Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj názor je ten, že jsme geograficky, kulturně, tradicí i myšlením Evropané (alespoň většina z nás). Jsme příliš malá země (počet obyvatel asi jako velký Londýn) na to, aby se svět točil kolem nás, jak si to někteří myslí. Máme dvě možnosti: buď součást EU, budoucích USE (Spojených států evropských) a členy obranného paktu NATO nebo se opět staneme kolonií Ruska, jakou jsme byli do r. 1989. Komu se stýská po rudém komunistickém otroctví, může se odstěhovat k Putinovi.
    • Ve které části těla se tak inteligentní myšlenky rodí, pane "X". I když jsem přesvědčen, že něco tak duchaplného se zrodilo mimo tělo pana "X" a on věrně papouškuje. Pak že výraz "ovčan" není na místě....
    • Smradoch Simon opet perli. Ty homoklado smradlava, dej si pokoj, copak nevidis, ze na tvoje imbecilni keci kazdy s e r e.
      • Já jsem Simona. máš potřebu komolit moje jméno? tak se jdi léčit deebile.
        Nepsala jsem příspěvek na který bliješ. Jsi paranoik a podlý zákeřný proruský haajzl.
    • Mně by se líbilo utužení V4. Vystoupit z EU, ale ekonomicky spolupracovat se všemi. S evropskými státy USA, Čínou i Ruskem. Nikoho se nestranit a taky nikoho výrazne neupřednostňovat. Spolupráci založit na ekonomice a ne na politice. Respektovat zákony jiných, ale nenechat si kecat do zákonů vlastních.
      • ámen
    • Jsi opět mimo.Evropa v Rusku končí pohořím URAL.Za druhé jsme hlavně a především Slované.Za třetí UNIE nefunguje .Protože unie zaručuje svejm členům stejná práva,stejnou práci,stejné peníze a hlavně jí zabezpečí.Ani jedno nefunguje.Za čtvrté v Rusku je kapitalismus.

      Ale tvá rétorika Hitlera se prostě nezmění.Divím se že neřveš že za to vše můžou židobolševici. Už nečerpej z Mein Kampf a jdi na čestvej vzduch.
      • Jen tlumočím to, co přikázal Šapitó. My havloidi už prostě jiní nebudeme.
  • S unií NIKDY VÍCE, byl jsem i proti vstupu. Čekal jsem, že si s námi budou vytírat pozadí, a to se také stalo !!!
  • Dalších 16 křesťanských uprchlíků z Iráku, které přivezl fond Generace 21, chce opustit Česko. Vyzvedli si pasy, oznámil fond. Jejich plány prý ale nezná.

    Táhněte nevděční šmejdi, a už se nevracejte!
    • Krásná dovolená zdarma.Cestovka s názvem Generace 21 si může takové akce dovolit, protože nikdy nezkrachuje.
  • Okamžitě zrušit EU! .. Okamžitě rozpustit NATO! .. Díky. .. *6*
    • Takové řeči považuji za projev neznalosti a hlouposti nebo z vlastizradu.
      • Předpokládám, že takto pan "X" hodnotí svá slova. Ale spíše bych za vlastizradu a rozvracení republiky odsoudil ty, kteří mu tyto výroky a názory podsouvají. On je jen papoušek a asi, chudák, za to ani nemůže....
      • Ty kolaborante smradlavej, teplej Simone, ty radeji drz tu tvoji hubu..hi..hi..hi
        • Já jsem holka Simona a tobě to vadí takže buuuzerant jsi tu jedině ty teplej hrachu.
          Navíc jsi i těžký paranoik protože jsem nepsala příspěvek na který reaguješ.
          a pokud máš potřebu komolit moje jméno Simona tak se jdi léčit haajzle
  • Další ukázka, jak zrůdně funguje EU podle představ nynějších vůdců. "S myšlenkou, že je potřeba udělat něco, co by pomohlo "dosáhnout toho, aby evropští občané lépe pochopili EU, jejích priority a činnost", přišel předseda Evropské Komise Jean-Claude Juncker už loni na podzim..." Zrůdnost je především v tom, že páni nahoře v EU si něco vymyslí a potom za těžké miliony se pokouší občany přesvědčit o tom, že je to správné a v jejích prospěch. Naprostá ignorace názorů samotných občanů, nebo jejích podílu na tom, co si to tam upečou. Mám dost silné pochybnosti o tom, že se to těm pánům z Bruselu podaří i když za to utratí naše těžké miliony. Ono totiž schvalovat chorobné výmysly několika jedinců bez sebereflexe, bez znalosti přání národů jednotlivých států, je sakra odvaha a jistě nikdo se zdravým selským rozumem to neudělá. Proto snahu bruselských vůdců vidím jako pouhé vyhazování, bohužel i našich peněz.
  • http://www.novinky.cz/domaci/400542-cesko-se-chce-prezentovat-jako-czechia-bude-v-mapach-i-na-dresech-sportovcu.html
  • Eugestapu už nepomůůůže ani svěcená. Muhehe. *15* *15*
  • Je vidět, že zdroje jsou! *16*
  • Myšlenka evropské federace je dobrá. Ovšem forma její realizace je momentálně katastrofální. Měli bychom se inspirovat Švýcarskem, kde existují různé kantony, národnosti německé francouzské italské retrorománské a různé skupiny náboženské. OVŠEM VŠICHNI MAJÍ STEJNÁ PRÁVA A POVINNOSTI JEDNOTNOU MĚNU A ARMÁDU. A HLAVNĚ MAJÍ DEMOKRACII. Evropský rozvařený kočkopes o různých rychlostech a pravidlech nemůže dlouhodobě fungovat. Ale co bychom vyčítali EU, stačí když se podíváme na korupční pseudodemokratůrní paskvil Česko. Měli bychom si v první řadě uklidit doma a pak poučovat svět. Švýcarsko nám budiž vzorem.
    • To realista:
      S tím názorem souhlasím. Problém je ovšem v tom, že občané Švýcarska jsou především OBČANÉ. Jsou si vědomi své občanské odpovědnosti a nutnosti chovat se ve prospěch své země. U nás je spousta lidí, kteří se necítí jako Evropané. Co si myslet o zemi, kde máme zákon o protiprávnosti a zločinnosti komunismu a komunisti nejen že nebyli za svá zvěrstva potrestání, ale dokonce jsou i v parlamentu. Nebo kde si občané jako vyjádření slavné tradice Zemí Koruny České zvolí za presidenta "bývalého" komunistu, konfidenta StB a ožralu, který nám dělá ve světě ostudu a táhne nás na východ.
      • politici mají na této mizérii svůj podíl. Kdyby lidem neupírali jejich práva a svobody, lidé by se neuchylovali k extrémům. Taková oblíbená výmluva ohledně například referenda je, že prý lidé nato nejsou připraveni. To je ale hloupý argument dle něhož bychom žákům v autoškole nesměli vydávat řidičáky poněvadž bychom tvrdili, že nemají žádné zkušenosti na silnicích na rozdíl od řidičů kteří už třeba deset a více let jezdí. NĚKDY SE MUSÍ ZAČÍT, KAŽDÝ DOKTOR JEDNOU OPERUJE POPRVÉ, ŘIDIČ VYJEDE POPRVÉ atd. Arogantní politici kteří sami sobě velkopansky schválili imunitu, blokují referendum a jiné mechanismy demokracie a občanské kontroly, mají vinu na současné mizérii. UŽ JSME DVACET LET MOHLI BÝT NĚKDE PODSTATNĚ DÁLE........
    • Myšlenka stojí za "píp"...retrorománské neznám...demokracie je všude jiná a tudíž nesystémová a nefunkční...Muslimové ji neuznávají...tedy, nebude na ně uplatnitelná...Naši mávači tibetskými vlajkami, ač nevědouce, co znamenají, poučují všechny o svých mávačských právech a vyžadují po Číně, aby je respektovala, což je samozřejmě pitomost. *14*
      • no když retrorománskou národnost neznáš, tak si něco přečti. Ve Švýcarsku ji znají a uvádějí.A demokracie ve své pravé formě je systémová a funkční. Problém je v tom, že kromě Švýcarska snad nikde na světě zatím demokracie není (když pomineme ty tuny dezinformačních propagandistických oblbovacích keců) Jinak tys byl v Tibetu a Číně že přesně víš kdo má pravdu a všemu rozumíš???????
        • Kdyžtak rétorománskou, pokud už chcete poučovat.
          • omlouvám se, jestli jsem něco zkomolil. Je to už pár let co jsem tuto informaci četl...
            • Tady to máš https://cs.wikipedia.org/wiki/R%C3%A9torom%C3%A1n%C5%A1tina

              *5*
  • EU se postupem času stala orgaizací zadarmo drahou. Tak jako tak zaplatí vše daňoví poplatníci. Nevím,co ti bezvěrci chtějí vysvětlovat a obhajovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit