Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostatečná doba na úklid *14*
  • Orlí Hnízdo není moje,je to nějaké firmy co patří do holdingu.Adolf Hitler
  • Další Halík *7*
  • Pěkně jste to po té "revoluci" v tomto státečku rozjeli. Rozdělili i s funkcema, rozkradli, zadlužili, vytunelovali, rozprodali státní majetek atd. Nyní vás najednou po 8 letech začne zajímat Babiš a jeho dotace. To je opravdu směšné a doufám, želidi pochopí, že to je jenm o otom, abyste si zpět zase zvolili svoje podvodníky sami.
  • http://svobodneforum.cz/petr-havlik-zijeme-v-predsini-totality/
  • Pro Babišovi ochránce..

    http://svobodneforum.cz/petr-havlik-zijeme-v-predsini-totality/
  • Nicméně ekonomice se daří. A to i přestože existují rezervy v podobě miliard korun nevybranych daní. Ano existuje hospodářský boom ve světě, avšak je i zásluhou vlády a prezidenta a jeho ,,spanilych''jízd do zahraničí, především na Východ. Vláda přestala škrtit investice a to de nyní vyplácí nám všem. Samozřejmě nedivme se podnikatelům, že bojují proti daním, vždyť to pro ně a hlavně pro živnostníky znamená větší nebezpečí zániku. Tomu lze rozumět. Spíše by měli brojit proti výši daní. Je pravdou, že u nás se podvadi všude, není to téměř možné potrestat, což je zivna půda pro všechny . Že zahraničí víme, že daňové úniky nelze úplně vymýtit,avšak je nutné je důsledně postihovat. Daně neslouží v současnosti jenom knížeti a jeho dvoru jak to bylo ve starověku, nýbrž k obraně státu zvnějšku i zevnitř. Velká část musí být ,, darovana,. nemohoucím, starym, vzdělání, administrativě a pod.
  • Koho tím myslíš?, Babiše.. je malý nebo velký zloděj?
  • Nemlž.. Myslím, že ten i obsah nebyl tak primitivní jak popisuješ..Vondra nebral podvodně takovéto dotace.... pokud máš podezření, že bylo něco špatně.. tak podej podnět ke stíhání Vondry... protože jinak je to je blaf. Počkáme si na výsledek šetření.. já si myslím, že se babišovi nic nestane... pojede to v duchu,jestli způsobil státu škodu...
  • Vláda Nečase padla kvůli paní Nečasové, které nezdanila luxusní kabelky... tento podvod, který Babiš ušil, je daleko větší... 50 melounů sem nebo tam... konec konců většinu dala EU... Když někdo chce dělat pořádek.... tak musí mít křišťálový stůl a to Babiš rozhodně nemá včetně bílého koně pan Knotka...Svalovat vinu na své předchůdce... neustále a dlouhodobě.... jednou jsem mu to uvěřila, ale vícekrát už ne!!!
  • souhlas.. lže... podvádí... manipuluje... to je pro každého slušného člověka silné kafe....
  • neurážej kolobrndu, tajtrlíku
  • A kalouskovec je tu
  • Koukám, že zemanoidi opět kradou nicky.
  • *1*
  • Babiš funguje na havloidy jako červený hadr na býka.
  • Co tam máš dál kašpárku?
  • Ikdyby bylo všude napsáno, že Babiš je vlastníkem Čapího hnízda - nic, ale vůbec nic se mu nestane...

    Důvod = slepá, dvojí justice...
  • Kdyby se v této zemi měřilo všem stejně, tak by k takovým kauzám ani nemohlo docházet, ale to už by Kalousek, Bakala, Kožený a jiní dávno chodili v teplácích v zařízení, kde není volný pohyb. Tím se Babiše nezastávám, vše by se mělo nejprve řádně vyšetřit a potom soudit.
  • Moc moc se autorovi povedly.Třeba že se půjčovalo auto Kia Sorento, nebo se chodilo ke stejnému notáři ...... Panečku to je pádný argument! Evidentně dnes může dělat redaktora v Tiscali každý.Máš 2 ruce?Po pěti prstech? Přijat! Budeš píšícím redaktorem.Další! Co kdyby se tak připomněl známý jakodisident tehdejší ministr Saša Vondra z ODS.Nynějšího největšího křiklouna a štváče?Jak v době našeho předsednictví unii výhodně pronajal od produkční agentury na ozvučení prostor 6 velkých reproduktorů, 11 malých a 3 zesilovače.To všechno za 380 mil.kč státních prostředků. A ODSáckému grázlovi stačilo do nekonečna opakovat "já nic, já nic".Klasika.Zloděj křičí chyťte zloděje.Ale kluci modří, stejně nyní pěkně po divadelnicku skučíte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit