Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemanova SPOZ se řídila podle chování svého vůdce a před volbama předváděla
    bezbřehou aroganci. Po zásluze dostala ve volbách od lidu jasnou stopku.
    Zeman stejně jako jeho dvojka Klaus nikdy nebude národ sjednocovat ale jen rozdělovat.
    Oba mají komplex přehnaného EGA a názorové odpůrce častují urážením a nálepkama.
    Před volbama ho podporovala dvojka Klausová Fischer. Pro oba Miloš hned našel
    další protekční korýtka. To není na potlesk ale na hlasné volání FUJ!
  • jediné čím by u mne Milouš uspěl a zabodoval ! Kdyby dokázal rozbít bariéru předpisů a nařízení aby v neděli krom Adventu bylo z 90% ve všech supermarketech - shopingparcích ZAVŘENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Někde se začít musí a pokud tohle nedokáže ve svém volebním období tak tu jen zbytečně tratíme čas a meleme prázdnou slámu..
    • Jednak nechápu jak by měl Zeman jakožto osoba pouze representativní a neodpovědná ("kladeč věnců") "rozbít" nějakou bariéru přepdpisů, což mu nepřísluší. Právě proto, že se motá do věcí, jež mu nepříslušní vytváží zmatky a stává se okrajovým úředníkem.
      A jednak nevím proč by mělo být v neděli v obchodech zavřeno. To snad proto, aby lidé povinně chodili do kostela na mši? Je věcí každého majitele obchodu, jestli v neděli otevře či nikoli. Mně osobně dokonce vyhovuje když si mohu jít v neděli nakoupit to, na co jsem v týdnu neměl čas.
      • Tak vidíš hňupe.. já žiju ve státě kde si můžu říct kdykoliv a kdekoliv svůj názor..a znova opakuji pokud tohle nedokáže ve svém volebním období tak tu jen zbytečně tratíme čas
        • Ty jsi opravdu případ pro psychiatra.
          • A věříš že je dobré v totalitě se prohlásit za blázna než potupně mlít pantem fráze přiblblých soudruhů.
            • Tak s tím nemám zkušenosti. Já jsem se za komunismu za blázna neprohlásil a také jsem nemlel pantem fráze přiblblých soudruhů. Taky mě ti přiblblí soudruzi neměli rádi, ale nějak na mě nemohli nic najít, ač se o to někteří snažili. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit