Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani jsem ten článek nečetla, stačí mi nadpis. Co je horší, Pancová, " údejně" ještě není odsouzená za korupci nebo ohrožení státu tím, že ženská s kantýny bez vzdělání úkoluje zpravodajskou vojenskou rorvědku?????????? Dr. Pancová mohla mít pouta Schwarzenbergu(kde jsou lidská práva??,) a ta kreatura, co se pelešila s velice "Čistým " Nečasem, jó, ten co nám ukazoval síťovky, té na těch ručičkách pouta neslušela. Jste Číro, pablb a to hnusnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
  • Ty "koncentráky", ovšem moderního bezdomoveckýho typu nakoec pomáhal budovat i on se svou partají a celou slavnou "koalicí"..( No - nakonec může tvrdit, že jsou sice taky na životním minimu, ale maj onu SVOBODU)...
    O nezaměstnaných ani nemluvě.
  • Demokracie? Ano! Ale pro koho?? Svoboda? Ano! Ale pro koho pane Schwarzenberg !!!
    Jinak ke komu se nedostal Vstup do "živého" rozhlas. vysílání...Že by slováci začali?
    • Demokracie je tady pro všechny. Každý může svobodně volit nebo nejít k volbám, dokonce může volit i rudofašistickou KSČ(m), může kandidovat v libovolné straně, založit novou stranu. pořádat demonstrace, psát petice... To co nám chybí jsou samostatní. soudní a zodpovědní OBČANÉ.
  • Degenerovanej blb v akci
    • je to superblb bez vzdělání,neumí ani mluvit,proč toho kašpara berou do televize,kdyby dali alespoň titulky aby lid věděl,co chtěl říct.To je politik na spravném místě,takových více a nevíme co se děje.
      • ... aby vzali do televize pííííííííííču jako tebe :)))
        • Vyhul
    • ... vidím, jak jedeš :)))
      • To je právě tvůj problém korektore. Na svět koukáš ale stejně nic nechápeš. *1* *1*
  • Inteligentní voliči volí Top 09!
    • jo jo IQ TYKVE
    • inteligentní a přemýšlivý volič takovou blbost nikdy neudělá,to udělá zpitomělej študák nebo pražskej pepík
    • Knížecí povaleč chrápe v pracovní době. Udělat to v soukromé firmě tak bez
      mrknutí oka dostane padáka. Náš po krk zadlužený stát si nemůže nadále dopřávat
      luxus v podobě dávání platu nemakačenkům. *1* *1* *1*
      • ... jsi bezkonkurenční degen, který nic neumí a má v hlavě totálně nasráno :)))
        • tím určitě myslíš Schveincenberka
          • ... ty moc dobře víš, jak nekonečně vypatlanej jseš ty :)))
    • Tak si dej toho Kalouska i s knížetem za kloubouk, také jde o to co považuješ za inteligenci. *1*
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,
    • Nejzábavnější bylo sledovat jak ožralý Zeman po návratu z chlastačky na ruské ambasádě vrávorá u korunovačních klenotů, kalným zrakem hledí před sebe, hlava mu padá a nescházelo mnoho a spadl by ze schodů. Když jsem viděl to ožralé NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy! *14* *14* *14*
      • Zapomněl jsi dodat, že jsi se smál, až jsi spadl z kozy, Pišto !!! Div, že sis ho neulomil....příště už to raději neriskuj.
      • A všichni se teď smějeme tobě, jaký jsi primitiv. *1* *1* *1*
  • To se moc povedlo! Hloupý Karel se vyjadřuje k věcem veřejným.A to měl napsané.Nebo to někdo za něj namluvil?Nikdo mi nenamluví že tolik souvětí a myšlenek vypustil najednou.To je prostě nereálné.Místní blb a kašpárek nějakého Kalouska tady rozdává rozumy.Zeptal se někoho zda může?Ne. Tak a´t drží hubu.
  • Ahlavně jak šišlá - to je čech jak poleno .
  • Volit knížete a Kalouskova TOP09 nikdy nebudu a doufám, že tak učiní i většina inteligentních voličů. *2*
    • švejkové si mužou volit co chtějí a kohokoliv---stejně to nikam nedotáhnou celá evropa se jim jenom směje--dejte si za presidenta japonce stejně vám tam už nic nepatří *3*
    • Inteligentích? Svatá ty prostoto *1*
    • ... nikdo se tě na to neptal, tele :)))
      • Antiparoubku, alias prdící, korektore já také neodpovídám, ale psaním tu vyjadřuji pouze svůj názor, ale to ty nikdy nepochopíš primitive ze zvláštní školy. *1*
        • ... jenom zakomplexovaný primitiv má spoustu nicků současně, ty v tomto jasně vedeš :)))
  • Budu muset končit. Můj knížecí pán potřebuje přeleštit EGO které dostalo
    díky porážce ve volbách pořádnou ránu. *1* *1* *1* *1* *1*
    • ... jsi neobyčejně hloupoučký vůl, asi zanedbané dítě o špatné stravě :)))
      • Zato ty hladem nestrádáš knížecí pacholku. Je známo že každý pán občas
        hodí svému věrnému psu ohlodanou kost z plně prostřeného stolu. *1* *1*
        • ... nějak ti uniká, že tě mrdám, chudáku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit