Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když Rusko připojilo Krym tak se ptali předsedy komunistické strany Krymu.A on odpověděl:Pro nás se nic nemění.Bojovali jsme proti ukrajinským kapitalistům a teť budem bojovat proti ruským kapitalistům ! Pro dělníky a vůbec proletáře/každý kdo nežije z kapitálu/ je to jedno jestli ruský,americký,český kapitalista stále stejná pakáž !!!
    • stále stejná pakáž jsou ti soudruzi. Budou bojovat za cokoliv, až tu nezůstane stát na kameni kámen
    • Nežiji z kapitálu ale pokud byste mě nazval proletářem , špatně , moc špatně byste dopadl . Živím se prací a na urážky jsem citlivy a proletář je jedna z nejhorších .
      • Tečko - Pietro - živíš se akorát blinkáním non stop na těchto a dalších diskusích - také dříve na parlamentních listech, dnes asi pod jiným nickem. To je to jediné co děláš .
      • Ty skurvyzjebe kteráho prostitutka vysmolila u popelnice se živíš provokacema a bereš dávky coby kikán na podpoře, tak vypadni než schytáš hnoji, tečko.
      • jste hlupák, jinak byste to nemohl napsat
        • Jelikož jsem na rozdíl od proletářů schopen se uživit vlastní prací . Vlastní ( ne zaměstnanec a bez dotací a podobných nesmyslů. nikdy jsem nepobíral žádné dávky )Dávám práci několika dalším lidem , tak to s mojí inteligencí asi nebude tak zlé .
          • a na jaké podnikatelské toky jste napojen? na město,na kraj,nebo pří snad na eurotoky? nebo jste opravdu klasický selfmejdmen,sám od píky s pětikorunou v kapse kapitalistou?
            • Jo , budete se divit ano. Eurozakázky 0. Stát zakázky 0. Kraj zakázky 0. Jakékoli veřejné zakázky 0 Vše čistě soukromí zákazníci a bez velkoobchodu . Já dodavatel Ty zákazník .
            • Leacock napsal pěknou povídku o tom, jak se vydělá první milion . koupí se jedno jablko, prodá se, za výtěžek se koupí dvě jablka - a pak umře příbuzný milionář a milion odkáže,
          • vy dáváte práci? a kde jste k ní přišel? koupil jste ji? a z čeho jste živ, práci rozdáte, zaměstnancům jistě vyplatíte to, co opravdu vydělali, z čeho žijete sám?I zaměstnanci se živí vlastní prací a navíc živí všechny nad nimi včetně mnohdy parazitujícího majitele. Ti nejchytřejší z nás *3* veksláci a zelináři, ti byli taky úspěšní
            • pusinka = nulová inteligence
            • To je pravda , že se mi nemusí dařit . Pokud se to ale stane mohu nadávat jen a jen na sebe a ne na někoho jiného . Hmmm a zaměstnanci , pokud se cítí podhodnoceni a zneuznaní nikdo jim nebrání se udělat pro sebe . Ať si zařídí vlastní dílnu a pokud budou dobří rád s imi budu obchodovat . Asi tak .
            • prosím vás, Pietro, nezesměšňujte se, píšete pohádky o kapitalismu, to že se vám dnes daří, zítra nemusí být pravda . i mezi bezdomovci je dost a dost lidí, kteří na tom byli jako vy. a určitě zaměstnancům neplatíte spravedlivý díl, pro sebe ponecháváte větší kus, taklže závěr - spíše oni živí vás než vy je.,
            • Kde jsem k ní přišel ? Jednoduché . Vymyslel jsem o co mají lidé zájem a nabídl jim to a zaměstnancům řeknu CO a Jak mají dělat . Dodám jim materiál a zajistím to , že dostanou zaplaceno . Pokud nechtějí ať si vymyslí něco sami . Mají možnost . Já se uživím i sám , sice hůř ale uživím . Ti co bědují " není práce , státe postarej se " ne .
  • Tak sláva. Největší oligarcha z oligarchů konečně zvolen, teď už čeká Ukrajinu jenom klid, prosperita a otevřená náruč Evropy. *14*
    Jen mi pořád vrtá hlavou, kdo to všechno bude platit, respektive jestli vůbec existuje někdo kdo je ochoten a hlavně na to má.
    To jsem ale vrták co, pravdoláskaři ? Chápu, pravda a láska se přeci s takovými malichernostmi nezabývá. *15*
    • Ja viiim,ja viiiim. Zaplatime to my *1* *1* *1* NT
  • Tonda i nula-nula 9-ka mají úplnou pravdu. Náš, potažmo evropský tisk, trochu pozapomněl informovat o tom, že tom, že na barikádách v Kyjevě byli placení bojovníci - brali peníze podle toho, co dělali, jestli jen demonstrovali nebo měli vlajku nebo házeli dlažební kostky. Samozřejmě to samé se dělo a děje i na druhé straně. Běžných Ukrajinců je mi líto, neboť Porošenko rozhodně není nějaký vizionář a nadějný politik, ale tvrdý byznysmen, který se napakoval při privatizaci stejně jako naši oligarchové, u nás honosně nazývaní "úspěšní podnikatelé", že - Tykači a Dienstle? Je to takový jejich ekvivalent. Porošenkovu čokoládovou produkci přestalo Rusko odebírat, tak ji musí vyvážet někam jinam, bude to tedy EU, která navíc zrušila dovozní cla. Co musím připustit je to, že čokoláda značky Roshen (Po-Roshen-ko) není vůbec špatná, ale co jsem si jist, že Petro není pro Ukrajinu dobrá volba. Otázkou je, jestli Ukrajina vůbec nabízí někoho, kdo se nepodílel na korupci a rozkradení státu, obávám se, že tam nikdo takový není, že neexistuje morální autorita, která by se mohla stát demokratickým prezidentem demokratického státu. K demokracii má Ukrajina strašlivě daleko a míra korupce je tam téměř absolutní. A změnit myšlení lidí, aby začali platit daně, přesvědčit je, že za to něco od státu dostanou (např. kvalitní školství a zdravotnictví), bude asi největší a troufnu si říci - neřešitelný, problém. *7*
  • Jako první úkol bude muset nechat pochytat (pro)ruské teroristy na východě Ukrajiny, jejich vůdce nechat pověsit a ostatní vypráskat heim ins Reich - domoj v rodinu.
    • Tak co tu ještě děláš fašisto německý už jsi měl videt.
    • sněte dál, jen abyste pak vypral povlečení
      • opr. už jsi měl viset
    • Jako první úkol bude muset nechat zavřít Jaceňuka s Turčynovem a vypráskat fašisty, co po majdanském puči nalezli do státní správy. A samozřejmě rozpustit ozbrojené komando eisatzgruppe uk. nazývané Národní garda.
    • O to se už několikrát snažili Jaceńuk a spol. a jak se zdá, moc se jim to dosud nepodařilo. A s tím věšením rebelů jenom dokazuješ, že sám patříš k fašistům , kteří taková byli, jsou a budou.To ty ale víš, přece tě to učili fašoune!!!
      • Já mám Rusy a jejich obdivovatele rád . Upřímně rád . Tedy za předpokladu , že jsou metr v zemi a na nich vrstva vápna .
        • asi byste si rozuměl s Hitlerem - a víte, jak dopadl
        • Ovšem to je jenom předpoklad. Že? Tak a teď něco oduševnělého bys ve tvém omezeném repertoáru neměl?
          • Jo, dobře. Krátký dotaz . Jeden jediný důvod proč bych mít Rusy v oblibě ? Nevím o žádném . Pohádky o osvobození si nechte na besedu s jiskrami . 45. vyhánění čerta ďáblem .
            • Tečka fašistická a vypatlaná prostě vítal v r. 1968 tanky Varšavské smlouvy, protože to neřídili tenkrát Rusové , ale jeho milí přátelé Ukrajinci - soudruh generální tajemník KSSS Ukrajinec Leonid Břežněv a v Parze na SSSR ambasádě to jistil soudruh Ukrajinec Červoněnko. Proto dnes taktéž podporuje ukrajinský fašisticko-oligarchický majdan v Kyjevě a proto také bránil pomalu vlastním tělem přiřazení ruského Krymu k Rusku, který v r. 54 ukradl další Ukrajinec - Chruščov. Prostě fašistická tečka - nnn - Pietro atd . je tělem a duší hybrid nácka německého a fašistického banderovce. Bez mafiánsko-fašistický Ukrajinců Pietro - tečka - sniper - korektor - nnn nemůže vůbec ani dýchat.
            • Já si myslím Pietro,že nebýt těch rusů který nám přinesli svobodu tak ty by ses možná nikdy nenarodil,asi tak.
            • Aha , tak to opravdu nemá chybu . Znával jsem jednu šílenou stařenu která vždy 9. května přitáhla na náměstí co stával tank plné kabely šeříků a pod. a začala to tam rozkládat . Pokud si pamatuji měla trable i s měšťáky . Nebyla jste to vy ?
            • Mějte si rád koho chcete, mě to nezajímá, jen mě zaujal váš nic neříkající příspěvek...i když vlastně hovořící o mnohém *1* . Že "pusinko"?
            • o vaší inteligenci svědčí vaše slova např. "pohádky o osvobození.". Vděčíme SSSR za životy, všichni, jak tady dnes jsme v celé východní i střední Evropě. I ti Němci.
    • Blbe....
  • Nemyslim ze budes dlouho prezidentovat ..
  • Lid Ukrajiny je stejně hloupej jako ten náš. Jednoho zloděje odstraní a hned si dosadí
    druhého. Chudobní volej ty co je okrádají.
    Janukovyč hrabal Tymošenková kradla a skončila v base a Porošenko zástupce mafiánských
    podnikatelů byl namočený do korupce i zlodějské privatizace v 90 letech.

    Před volbou si zaplatil fašistické bojůvky z pravého sektoru. Kdo byl proti němu toho
    komando poctilo návštěvou - zdemolovalo mu kancelář nebo ho zastrašovalo.
    Tisk vlastněný Porošenkem o tom občany samozřejmě vůbec neinformoval.

    A třešnička na dortu na konec - toto mafiánské panstvo budeme dotovat my Občané EU:
  • Jistě do byly volby dle všech demokratických pravidel. Alespoň to nám budou tvrdit naše "nezávislá" média. Soudný člověk ví, že šlo především o boj o moc mezi několika oligarchy, kteří jistě budou vládnout Ukrajině ku prospěchu svému. A tohle jsme chtěli v EU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit