Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ................. pánové Schwarzenberg + Kalousek ? Je mi z těch obou pánů z Ťopky smutno. A co paní Nagyová a manžel pan expremiér na to ? Kdo z této Republiky udělal totální bordel, svrhl vládu a postaral se o "blaho Česka" ? A stále zde někdo soptí na komunisty. Vše je a bylo poplatné době. Bohužel komunisti ani novodobí junáci typu pravicových stran dokázali jediné - ožebračovat a trestat občany. Z historie snad nepůjdeme až na Bílou Horu. Vzpomeňme si na komisaře Cattaniho - Vyšetřování skončilo, zapomeňme. Musíme se s tím nějak všichni srovnat.
    • ... zapomněl jsi snad už jenom na Sládka, Švejka a Straku, ty přihloupé pometlo :)))
      • Kašpárek z hospody ??
  • Lidé se často ptají proč jim gauner a lhář ( prostě křestan) Kalousek nepošle
    znovu před volbama složenku. Odpověd je jednoduchá. Protože nyní finance
    vedl on sám a odpovědnost za stále rostoucí dluh už nemůže na nikoho přenést.
    Kníže karel je poslední dobou podrážděný a řádně naštvaný. Není divu.
    Je to pěkný pád. Z nedávného uchazeče o hrad a mocného min. je nula
    bez funkce která má vzhledem ke svému věku útrum.
    Proto spadla předvolební maska hodného dědečka a zůstal jen nasupený lump. *1*
    • Ano tak to je a nikdo jim to už neodpáře. *1*
  • Polibte mu lemroucha slouhové *1*
  • Ach jo, ten polodementní mektal by se už měl vrátit do hrobu. A vzít sebou i KLalouska.
    • ... dnes zde moc větších primitivů jako ty nepsalo, a to je zde pořádná konkurence :)))
      • Ty anonyme Korektore, až možná někdy ................. a naučíš se češtinu a historii...............
      • Primitiv tvého kalibru nemá konkurenci. Je zázrak, že ses byl schopen naučit psát I M B E C I L E. *1*
      • no jestli je někdo primitiv, tak jsi to ty. Tvoje příspěvky do diskuse jsou výplodem mozku s IQ tykve, který navíc má pernamentní průjem.
        • ... máš ubohou slovní zásobu, ale není divu, jsi skutečný chudák k vytírání podlahy :)))
      • Antiparoubku tobě dá už někdo brzy pořádnou ránu pěstí.
        • ... ale já se primitivů jako ty nebojím :)))
        • boxer? ale jen tady,co? V reálu jsi souchotinář s propadlým hrudním košíčkem počítám *2*
          • ... bože, se asi poseru smíchy :))))))))))))))))
          • tAK propadlý hrudník nemám a kickboxem se zabývám asi tak 20 let, jestli chceš do ringu tak se ozvi, napíšu ti, kdy a kde.
  • Brzy dostaneš po tlamě, jen kvůli tomu, abychom ti ji narovnali.
    • ... jsi hospodský zaplivaný zahulený pochcaný povaleč :)))
      • Překlad kortektorova textu: Je prostě naštvaný že zatímco občané si mohou
        zajít do bufetu na pivko on je nucený zametat zaplivanou nádražní halu
        v krásné oranžové vestě. *1* *1* *1*
  • Přezuli jste si holinky,když jste šli volit prezidenta? Je to slušnost. *3*
    • Ty je nosíš pořád a to z důvodů, aby tě koza nepokopala. *2*
      • Co děláš s kozou je tvá věc,mě to nepodsouvej,ani by mě to nenapadlo,nebýt osobní zpovědi voliče p. Zemana *2* *3*
        • Nekecej a PŘIZNEJ SE zoofile.
    • My si je přezuli, ale ty ještě asi ne prde.
      • Přesně to jsem si myslel *1* *1* *1*
  • Karle nedej se otrávit těmi pár ubožáky na dávkách co tu slintají záš't,za urozený původ se není třeba stydět,pokřikuje pouze bezzzemek *1* *1* *1*
    • A ten bezzemek sebral knížecímu povaleči šanci usednout na hrad a stát se
      poslušnou loutkou v rukou Kalouska a sudeťáků. Bejt na hradě on tak
      na rozdíl od Zemana znovu podrží vládu vlastizrádců ve složení TOP LIDEM ODS:
      Vláda ve které spokojeně chrněl zhoršila život mnoha občanů. Proto se
      dnes můžeme kochat jeho bezmocným vztekem. *1* *1* *1*
      • Kochej se čím chceš,mě to pohodu nenaruší *3* *2* *2* *2*
        • Až ti půjde sestra dávat injekci už tak statečnej nebudeš TOPcvoku. *1* *1*
        • Až ti půjde sestra dávat injekci už tak statečnej nebudeš TOPcvoku. *1* *1*
      • ... jsi jasně čitelný primitiv, nepoužitelný pro společnost :)))
  • Nevolím TOP 09 , ale pan kníže má naprostou pravdu.Já jsem ho viděl po prvé u kostela svatého Gabriela, kde měl mši pan Václav Malý.Bylo přeplněno.A dnes, vévodí Bablš, komunista jako hrom a ještě spolupracovník STB a je zatím druhý.Pošlete Babiše do věčných lovišť.Mám rád historii, králové a šlechta je po mě vždy plus. Ale bohužel, nemusím Kalouska, volím ODS
  • "Největší obavy mám z našeho vlastního chování, z té předposranosti." V tom má švancy stoprocentně pravdu, naše předposranost se už blíží té rakouské. Ostatně zasloužil se o ni ruku v ruce se škrtacím kalouskem, chlípným péťou i okrádačem kriplů z ministerstva sociálních svinstev. Třeba jim za to někdo postaví pomník zasloužilých hrobařů české demokracie. (Až za příštího režimu ovšem, teď je umělec jednak předposrán, jednak by mu ho nikdo nezaplatil).
  • To měl být prezident,ale většina z těch co šla k volbám,volila tupana s lihem v hlavě.Pořád se nemůžu ztotožnit s tím,že mě zastupuje trotl *9*
    • Když si mám vybrat mezi německou šípkovou růženkou a tak zvaným "trotlem" budu vždy pro to druhé. Lidstvo chlastalo již před tisíci lety a i z tohoto opojení vznikají velké myšlenky. *6*
      • Občanství ano, ale myšlením němec jak poleno. Jeho výroky pro rakouské a německé listy hovoří za vše.
        • ... to ty tvé vůbec za nic, degene :)))
      • PS: kdo je německá šípková růženka? Když ani nevíš,jaké má spáč občanství,tak se neztrapňuj *3*
      • Vyber jak myslíš,já udělám to samé *3* ,trotla ale naopak ne *2*
    • Ale ty mu i s knížetem svou inteligencí nesaháte ani po kotníky, Zeman na rozdíl od Vás má vzdělání a všeobecný přehled, vy máte h o v n o.
      • Připrcatělá ryba tu radí *1* *1* *1* Nevím jak ty všeobecný blábolile,ale já h o v n o nemám *2* *2* *2*
        • Že ho nemáš je tvůj problém, ale my všichni víme, že máš ......
          • Kdo my všichni? *1* *1* *1* *1* Já přiblblá ouklej a potom? *1* *1* *1* *1*
            • Jseš primitivní imbecil. *1*
    • Naopak. Tento dobře placený urozený povaleč dosud neskousl fakt že mu
      cestú na hrad zahradila lůza ( v knížecím překladu občané).
      Nyní bude 4 roky bez korýtka a zdravotní stav ho do dalšího klání o hrad nepustí.
      Takže slušný člověk si může otevřít flašku na oslavu konce jednoho gaunera. *1* *1*
      • Co to meleš troubo? Kníže se na rozdíl od tebe může kdykoliv sebrat a jít si svou cestou *1*
        • Toho gaunera už brzo čeká cesta do pekel. *1* *1* *1*
          • ... ten gauner se má noblesně celý život, to tebe musí tvá tupost budit v noci :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit