Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale pane "zhrzený" kníže, ta socanská strana byla a je rozpolcená několik let,
    tak nebrečte, prezidentem už prostě nikdy nebudete, nezáviďte,neplivejt a neházejte špínu kolem sebe a jděte buď do důchdu nebo hejbněte zadkem a něco pro ČR konečně udělejte, proto jste tam, kde jste..........
    • ... s výrazným náskokem dnes vítězíš v soutěži o trotla dne :)))
  • Se Sobotkou, bez Sobotky,... vždyť je to jedno. každej je nahraditelnej. Když zítra umře, bude pozíjtří stejně středa a za měsíc už si nikdo ani nevzpomene *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Jenže dneska není pondělí.............
      • Já mám ještě pondělí! *2* *2* *2*
  • Přišlo několik set lidí?! *2* *2* To znamená že 999300 voličů ČSSD na podporu Sobotky demonstrovat nepřišlo! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jakmile začne Karl podporovat někoto z levicových stran je jasno, že v tom něco bude. Sobotka a Dienstbier se nikdy dostatečně nedistancovali od TOP 09 a to by mělo být varováním pro všechny.
    • ... nikoho nepodporuje, pouze se nonšantně zastal okopávaného Bohouška :)))
  • Voliči socanů a oposmluvního pomsytychtivého ožraly z hospody na Vysočině, už vám došlo koho jste si to zvolili?
    • Hele tečko, smiř se už konečně s tím, že Miloš Zeman je tvůj prezident. A je to ta nejlepší možná volba.
      • ... i s tvým trapným opičením se se smířil, tak proč ne s tou prezidentskou kreaturou :)))
        • ... jedno "se" za mého hurónského smíchu vyběhlo navíc :)))
    • Uz ti doslo co ses za idiota?
    • Do očí bys mu to dobytku špinavý neřek, takovou by ti vyťal že bys sežral protézu a pos...al se, Poté bys skončil na IPce jako invalida!
      • Hi,hi, hi, chvíli by na mě přitrouble zíral kalným zrakem než by mu došlo co říkám, pak by řekl nějaký přiblblý "bonmot" a pak by zavrávoral a padl na h.bu. Přitom by sežral protézu a pos...al se, Poté by skončil na IPce jako invalida! *14*
  • Nedočkavý a ambiciozní Hašek s Tejcem a jejich přisluhovači za podpory pomstychtivého hradního jezevce podřízli sociální demokracii krk. Personální změny měly nechat až po ustavení sněmovny a vše vyřešit až na sjezdu sociální demokracie. Využili své příležitosti odstranit Sobotku v nejnevhodnější dobu pro soc. dem. Neodolali lákavé příležitosti otlouci Sobotkovi o hlavu výsledek voleb. *11*
    • ... wau, to je něco na zdejší zakomplexované nevzdělané pitomečky jako třeba střelece :)))
      • ... kurňa: střelce :)))
  • Co nejdřív předčasný volby ať levice táhne do kelu!! V týhle zemi vždycky jenom škodila, vždycky nás táhla na východ a tak je tomu i teď. Becher, Lukoil atd.
    A navíc to jsou všichni burani s chováním řeznickejch psů.
    chlastamjakoprezident s.r.o.
    • To je vidět z tvého příspěvku. *3*
    • Dávám ti plně zapravdu. Jenom radím, nechlastej jako president, protože bys byl brzy taky tak zdegenerovaný, hleděl bys na svět kalným zrakem, klátil se sem a tam a blábolil přiblblé "bonmoty". *3*
  • tal mi to vychází, že se konečně ČSSD pochlapila a chce udělat pořádek. Kdo ví co vlastně bylo příčinou... číro009 kdoví proč podporuje svého dávného rodinného pšítele Dienstbiera,,,, a ty na druhém konci "spektra" - vlastně rivalové - A JÁ SE PTÁM PROČ... CO MĚLA A MÁ TROJKA DIENTsBIER, SONOTKA, ODBORÁŘ ZA LUBEM O CO ŠLO?L . PROČ VŠICHNI MLČÍ... A celá ta hloupá demosntrace za Sonotku -- nikdo mi nevymluví že v ní mí pracky ODSTOP s pravdolůáskaři.... za takového nýmanda???? Vždyť je to fraška.... dělají z nás milánkové pěkný bl by....
  • Buďme rádi že máme Zemana, nikdo lepší momentálně není, takže VO-CO-GO,,, *14*
    • Ten ukradenej nick si nech, jsi stejný ubožák jak Zeman s Haškem dohromady.
      Já si dávám novej.
      • Z toho nicku není poznat kterého prezidenta jsi měl na mysli, jestli Havla, nebo Zemana ale Havel chlastal určitě víc.
        • Určitě myslí Havla, to dá rozum, to byl král pijáků šnapsu!! *3*
      • ... není stejný ubožák, je bezkonkurenční :))))))
      • Dej si nový jsem na něj zvědav. *3*
    • ... ale ani horšího, logika balíka :)))
  • Proč já hlupák Prdící, proč jsem volil pravici??
    • ... sorry, ale na tvou dětinskou úroveň neklesnu ani v devadesáti :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit