Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vivat sborná
  • Borisek bude ruský hokejista *14* za 5,5 měsíce bude na světě *14*
  • Pavel Jégl, autor článku, kterým leká Čechy jakže to bude, když vystoupíme z EU, mi připadá naivní, nebo bez paměti. Klíčový problém vidí v tom, jak se Češi vypořádají s tím, když tam nebudou. Já se domnívám, a jistě se mnou mnoho Čechů, že po vystoupení bude tak, jak bylo před vstupem. Stejně dobře, nebo stejně zle. Pro koho jak. Jako dnes. Češi jsou flexibilní a jistě se brzy vpraví do staronové porevoluční situace. Pavel Jégl mne může označit za euroskeptika, beru, ale já jej zase za eurohujera a slepce, kterému vůbec nezáleží na tom, zda si Češi mohou samostatně rozhodovat o tom, co chtějí a jak to chtějí. A pokud by mne chtěl označit za xenofoba, rasistu, nebo cokoliv jiného jenom proto, že nejsem k tomu, co se děje v EU lhostejný, tak je mi ho líto, protože přišel o jedno z nejdůležitějšího, co člověk má - zdravý selský rozum. Navíc se zdá, že je z těch, co nadávají na mocenské ambice Putina v Rusku a je slepý až k chorobným mocenským choutkám a činům Merkelové a spol. A není jeho zastrašování občanů tím, cože to bude po vystoupení z EU trestný čin "šíření poplašné zprávy??
    • na ty tvoje romány je tak někdo zvědavej *11*
      • Vidíš, že asi někdo, kdo má zdravý rozum, tak zde ještě je *3*
  • Může mi tady někdo vysvětlit co to je svoboda? Já jsem to ještě za 26 let nezjistil.Nefetuji,neurážím člověka s jiným názorem,neobdivuji havloidy ani kalousky,šláfenberky,ani EU,ani rozpadlé státy bývalé SSSR a vůbec ne USA deformacii,NATO,ani to co nám tady vládne a bohužel ani neokrádám,proto nevím jak ta svoboda vypadá.Ale jsem svobodně zastrašován každý den ve zprávách,narodil jsem se do ČSR,pak do ČSSR,ČSFR,Č-S,A nakonec do ČR a připravuji se na Čechiu,proto svobodně navrhuji Absurdistán je to jedno slovo a každý bude vědět,že to je odpad Evropy někde na Západě.
    • nefetuj narxismus leninismus a budeš v klídku a ty tvoje romány taky nikoho neberou *11*
      • Pokud mě to ty nenaučíš tak já jsem to za 70 let nezkoušel a na stará kolena se to učit nebudu.Pokud bys to chtěl naučit vnoučata tak budeš mít se mnou problém za mého mládí se zadarmo sportovalo ne hulilo tj.jen tak pár čísel.
  • Uvidíme jak dopadne Brexit pak se ukáže co je v nás samotných.
  • Krásný zápas. Češi tam lítali jak hadr na holi a Sborná se nudila. *2*
    • 3-0 ty jsi zoufalec, sborná se nudila *15* *15* *15*
      • No chleba díky tomu v Čechách levnější nebude tak že zase nic *5*
  • tahat politiku do hokeje no fuj

    rusko vám nic neudělalo pletete si ho s cccp

    hoši pěkný zápas obě strany
    • co lžeš prase, 20 let nás okupovalo
      • vás možná okupoval sovětský svaz ale tohle byla a je ruská federace.

        jo a v roce 1968 přijel hlavně Ukrajinská front *3*
    • Pravda.Není to hezké.
      • ty jdi do rrdele ty ženo, "není to hezké", no ty jsi bukvice *11*
        • To že jsi nevzdělanec a neznáš to jméno je smutný výsledek amerického vzdělávání.

          Ale Google ti jistě pomůže.
  • Kvičení proamrdolské chátry z jednoho vítězného zápasu pobaví. *15*
  • Kvičení a pištěni místních ruských kolaborantů je jen třešničkou na dortu při výhře našich kluků nad bolševickou lůzou
    • a vy kolaborujete s druhou stranou?(dotaz)
      • nic viď ty Putinova koště *11*
        • ani odpovědět neumíte že? *7*
      • OK tedy, jaká je druhá strana oproti Rusku, Čechy ?
  • Nefetuj tu vodku amrdóle. Dnešní mač byl trénink Sborné. Ber to tak, příště dostanete kartáč. *15*
    • *15* táhni ruská nulo *15*
      • a ty jsi jaká nula americká?
        • anoooo, jsem američan *3*
          • i vzděláním?
            • smutné
            • to pžedevším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit