Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostatečná doba na úklid *14*
  • Orlí Hnízdo není moje,je to nějaké firmy co patří do holdingu.Adolf Hitler
  • Pěkně jste to po té "revoluci" v tomto státečku rozjeli. Rozdělili i s funkcema, rozkradli, zadlužili, vytunelovali, rozprodali státní majetek atd. Nyní vás najednou po 8 letech začne zajímat Babiš a jeho dotace. To je opravdu směšné a doufám, želidi pochopí, že to je jenm o otom, abyste si zpět zase zvolili svoje podvodníky sami.
  • http://svobodneforum.cz/petr-havlik-zijeme-v-predsini-totality/
    • Další Halík *7*
  • Babiš funguje na havloidy jako červený hadr na býka.
    • souhlas.. lže... podvádí... manipuluje... to je pro každého slušného člověka silné kafe....
    • Koukám, že zemanoidi opět kradou nicky.
      • A kalouskovec je tu
    • *1*
  • Ikdyby bylo všude napsáno, že Babiš je vlastníkem Čapího hnízda - nic, ale vůbec nic se mu nestane...

    Důvod = slepá, dvojí justice...
    • Co tam máš dál kašpárku?
      • neurážej kolobrndu, tajtrlíku
  • Kdyby se v této zemi měřilo všem stejně, tak by k takovým kauzám ani nemohlo docházet, ale to už by Kalousek, Bakala, Kožený a jiní dávno chodili v teplácích v zařízení, kde není volný pohyb. Tím se Babiše nezastávám, vše by se mělo nejprve řádně vyšetřit a potom soudit.
    • Vláda Nečase padla kvůli paní Nečasové, které nezdanila luxusní kabelky... tento podvod, který Babiš ušil, je daleko větší... 50 melounů sem nebo tam... konec konců většinu dala EU... Když někdo chce dělat pořádek.... tak musí mít křišťálový stůl a to Babiš rozhodně nemá včetně bílého koně pan Knotka...Svalovat vinu na své předchůdce... neustále a dlouhodobě.... jednou jsem mu to uvěřila, ale vícekrát už ne!!!
  • Moc moc se autorovi povedly.Třeba že se půjčovalo auto Kia Sorento, nebo se chodilo ke stejnému notáři ...... Panečku to je pádný argument! Evidentně dnes může dělat redaktora v Tiscali každý.Máš 2 ruce?Po pěti prstech? Přijat! Budeš píšícím redaktorem.Další! Co kdyby se tak připomněl známý jakodisident tehdejší ministr Saša Vondra z ODS.Nynějšího největšího křiklouna a štváče?Jak v době našeho předsednictví unii výhodně pronajal od produkční agentury na ozvučení prostor 6 velkých reproduktorů, 11 malých a 3 zesilovače.To všechno za 380 mil.kč státních prostředků. A ODSáckému grázlovi stačilo do nekonečna opakovat "já nic, já nic".Klasika.Zloděj křičí chyťte zloděje.Ale kluci modří, stejně nyní pěkně po divadelnicku skučíte!
    • Nemlž.. Myslím, že ten i obsah nebyl tak primitivní jak popisuješ..Vondra nebral podvodně takovéto dotace.... pokud máš podezření, že bylo něco špatně.. tak podej podnět ke stíhání Vondry... protože jinak je to je blaf. Počkáme si na výsledek šetření.. já si myslím, že se babišovi nic nestane... pojede to v duchu,jestli způsobil státu škodu...
  • Čapisralova posedlost koblihami značí býti psychicky narušenou osobností. *15*
  • To je zajímavé, že v tomto státě s pokřivenými a děravými zákony, stačí být o něco menší zloděj než ti největší, rozdat pár koblih a jste "king". Padne tady věky prověřené " zloděj křičí CHYŤTE ZLODĚJE ".
    • Koho tím myslíš?, Babiše.. je malý nebo velký zloděj?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit