. Raději toho nech vypadáš potom jako trotl.
  • Ustřelený hrudník to prase běhalo a nemělo již srdce. Koninu si dělej z někoho jiného.
  • Oboje a vy?
  • Já už vidím jak ty střílíš do cvičeného ozbrojeného profíka. Určitě bude na Tebe čekat až se trefíš, ty jsi asi nikdy nebyl na vojně nebo nějaké ozbrojené složce.
  • Já na hony chodím a viděl jsem i prase běhat s ustřeleným hrudníkem.
    Je to o tom zda na to máš. *3*
  • Přesto si nepřeji aby v naši zemi někdy něco takového mohlo nastat. Protiví se mě po někom střílet na tož někoho zabít. Ale už ve skatu mě učili :Buď připraven
  • Otázka proč chodím na hony? Já jsem byl za celý život jenom na jednom honu a to mne ještě myslivec pozval. Pokud si nikdy neviděl umírat srnu jak sténá a potom myslivec tu srnu podřízl protože byla špatně střelená. Nezlob se toto určitě si nezažil.
  • Počítám že to bylo před tím než ho oslovil bůh *1*
  • přesně tak .dobře napsáno.
  • Doufám že ti tvé ego zachrání život *3*
  • Dal bych Ti kladný bod za to co jsi napsal, ale posledním odstavcem jsi to pohnojil přirovnáním smrti člověka k srně. Probůh, proč potom chodíš na hony??
  • Bohužel naše media opět podávají polovičaté informace.
    Pokud jste vlastníci ZP a zajímáte se o to tak už víte. Pro laika je tam třeba drobnost které v současném zákoně chybí příkl.: Do případného teroristi mohu střílet i když je na útěku. Což v současnosti do zločince nemohu.Pokud bych mohl zabránit útěku teroristy(a tím zachránit další životy) nepřipadá mně na té upravě nic špatného. A jak už je tu dole zmiňováno,jde o to že zakotvením v ústavě,se zabezpečí omezení ze strany EU.
    Než začnete nadávat přečtěte si ten návrh. I když ho přináší nepopulární politik.
  • Je mi naprosto jedno zda chybí 45 tis. policajtů. Podnikatele se taky nikdo neptá zda má dělníky do výroby, nebo zemědělce kdo mu podojí krávy. V ohrožení jsem od narození to jsem poslouchal od komunistů jak nás ohrožují zlí kapitalisti a teď zlí muslimové. Nakonec jsem zjistil, že každého ohrožuje své ego.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit