Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrušte už konečně ten nudný Moravcův pořad. Ten jeho formát už je přežilej
    a divákům nemá co dát. Pořád dokola ty stejné tváře a stejné otázky.
    Jednomu Moravec neustále skáče do řeči zatímco druhého nechává kecat.
    Malé strany se do TV nedostanou. Dejte nám tam Babiše Cibulku Okamuru
    Bobošíkovou Vandase Štěpána.
    Proti nim tam dejte ty provařené korýtkáře z PS. To bude zajímavější debata.
    Ale to samozřejmě rada veřejnépeníze požírající ČT ovládaná papaláši
    nepřipustí.
    • Souhlasím. Od těch mimoparlamentních stran bychom se nepochybně dozvěděli zajímavé myšlenky a argumenty - minimálně by si to s těmi provařenými "elitami" z parlamentních stran natvrdo a veřejně rozdali !!! Doufám, že se v té tzv. veřejnoprávní televizi - ČT už konečně někdo probudí a současně nebude hned podělaný z něčího bububu ...
    • Ten Moravcův pořad je naoak velmi aktuální a M. Moravec je výborný. Chápu, že levičáckou lůzu, bolševiky stoupence Sebranky Parchantů Oblbnutých Zemanem a podobnou verbež to irituje.
    • ... jsi úchyl, který otravuje ovzduší, zrušit je potřeba tebe :)))
    • Ty jsi chytrej jako já
  • Čím dál více jsem přesvěčený, že mimořádné volby dopadnou obrovským výpraskem pravice a to především ODS. Když už i vrchní odeésák Klaus si pokrytecky myje ruce nad současnou ODS (což mi hodně připomína Piláta, po odsouzení Krista) a tváří se, že s odeéskou vlastně nikdy nic neměl, tak to je konec zbytku této profláknuté strany. Navíc mi Klaus silně připomíná dobu v roce 1997, kdy se provalilo černé financování ODS, což následně vedlo k odchodu některých straníků, v čele s Janem Rumlem a vzniku nové strany - Unie svobody. Už tenkrát, nás tento lhář všech lhářů přesvěčoval, že o ničem nic nevěděl, za nic vlastně nemůže a žádnou zodpovědnost za daný stav věcí nemá. A že by z celého případu vyvodil svoji politickou zodpovědnost? No to ani náhodou. Naopak, za pomoci pravicové sebranky v parlamentu a senátu, pomoci podplácení, korupce a vydíráním, se bohužel úspěšně v roce 2003 a 2008 stal na prezidentem České republiky. Takže, pokud tuto stranu, již teď, odepsal tento lhář a hlavní pravičácký guru ODS, tak jim není pomoci. Obzvlášť, když si do čela postaví hloupou a neakceptovatelou Němcovou. V těchto volbách tvrdě zaplatí za Klauze i za uplynulé roky vládnutí v teto republice.
    No a to je zase pro změnu, dobrá zpráva pro tuto republiku.
    • ... nedovedu si představit id*ota, který si přečte tvou celou trapnou křeč :)))
      • Milý korektore, počítám a předpokládám, z Tvé odpovědi, že jsi si můj příspěvek přečetl celý zrovna Ty sám. Jak jinak by jsi pak mohl nezaujatě zhodnotit jeho obsah? No a id*otem bych si Tě nazvat nedovolil. Idiocie je duševní hendicept, kterým Ty očividně netrpíš. Ty budeš spíše mizantrop, bez úcty k sobě i k lidem. Tím se zcela zásadně lišíme a proto taky vyznáváme rozdílné politické, společenské a morální hodnoty. Přeji Ti hezký den.
        • ... cha cha cha cha
      • Já jsem si tu celou trapnou řeč přečetl. Asi jsem ten id.ot *9*
        Dodal bych k tomu, že ODS není pravicová strana. Je tam možná právicově smýšlejících lidí, ale v podstatě je to strana kryptokomunistická, komunisti vydávající se zákeřně za pravici.
        Nebezpečí spočívá v tom, že stádo bude volit komunistické zločincem tj. KSČ(m), ČSSDKSČ a SPOZNSADP. A budeme tady mít něco podobného jako v Německu v r. 1933, kdy se Hitler se svou nacistickou sebrnkou vedral k moci.
        • SPOZ je daleko hnusnejsi,nezli NSDAP!
          Dejiny ukazi,co je to za sebranku!
  • v nedělních otázkách Vaclava Moravce jsem opět slyšel tlachat nesmysly předsedkyni poslanecké sněmovny Němcovou a opět špinila prezidenta,Rusnokovou vládu a veškeré nynější polické dění.Je až ubohé,jak je tato knihovnice hloupá a nemá vůbec přehled o čem mluví.
    • Člověka, který se dostal na hrad zákeřným volebním podpásovým jednáním a nízkým špiněním oponenta, který je mocichtivým ješitným ožralou a nepřestal chlastat ani na hradě, který se chodí plazit a chlastat na ruskou ambasádu, který pohrdá ústatními zvyklostmi a nazývá je "idiotskými", takového fašisticky se chovajícího jedince nelze ušpinit, svým chováním se pošpinil sám. Rusnokova vláda je banda nikým nevolených samozvaných a všehoschopných Zemanových poskoků.
    • ... je ubohé, na jaké pořady pořád čumíš, blbečku bez vlastního názoru :)))
  • NANYNKO NĚMCOVÁ konečně pochopte,že už máte "po sezóně".
    ŠIŠLAVÉMU KÓDLOVI už tak došla munice.
    Oba jste už dávno směšní.
    • ... tvá munice nikdy ani nedorazí, ubohý hňupe :)))
  • Němcová je pí... vyobrazeno jako kosočtverec mezi čur.... vyobrazeno jako trubky

    K.S. - hajného budou korunovat na největšího idiota pod sluncem
    • ... není pochyb, že na tebe v tomto oni a ani nikdo jiný nemá, primitivní chudáku :)))
  • Velevážení spoluobčané v ůvodu je téma vyloučení pana Hrdličky z ODS,očekával bych diskuzi na toto téma jak se na to vyloučení díváte vy.Bohužel vaše diskuze se většinou zvrhne do vzájemných urážek a ponižování a kdyby tyto vaše názory četl někdo naznalý myslete na to co by si asi ten neznalý o vás pomyslel!!! To že ten nebo onen nesouhlasí s názorem toho nebo onoho je lidské a normální ale vulgární urážky a ponižování to snad uznáte že to není to pravé ořechové,chceme přece aby se nám žilo lépe,abychom měli radost ze života,abychom se rádi potkávali,pomáhali si a tohle všechno máme v našich rukách jen chtít nebo nechcete???????
    • Ano, ano, dnes je neděle, protože včera byla sobota.
    • Pane,zde v tzv. "diskuzi",je to obdobná situace,jako tzv.fandové na kopané,
      ti tam také nejdou kvůli fotbalu,ale aby si zařádili.
      Takže si zde vesele nadávají do sv.i.ní,navzájem se věší,přetahují o to,
      kdo je větší blbec aj.
    • Pane,zde v tzv. "diskuzi",je to obdobná situace,jako tzv.fandové na kopané,
      ti tam také nejdou kvůli fotbalu,ale aby si zařádili.
      Takže si zde vesele nadávají do sv.i.ní,navzájem se věší,přetahují o to,
      kdo je větší blbec aj.
  • Ódeeska to je jeden velký chochot vedle druhýho. *12*
    • ... to další srovnatelný blb jako ty neexistuje :)))
  • Nemusím Hrdličku a jemu podobné,ale souhlasím s hodnocením Němcové.Při jejích projevech v poslední době a zvlášť dnes u Moravce,stále se mně v uších ozývá stará píseň
    "čí to húsky na tej vodě" !Její tupost je neskutečná a tohle stvoření vedlo parlament!Konečně se objevil "hrobař ODS"!Samozřejmě není sama!
  • Už sis pověsil svého komunistu? Každej člověk by to měl udělat, neboť jde o přežití lidstva!
    • ... jsi hnůj :)))
    • Zítra ovšem jsou na řadě ódeesáci. A potom jen bůh ví, co bude. Tak Jeníčku, nepředbíhej události.
    • Jsi sto let za opicema !!! Dneska jsou přece na řadě ODSáci, ty trdlo cikánský !!! Vidím, že už ti radí akorát ta koza....
      • Pišto, komunista zůstane komunistou i když si navlékne plšť ODS.
      • Ten omezený a zaostalý primitiv si může tak akorát hrát s kozičkama na lekanou. https://www.youtube.com/watch?v=AnVv0RkiG4U
  • Pana Hrdličku by bylo rovněž možno charakterizovat slovy, začínajícími na "D" a "H". Darebák a hulvát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit