Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taková chátra!

  • Jakou změnu? Vyhnat z rozhodujících míst "bývalé" komunisty ("bývalý" komunista je totéž co "bývalý" černoch), kteří hrabou pro sebe (řídí stát jako "svůj" podnik) anebo se plazí před rádoby carem v Moskvě nebo rádoby císařem v Pekingu a jejich smečkou pohůnků a zrazují to, čeho za staletí dosáhli obyvatelé Zemí Koruny České.

    • Buďte konkretní. Míníte rozkradače z ODS, ČSSD, KDU-ČSL a další podobné? Nebo dokonce "otce" privatizace, kterou si přivlastnil (a to nekádruji, jen konstatuji skutečnost), který posvětil totální rozkradení majetku všech občanů, státních podniků, výzkumných ústavů,odborů, SSM a dalších organizací, nucenou privatizací a následnou amnestií těm, kteří ukradli?

  • Pane Jindřich lepší to nejde napsat já volím SPD. Chtěl jsem se rozepsat, ale zas

    by mně zablokovali účet.

  • Šance na jakou změnu? 

    Zhulení loupežníci a zabetnovaní bafuňáři dohromady? Fiala a svazačka Pekarová jako další alternativa výběru?

    Pro Boha, koho má normální člověk volit? 

    • Pane Jindřich lepší to nejde napsat já volím SPD. Chtěl jsem se rozepsat, ale zas

      by mně zablokovali účet.

      • Díky, buďte opatrný, protože ban je tu raz dva. 

  • josef.chmela

    To je směska k pohledání. Opravdu výkvět výsledků voleb. To snad nemůže zvolit žádný člověk s vyšším IQ než 80.

  • Vše se zlepší až vypadnete k čertu vy, šašek z hradu a ten slovenský čobol se svoji sqadrou.

    • Cha, cha, cha, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit