Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máma Savčenkové, prý hrála Babu Jagu v Mrazíkovi, co ty o tom víš Simonku?
    • ty blba hrát nemusíš, balíku. ty jím jsi.
  • se nemýlí, ten jen vykonává příkazy dealera z Kremlu. *1* *1* *1* Lidé našňupaní kokainem, mají pro násilnickou část obyvatelstva zvláštní přitažlivost. Začalo to knížepánem Leninem, pokračovalo frajtrem Adolfem Hitlerem, a vrací se to Putinem. *1* *1* *1*
    • kecáš z hladu
  • já mám rád z kundýý smrad, nejraději ze Simončiny a že ta smrdí pěkně. Pak ji vočmuchnu a když mě to dovolí, tak i voblíznu, to je panečku pošušňáníčko, to mě dělá dobře. A ještě když k tomu má zapařenou prdell, tak to je síla, to jsem hned rozdováděnej jak tyrannosaurus.
    • jsi neškodný primitiv. .
  • Naděžda Savčenková bojuje i za líné kolaborantské kašpárky, kteří radši předstírají boj proti v ČR neexistující islámské hrozbě, než aby šli bojovat za svou vlast proti kokainem zhulenému gayovi oligarchovi a multimiliardáři Putinovi a jeho žoldácké fašistické sebrance, vraždící v sousedních zemích.,
    • nehul to
  • Dík za radu, Nadijo! Měla jsi nám radit před 48 lety čeho jsou Rusi schopni. To víš, nám už tady "pomáhali normalizovat" již v roce 68, ale to jsi patrně ještě nebyla na světě.
  • tak Ševčenkovou do toho hradního kolaborantského ovčince Becherovič jistě nepozve. To se spíš sám půjde plazit před kremelským fašistou.
  • Co by asi tak mohl "analyzovat" dementní chvástavý prolhaný křivácký podlý rusofilně vlastizrádný stařec s ovar.tlamou vraženou hluboko v putinově řiti????
    Snad je chuť stolice největšího světového gaunera .komouš-fašisty - KGB skřeta.
    Nic víc nic míň. Je to jen nechutná paraoidní figurka, jejíž dny jsou sečteny.
    • Pane V.I.L., ne Zeman, ale Vy jste při nejmenším : divný : !
    • stále jsi neodpověděl v čem je vlastizrádný.jmenuj přesně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit