Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další střelba do vlastních řád, ale je to vlastně ještě překvapivé od jistých skupin lidí? O důvod víc, aby běžní lidé dali ještě mnohem více najevo svůj nesouhlas, jinak to skonči katastrofou. Řešení je jedinou, vytvořit takové podmínky, aby uprchlíky vůbec nenapadlo do Evropy směřovat, naopak aby se ji obloukem vyhnuli a začali si budovat podmínky pro život tak kde se narodili.
    • podívejte, až tady bude dost uprchlíků, podmínky se změní tak, že skutečně ti další už o pobyt v rozbité a rozkradené Evropě stát nebudou,, mluvím o západní, střední a jižní Evropě, pokud se východu týká, Rusové si své uhlídají.
      • Nechápu smysl vašeho příspěvku, pokud to tedy není ironie. Rozumím tomu tak, že řešení situace vidíte v tom, že pobereme kvanta uprchlíků, kteří zničí Evropu, která pak již nebude lákadlem pro další uprchlíky a tím to bude vyřešené? Pozoruhodné...
    • Naprostý souhlas.
  • To nejsou uprchlíci, ale novodobí nájezdníci. Kteří sem přijeli obsadit evropu. Pozabíjet původní obyvatele. A pak sem dovézt svoje rodiny! Politici v evropě toto nevidí a nic nedělají. Začíná být již pozdě. Oni utečou, nás tady nechají napospas těmto hordám.
  • lidi víte co? teď se zase zkuste zamyslet nad jinou myšlenkou.....Evropa ( a Česká republika hlavně :-D ) se stala v poslednim století silně ateistickou kulturou......nic nás nespojuje, jsme bez víry...........ale je spojuje Alláh a víra je velmi silná zbraň. Za sebe - pokud si sem budeme dál vpouštět tyhle cizí kultury, tak je s matičkou MULTIKULTURNÍ Evropou ámen. Jsem křesťan, v boha věřím, tak nějak se snažím žít podle desatera a zastávám názor, že pokud svou vírou neomezuješ životy ostatních, tak společnost nemůže nic říct. Muslimové nás ale chtěji do jednoho podřezat, jsme pro ně špinavý psi. Tímto přijímáním muslimů ve velkém si Evropa sama za bránu vpustila Trojského koně.
    • no ale křesťané v historii a dosud v některých zemích jsou taky násilní a nesnášenliví....prima, že jsem spíše ateisté
  • Po přečtení těchto řádků jsem velmi rozčarován osobou paní Veroniky.Dosud jsem ji měl za inteligentní dámu.Ale tyto názory s tím vůbec nekorespondují.Smutné zjištění.
  • Ta holka by ráda rozdávala z toho co jí nepatří.
  • Pořád říkám - úplatky a Ruské zločince nebrat!!
  • Hlavně by si je mělo vzít USA protože celý problém mají na svědomí!!! Jó a Duda taky a Malý.Každý fláterník by měl dostat aspoň rotu a nebo celej prapor a odplout do USA!!!
  • Ač je hérečka, tak s touto paní souhlasím. Církve mají v této věci míti více angažovanosti, jde o jejich typické náboženské oponenty. A až bude tímto Evropa muslimská, tak se místní náboženství a nynější klídeček v podobě počítání státních miliard vytratí. O to se již muslimové zapříčiní dosti razantně. Takže, preláti, ve vlastním zájmu konečně zvedněte své obtloustlé pozadí a začněte něco dělat. Jde o všechno. *12* *16* *12* *16* *12* *12*
  • A názor báby Blažkové by nebyl? *11*
  • no, paní Žilková, na to jako neslysmy obyčejně vypouštíte z úst vy, váš pan manžel... toto je opravdu velmi přesně řečeno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit