Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píšeš sice nesmyl, nemůže to být tvůj president, ale pomateným lidem se nemá odporovat.
    • Proč by nebyl můj prezident, je to můj prezident!
    • Sorry, to patřilo tomu pomatenému zlodějěi nicku níže.
  • Pankáč - podřízený - blahopřeje svému nadřízenému. Ano splnil jeho úkol perfektně. A to rychlé omlouvání medií a bagatelizování kvůli čs.-německé deklaraci NEZAKRYJE SKUTEČNOST OVACÍ VE STOJE (proč??) a společná večeře s POSSELTEM. V tom a v omluvě za nezvolení Pankáče prezidentem a v přípravě věcí příštích byl skutečný význam.
  • Už aby vládní gauneři skončili. To je ostuda pro všechny vlastence
    • Hele, vládní gauneři jsou tam teď, to jsem z Tvého příspěvku pochopila.... Takže potom nastoupí vládní svoloč? Protože se tak podepisuješ....Tak myslím, že vládní svoloč /svévůle/ bude asi horší....
  • Taky dávám přednost Zemanovi před rakušákem.
    • a nízkosti před velkorysostí...
      • To už je tvůj problém, ne?
  • Ony řeči proti Schwarzenbergovi při volbě prezidenta údajně nejsou pravda. Proč si premier stahuje kalhoty aniž by brok opustil ústí hlavně a není snaha z německé strany sundat flintu z věšáku a začít střílet.
    • Václave, volby byly nedávno, každý jsme to nějak prožívali.. Pan Schawarzenberg řekl, že jsou dekrety právně vyhaslé.... to ostaně řekl i pan Zeman a dříve....,. Pan Schwarzenberg ale přidal, že ZA DNEŠNÍCH PODMÍNEK BY BENEŠ A SPOL. STÁLI U SOUDU V HAAGU... Což je asi pravda,.. Proti odsunu nic nemám...Nikdo to nezpochybňuje.Byl to nějaký výsledek té doby, ale mám hodně proti způsobu, jak někteří naši vlastenci se mstili většinou na civilním obyvatelstvu...Navíc je Beneš omilostnil... nebyl ale důvod...
      • Němci se měli vyhladit ze světa! To naši sovětští přátelé podělali.Válka by trvala o rok déle ale byl by klid!
      • A fašista se nemstil na obyčejných lidech! Alenko ! Jste to kráva.Přečíst si o tom by Vám neškodilo.
  • Zeman je můj prezident!,,
    • Ty se máš.... *6*
      • Tvůj taky, že?
        • Jak jsi to poznala? Je to takový slušný člověk, abstinent, nepodvádí, nelže, nevyhrožuje, není ješitný.... spouta dobrých vlastností... jako většina mužských....
    • To už Pišto víme!!
      • Hele, Tore, Ty užíváš toho Pištu jako oslovení soudruhu... jojo, až teď jsem to pochopila.... tak se Ti za to moje oťukávání omlouvám...Tak čest Pišto...
  • Je vskutku podivné, když ministr zahraničí České republiky označí pozvání premiéra vlády, jejímž je členem, do zemského sněmu jedné ze spolkových zemí sousedního státu za "vyznamenání".
  • Citlivé téma. Ale co vlastně vysídlení sudeckých Němců předcházelo ? No přece vyhnání Čechů z pohraničí po Mnichovské dohodě v září 1938 a okupaci zbytku Čech a Moravy 15.03.1939. Tak na co si vlastně tito pánové hrají a jaké emoce jitří a proč? Oni to sami vědí moc dobře !!!!!!
    • Nikdo tady se nepře o tom jestli to bylo správné nebo nebylo... byla to taková doba. Tohle z toho vyplynulo, ale ten způsob jakým se to dělo.... chovali jsme se jako v těchto diskuzích, bez tolerance a hlavně hodně surově, beuz argumentů....
      • Správné nebo nesprávné. Bylo to zadostiučinění konce Hitlerovské třetí říše, která nevydržela 1000 let, ale jen do pětačtiřicátého roku a už bych osobně o tom nediskutoval. Mám tam v Německu spoustu přátel a nikomu se o tom nechce moc hovořit milá Alenko. Pan Schwarzenberk je pro mě figura z Rakousko-Uherské monarchie. To přece není člověk hájící zájmy Česka. A o panu Nečasovi snad není potřeba hovořit. ODS je zánik třetí říše. Ale kope jako třetí říše v květnu 1945. Ale jen na okraj, v Berlíně najdete pomníky železné opony, ale nenajde tam kancléřství. Je tam památník Židům. Doporučuji výlet.
  • Věřím že se jim nepodaří znovunastolit Bohmen und Mehren.
    • Alenko, ale z Vás je mi smutno, trochu si oprašte historii prosím. Možná pochopíte a nebo nepochopíte. Nechápete historii a na mejlu jen plácáte nesmysly. Tak se prosím ukažte, "z anonymu". Můj mejl máte k dispozici. Těším se Alánku.
    • no nevím, nevím
      • Němcům závidím jejich prezidenta....
    • To Alenka: To si myslím nehrozí, ale ekonomicky jsme pevně provázaní. Např. máme společnou energetickou soustavu. I když zrovna nyní není kancléřka Merkelová to pravé ořechové, co bychom jako obchodní partneři potřebovali... Ale Německo má v současné době asi zatím nejlépe fungující (rozuměj stabilní) ekonomiku v Evropě...Dnes se stejně války vedou úplně jinými zbraněmi než před 60 lety... A to tzv. kybernetickým způsobem... *7* *9*
    • Alenka anonym je levicový extrémista... Já jsem Alenka inkognito.... To jsou stbácký metody...
    • Tady je ten zlodějjjjj.......
      • Co ti ukrad? Sebevědomí, to se ani nedivím! *1* *1* *2*
        • Se sebevědomím nepracuji.... Je mi líto takto sebevědomých lidí... kteří jsou i sebevědomě j pak i hloupí...Takové sebevědomí /zleděje a hrubiána/ si laskavě ponechej...
      • Alenko, klid, To je stále ten jeden pomatený komunista kterému chybí argumenty, ale především rozum a stále tady ventiluje ty své estébácké způsoby. Střídá nicky jak pos.ané podvlíkačky a ještě provokuje a "baví se" tím, že krade cizí nicky. Avšak jeho intelekt je tak nízký, skoro jako měl Pepek Vyskoč, že se to hned pozná.
        • On je ten nicka? *3*
        • chápu.... *4*
        • Tak co Pišto, ještě udržíš moč?A co svěrače ještě slouží?
  • Vlastizrádci. Celou vládu i s Klausem rovnou postřílet, bez soudu. A toho debila Nečase s degenerovaným knížetem ještě před tím přivázat na pranýř a nechat kamenovat.
    • Vy se mi tady, chlapci, líhnete jak houby po dešti..... Jen se předveďte, ať víme jak vypadá také levicový extremismus... fašismus už víme..... Co ve vás jest?
      • Ano, pravicový extremismus známe, byli to fašisti a jsou to české pravicové vlády. Ta poslední je nejextremistější.
        • Pravicový extrémismus se zakládá na rasové nesnášenlivosti. Levicový extremismus se zakládá na třídní nesnášenlivosti... Jen abys nemátl termíny....Tak kam se zařazuješ Ty, soudruhu? Ale odpověz si sám...
          • Kterou pomocnou jsi vychodila? *15*
    • To Apač: Apropo, pokud mě paměť neklame , tak již Karel May, i přesto, že nikdy nenavštívil Severní Ameriku, tak popisoval Apače jako zloděje koní. A ty se zabýváš jakou trestnou činností , Apači? *1* *1* *1*
      • Já například dovedu jen lhát podvádět a brát dávky. *1* *1* *2*
        • Bravo, soudruhu, teď jsi se krásně odhalil. *3* Co nám na sebe ještě povíš..? Taky nějakou další trestnou činnost...? *3* Z Vás bude mít MUDr.Chocholoušek obrovskou radost. *1* *1* *1*
      • Samozřejmě žádnou, pokud zrovna někomu nespílá... ale anonymně moc toho neriskuje... Apačové také byli popisováni v májovkách jako rudí gentlemani.. *10*
        • To já se zase dovedu vydávat za jiné, třeba za Pištu.
          • Když Tě to baví... upozornění Alenka anonym je jiná Alenka než Alenka inkognito....
      • Okrádám kapitalisty a všechny pravičáky. Už to učím i má děcka. Dávám jim za vzor Jánošíka a Žižku. Ale mají se pořád hodně co učit. Na zlodějny pravicových vlád pořád ještě nemají.
        • To apač: Opět máš mezery ve vědomostech.. *1* *1* *1* Např. soudruh Žižka, kterému kdosi dokonce přimaloval "ĺahký gulomeť" ve 14.století *1* *1* *1* (viz jeden nejmenovaný film) byl obyčejný lapka, poberta a ničitel všeho co mu přišlo pod ruku...Tuto verzi jste se asi neučili v dějepise, že? A soudruh Jánošík také zrovna nebyl vzor ctnosti...Ten si jenom na tu dobrotu hrál..Dneska by měl nálepku defraudant a kapesní zloděj...Takže byste si celkem rozuměli, že? *1* *1* *1*
          • Ano, proto byl ruml-vykradač obecních samoobsluh rovnou ministr vnitra a vrazi dostali metál. Pálí ti to, jsi dobrej. Co se týče jánošíka, nikde jsem nečetl, že by existoval. Jistě budeš oponovat, že jsi ho znal osobně a žižkovi si radil jak má krást, protože pravičáci jsou prostě zloději, kteří až všechno ukradnou, budou si to krást navzájem. Docela tě lituji chudáčku *9*
        • Fakt je tě v tom inkognito škoda.... jseš na nejlepší cetě vstup do politiky... Bolševici takové /prý/ berou.
    • Naprostý souhls!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit