Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kandidát Schwarzenberg slibuje, že bude dobrým prezidentem pro všechny - i matky s dětmi, důchodce, zdravotně postižené. Co ale pro ně udělal, když vláda ve které sedí odhlasovala i za jeho pomoci všechny asociální zákony, namířené právě proti těmto skupinám. Neudělal nic a já jeho slibům bohužel nevěřím.
  Všechno je to v naší rozkradené, vytunelované a zkorumpované republice postavené na hlavu. Stávající konzervativní pravicový prezident proslulý svojí slavnou amnestií doporučuje levicového kandidáta, aristokrat kandiduje na prezidenta, i když už zapomněl slova české hymny.
  Svoboda a demokracie je u nás na velkém štíru nebo spíš v háji - zločinci jsou chráněni více než oběti. Máme u nás prvního politického vězně, tykadlového banditu z Olomouce , kde se při tvoření amnestie muselo hodně dávat pozor, aby se na něho amnestie nevztáhla. Nedivil bych se, kdyby po návratu z vězení požádal v některé opravdu demokratické zemi o politický azyl.

  Vzhledem k výrokům premiéra i prezidenta o chybném kroku v souvislosti s přímou volbou prezidenta bych se vůbec nedivil, kdyby tato vláda odhlasovala zpět volbu parlamentní. Něco jako v tom smyslu - Občané už jste si to zkusili, už jste se vyblbli dost, teď to zase bereme pevně do rukou my, vámi demokraticky zvolení zástupci a vy nám do toho nebudete mluvit.
  Pořád ale věřím tomu, že jednou budeme přímo volit i tyto své zástupce a všichni tuneláři, kriminálníci budou potrestáni, včetně politiků, kteří nebudou moci dokázat zdroje svých příjmů a majetku a ten jim bude nekompromisně zabaven. Nebýt Klause a všeho, co se na nás upeklo kuponovou privatizací, mohli jsme být s demokracií i ekonomikou mnohem dál. Pro demokracii jsme měli dobré historické (předválečné) předpoklady, bohužel porevoluční garnitura současných politiků (nebo zlatokopů?) pokřivila charaktery velké části společnosti a náprava, pokud bude vůbec možná, bude dlouhá.

  K nápravě všeho nám dopomáhej Bůh, ano Bůh, nemyslím rozhodně pozemské kněžstvo, myslící v současné těžké době ne na své ovečky, ale spíše na svůj mnohdy neprokázaný, v historii často křivě nabytý majetek a na svůj blahobyt.

  Ve druhém kole prezidentské volby budu volby budu volit MILOŠE ZEMANA
 • Kníže lže, vykrucuje se dodatečně z toho, co již třeba sám řekl ( sám jsem slyšel v televizi 17.1.), je starý, mluví tak, jak by si ministr zahraničí republiky neměl dovolit ( byť zatím jen potenciálně ohrožovat její zájmy) a je to vše velmi nevkusné , republika ho platí ! Připouštím, že Zeman není ideální kandidát a se skřípěním zubů dávám hlas Zemanovi. Pěkný den.
 • Volím šlechtice ze starobylého rodu - Karla Schwarzenberga, to je totiž to nejlepší řešení pro Čechy. Přestat si stále něco nalhávat a podívat se historické pravdě pěkně do očí! Všelijakých lží a obezliček už tady bylo moc. Žádného Zemana, který tvoří s Klausem starou mocenskou strukturu, nechci na Hradě!
 • Trautenberg prezidentem nebude !!!!
 • Schwarzenberg se sám přiznal ke korupci!

  Aby mohl kníže v Česku restituovat, musel i uplácet, což ministr později sám přiznal. „Nechme to být. Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Bylo to k uzoufání. A po dvou letech, kdy se všechno zablokovalo... Nebyl to přímý úplatek, šlo řekněme o jistou protislužbu. V té době jsem ještě vůbec nebyl v politice. Dodnes z toho mám špatné svědomí,“ řekl v roce 2010 v rozhovoru pro MF Dnes o svých zkušenostech z 90. let. A to má být morální autorita pro celou zemi! A ještě je tu případ úředníka „jeho“ ministerstva zahraničí! Jakub Klouzal, který upozornil v létě 2010 Schwarzenberga na podezřelé zakázky na nákup počítačových sítí, nakonec sám přišel o místo a kníže s tím nic neudělal
  • A ty teď k debilitě.
 • Souhlasím s předchozím komentářem. Stačí se podívat na tohle video:

  http://www.youtube.com/watch?v=5-ywNyQOzJY

  chce se mi křičet při představě, že by tohle měl být náš prezident..
 • Odbory mají pravdu, že je Karel je nepřijatelný kandidát. Já teda nechci za prezidenta, národního reprezentanta někoho komu není rozumět!
  • Odbory mají, coby rukojmí, pitomce, kteří jim platí za prtdělání.
 • Vyžírkové odboráři ať držej h*bu a jsou rádi že jim pitomci platí příspěvky na jejich povalování se.
  • Vyžírkové jsou bohužel i politické strany.
 • To je sice pravda,ale i Zeman,by měl sedět na Mírově s klausem! Oba kandidáti jsou k hovnu. Všichni víme,že jde zase jen o loutky. To že je česko v hnoji,nás ty dvě atrakce nezachrání! *12*
 • Až se budou odbory starat o zaměstnance tak jako se o svoje stará Karel tak bude na světě hned líp !Proto milí soudruzi odboráři zavřete mordy a lehněte na hadr !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit