Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajina je něco jako Slovensko.

    Kdo mohl, z této krásné země utekl...
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/426306-jednotky-postupujici-ze-severu-a-vychodu-se-v-mosulu-spojily.html

    a bez důkazů...

    https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/426309-usa-uvalily-sankce-na-syrske-velitele-kvuli-chemickym-utokum.html
  • Řekněte mi co máte proti Savčenkové vážení čtenáři. Byla na vojně a bojovala proti separatistům na tom je něco špatného? Bylo by dobré vy skeptici aby každý z Vás šel na vojnu, ale ne jenom na vojnu, ale do války jako byla ona. Když neuposlechneš rozkaz, tak tě velitel ve válce může bez soudu zastřelit a nic se neděje. Píšete tady aby raději natáhla ráfy, že to je zrůda atd. Zajímalo by mne když by nás napadl nějaký stát jak se zachováte. Půjdete bránit tuto republiku, když prezident vyhlásí mobilizaci a půjdou muži od 18 - 50 lety. Kdo odmítne bude zavřen nebo zastřelen.
    • Do roku 1989 bych šel,po roce 1989 to přenechám chátře.A nevyhrožuj já bránil hranice VS .Jseš jako tvoji kamarádi z USej.
    • Ano, Savčenková má s ruskými poměry, ruskou politikou a válkou osobní zkušenost, na rozdíl od prezidenta Zemana a těchto "vážených čtenářů", jak je oslovujete. Věrohodnost jejích postojů je dána právě touto osobní zkušeností a nasazováním vlastního života. Hloupost je neprůstřelná. Proto doporučuji dalším vysvětlováním už neztrácet čas
    • Měla by Vás mlátit tyčí přes genitálie jako zajatého pravoslavného duchovního a starostu obce na Podkarpatské Rusi Vy křesťane. Skutečná bestie a ne hrdina !
      • vlku máš pravdu, Rusko nic jiného neumí jenom mlátit, vyhrožovat. Já nejsem hrdina jak píšeš, stačí když si hrdinou ty, každý jim být nemůže.
        Jsem rád, že píšeš, že jsem bestie já každý měsíc posílám 10 000 Kč. jedné rodině co má hodně dětí, ty jsi ten nejlepší moralista, můžeš poslat, taky nějakou částku lidem co potřebují pomoci? Pokud jsi, tak super člověk napíši jejich číslo účtu, adresu a můžeš jim taky pomoci.
        Doufám, že nezklameš svůj charakter slušného člověka jinak si budu myslet, že jsi...........
  • Ukrajinská letkyně Nadija Savčenková na sociálních sítích zveřejnila text své závěrečné řeči,
    Rusko v ní charakterizuje jako totalitní zemi a Putina jako jejího diktátora.

    "Chci, aby celý demokratický civilizovaný svět pochopil, že Rusko je rozvojovou zemí s totalitním režimem a diktátorským samovládcem, která kašle na lidská práva i na mezinárodně platné zákony," konstatuje

    Statečná žena. ano fašista Putin už je ve světě totálně zdiskreditovaný a odepsaný,
    • Ta letkyně si prý taky leští pořád kopí jako já ale zdiskreditováný nejsem, protože leštění kopí je lepší než lidská práva. Taky mě říkají honibrk.
      • víme BTW ruský zloději nicků honibrku
    • je všechno jiného než statečná žena. Nečitelná neřízená střela.
      • Je to pravá vlastenka, žena v domácnosti která šla bojovat proti ruským agresorům.
        Primitivní rusofil jako ty ponořený do ruské zadnice je samozřejmě proti.
  • Ty co sem. a co ty se do toho seereš? Ona sem byla pozvaná,. Ty to neplatíš a
    rusofilní blbce tvého ražení navštěvovat ani nehodlá.
    Západ pomohl Ukrajině a fašoun Putin tak musel spolknout hořkou pilulku.
    Ukradl Krym ale tím skončil. Pobaltí mobilizje a zve další vojáky NATO:
    Bělorusko odmítlo ruskou agresi. Putin ví moc dobře že další agrese by vedla ke 3. světové válce. Prostě SSSR ten záprdek neobnoví. Tak neplač,
  • Já vím, že už Zeman na pražském Hradě nadskakuje, když čte, že mu paní Savčenková chce event. vysvětlit v čem se mylí, a aby Česko nedopadlo jako Ukrajina. Takhle obdobně už ho jednou rozčílil a dopálil americký velvyslanec pan Shapiro (západ), teď to slyší od ukrajinské vlastenky (východ). Doufám, že se bude z takového napětí a rozčilování ventilovat a zase vytroubí do světa, že v Česku se potuluje nebezpečný terorista...,to tak odpovídá jeho IQ.
    • Okupace ČSSR v r.1968 byla za účasti také Ukrajiny,ale omlouvala se Moskva,ne Ukrajina banderovci.Kdo jí platí?Šlafenberg,Kalousek?
      • Co to píšete za kraviny. Za co by se měla Ukrajina omlouvat, když v té době nebyla samostatným státem? *14*
        • Píšu až kraviny po tobě.SSSR se nám neomluvil,ale Rusko ano a právě ta Ukrajina ani teď.To je ten rozdíl v IQ.
          • Máš pravdu, ten rozdíl v IQ je obrovský..
            Ruská federace je hlavním následnickým státem Sovětského svazu, který se rozpadl roku 1991; převzala jeho místo v Radě bezpečnosti OSN a je vůdčím členem Společenství nezávislých států.
            Proto se Rusko omluvilo za to co napáchal SSSR.
            Ukrajina v té době neměla samostatnou armádu,kterou by mohla někam poslat.
            Chtít omluvu po Ukrajině je podobné jako chtít po Tibetu omluvu za Pekingský masakr.
  • Tvl tady je to samej proruskej komanč.. to je hnus
    • mám rusy rád opakuji rusy,nic mě neudělali.co tobě?
      • Samozřejmě nelze házet všechny do jednoho pytle. Také jsem v CCCP poznal slušné, srdečné Rusy ochotné nezištně pomoci. Ale taky namyšlené primitivy, na které ovšem stačilo houknout a byl klid. Rusové mají ovšem smůlu, že tam mají fašistickou diktaturu a vládne jim zakrslý nácek, který se chová jak Hitler a také sní o ovládnutí světa. Hitler měl ovšem za sebou vědecky a technicky vyspělou a ekonomicky prosperující zemi a jak dopadl. Zatímco ten východostepní chanát...
        • jak se choval hitler?chtěl pro německo to nej?
      • Clapče je vidět, že jsi ve škole chyběl když se učily dějiny Tobě nikdo nic neudělal, ale tady jde o národ ne o nějakého jednoho Zora, který plácá nesmysli. Když máš Rusy rád, tak kolikrát jsi byl na dovolené v Rusku. Hochu mě když bylo 11 let když jeden hnusnej Ruskej voják vytáhl pistoli a chtěl mne zastřelit. Rok 1968 byl pro nás hrůzou kdy ještě za dest let potom byly u nás rozřílený baráky. Kde jsi byl ty? Chodil si ještě určitě po houbách a nebo jsi pohrobek komunistického aparátčíka.
        • Křesťánku, škoda že se neunáhlil a neoddělal hnusného křesťánka, bylo by tu méně pitomečků.
        • zajimavé na muslimáky chceš být hodný ale kvuli jednomu rusovi co k nám přišel jako sovět s ukrajinským frontem s polákem,bulharem s němcem odsoudíš celej národ?
  • Největší dobytek tenhle Putin.... a vy tady ty zasraný rusáky ještě vychvalujete...
    • popiš nám přesně proč je dobytek?
  • Savčenková přijela na pozvání slušných lidí.
    O střetnutí s ruským agentem Milošem Zemanem nemá zájem. *5*
    • jmenuj ty slušné
      • co je to jmeunuj? nauč se psát, balíku.
        • nauč se číst balíku
          • pod textem máš napsano opraveno. Opravil jsi chybu kterou jsi v textu udělal.
            Tvoje snaha vykroutit se z toho na tvé chybě nic nezmění.
  • Koukám,že primitivů,kteří obdivují diktatůru Putina je tady čím dál víc. Jen jednu věc nechápu, proč tam neodejdete? Běžte do Ruska, Severní koree,Běloruska,Íránu,Číny atd.. Běžte a žijte tam šťastně-v dnešní době Vám nikdo bránit nebude. *3*
    • Až se dostaneš z jednobuněčného stádia, budeš vidět lépe.
    • Odjeďte sám, pane tomasino 78, my jsme tady doma. Odjeďte do těchto zemí a pokuste se místní obyvatelstvo obrátit na "pravou víru".
      • Já Putina a diktátorské země neobdivuji. Jsme součáští EU i NATO a já jsem s tím spokojen,nepotřebuji odcházet. *1*
        • Já taky ne.
          • Tak to jsem rád,že jsme na jedné vlně. *3* Jinak Vám přeji krásný zbytek dne.
            • nikoho nikam neposílej ti šapiruv poskoku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit