Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostapkotab
    skvělá fotka-ten v#l je korunovanej *12* *2* *1*
  • A kolik článků bude ještě potřeba pro oznámení této historické události? *1* *1* *1*
    Dobře, úkáčka mají vrchního oligarchu, zvolili si jej dobrovolně, všechno bylo fér, je to demokraticky zvolený prezident, všichni mu pogratulovali, všem nasliboval hory doly...
    Hele a nebylo to stejné i s Janukovičem? *2*
    Že to z těch článků vypadá jakoby se Ukrajina vymanila z otroctví a konečně volila svobodně. Nemůže následovat nic jiného než šťastná budoucnost a posila pro Evropu. *15*
    Tak si počkáme, dopřejme jim ještě dozvuk euforie z "revoluce" tentokrát nevím jaké barvy ( asi čokoládová ) a už se těším jaké "umění" bude propaganda produkovat až se ta čokoláda začne vybarvovat do sraček. Barva velice příbuzná, jenom chuť výrazně jiná. *3*
  • Překvapivé doznání „prezidenta EU“ Van Rompuye: Volby do evropského parlamentu jsou zbytečné. „Rozhoduje se přece někde jinde.“ Jsme pro Brusel jen stádo cvičených opic?

    http://www.rodon.cz/clanky/Politika/Prekvapive-doznani-prezidenta-EU-Van-Rompuye-Volby-do-evropskeho-parlamentu-jsou-zbytecne-Rozhoduje-se-prece-nekde-jinde-Jsme-pro-Brusel-jen-stado-cvicenych-opic-3259
  • kozomrd-korektor to z kozího sedla vidí zase zkresleně,tak krade nicky-což je důkazem jeho duševní slabosti *15* *15*
  • Pořád mi nějaký hulvát vyhrožuje že mi urve pindíka, ale já jsem mu nic neudělal.
    • ostapkotab
      žádnýho nemáš
    • Nechci ti ho urvat, chci ti ho vykouřit, soudruhu.
      • ostapkotab
        vykuř sebe
      • kozomrde jelikož nejsem TY,přesto ti popřeji dobré chutnání *15*
        • Ani já nejsem ty, ale nech si chutnat. *1*
  • Z komunisty nedokáže udělat člověka ani ten nejlepší kouzelník!
    • ...ale z idiota Tečku zvládne kdekdo!
  • Umyj si tečko smradlavé koule, pindíka nemusíš ten ani není vidět, je jako žížalka.
    • Včera mi zase natrhli rit, už mám s toho Gay klubu strach, pak to v noci bolí a nemůžu spát.
      • A můžu za to že si nevzal Indulonu?
      • Jinak já jsem v klubu poctivec a vycucám to poctivě, i s těma sejrama, je to pro mne pochoutka, jen mne mrzí ten malý pindík, takže ze mne dělají mámu a pořát mi to tam rvou zezadu.
        • Nechej tečko těch pohlavních aktivit a budeš mít klid!
          • Ten toho nenechá, vykuřuje všem, už i ta jeho koza strádá!!!
            • I tobě bych ho rád přeblafl, soudruhu.
  • A komufašisti z CCCP budou konečně vyhnáni zpět do pekla!
    • Do toho rudého pekla, kde lucifer je trpajzlík fašista!
      • Myslíš toho který kdyby ti vypálil tak obletíš svět??To je pan Putin!
        • I já bych Putinovi rád přeblafl.
        • Jo s toho mám strach, ten kdyby mi jednu vypálil tak bych asi zemřel, proto se ho bojím.
  • Mi komunisti sme šťasní že si zvolily jedného z nás a ten uš se z velkým nadsoudruhem Putinem domluví a vstoupí dobrovolně do Sověckého Svazu. A bude mír. A možná ho Putin naučí aji dójit kozla. Čest!
    • bůů bůůů bůůů!
  • Jedině svatý Putin nás zachrání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit