Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Schwarzenberg: Krizi způsobil Hašek a Zeman. Podporuji předsedu Sobotku!" - Takže je to asi jasné: švancy se dohodl s haškem!
  • Kadle vem si viagru a běž do bordelu vymést komíny, tam budeš potřebnější. *1*
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses trapným komoušem!
  • Karle, Karle, tys tomu ale teď pomoh´!!!
  • Kadle už běž do p r d e l e a nevracej se. S Kalouskem už nikdy nebudete vládnout, smiř se s tím, že Vás národ nechce. *2*
  • I když knížete moc nemusím, tak v tomhle mu dávám za pravdu. Ale pravdou také je, že Sobotka je dost slabý vůdce jinak by se mu tohle nestalo. I když Klaus silný byl a taky ho odstřelili. Holt boj o koryta je kruťárna. *9*
  • Senile, ty už vůbec nic nepindej a vrať se zpátky ke svým. Každý ráno poděkuj Pánu Bohu, že si dojdeš na záchod.
    • Napsal ubožák
    • ... tobě přeji dlouhý život nevzdělaného tupého chudáka s pěticentimetrovým pinďourem :)))
    • Ten už se z Vysočiny nikdy neměl vracet, prasák ožralej!
  • Čtu příspěvky a je mi na blití,český národe.Chytráci do mě!!! *11*
    • ... pindáním o blití nebudeš míň k blití ty, trotlíku :)))
    • Eduarde není radno číst příspěvky, říct vlastní názor a pryč, oni už se poperou mezi sebou. Jsou si rovni. Cha - teď mě napadlo - my jsme rovnější. Bože ještě štěstí, že odjíždím, to bude mela.
  • At žije Karel !!!!!
  • Dědku,jdi už do pr....!
    • ... netušil jsem, kolik primitivů zase noblesně Karel nadzvedne, to je nádhera, degene :)))
      • Prdíku nejsi noblesní Karel? Přezdívka by to byla příznačná, Kárl vypadá, jako by právě pouštěl větry do gaťat.
        • Kdybys nebyl primitivním ovčanem, nestal by ses vypatlaným komoušem!
    • Trochu úcty k tatínkovi, píˇo!
      • Ty mě taky můžeš.
        • Ale já nejsem tvůj tatínek.
  • Je to stále puč na pokračování - Zemanovo dílo. Od shození Nečasovy vlády až po nynější situaci v ČSSD. Jen zdržovací taktika, aby mohla co nejdéle zůstat u moci parta Zemanových kamarádů. Zeman totiž nikdy nezapomíná a vždy se mstí a Haška si na to připravil.
    • ... oba v dohledné době dopadnou tragicky :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit