Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem to psal asi vícdekrát, ale toto není pravý Schwarzenberg v přímé linii!!! Je z odnože, které říkali Schwanzenberg (z ocasního kopce). A toto mít za prezidenta? neuvěřitelné, kdo má v sobě tolik degeneratnství, že to navrhne?
  • Tedy Žižka a císař Jozef byli také Češi, ale tak obrovská inteligence jim z tváře nehleděla!Dobře se podívejte, poslouchejte a snažte se alespoń trochu porozumnět, a hned vám bude jasné, že ten K. H. Borovský měl historickou pravdu.Bože , zač nás tolik trestáš!
  • Ne tutoho prince hajanka ne ja uz asi fakt emigruju.
  • A nechcípne degén rakušáckej a nechcípne, ještě tu bude dělat prezidenta. Taky budu v práci spát a budu chtít větší plat *16*
  • Pane Schvarcemberku, vaše vtipná byť přisrostlá poznámka má snad znament, že čeští žebráci mají zachraňovat bohaté Němce, neřkuli přímo jejich, francouzské a belgické banky? Pokud ano, tak Vaše
    Evropanství zavání vlastizradou. Taklenc se na hrad nešplhá! Takhlenc se leze doprdele europánům. *15*
  • Schwarzenberg by se měl pomalu učit skákat do rakve a ne brousitr si zuby na post prezidenta.Havla i Klause jsme přežili,ale knížepán by byl skázou českého lidu.
  • Jde na mne hrůza, že by v každé kanceláři se na mne měl dívat z obrazu Trautenberk. Bože, jak hluboko jsme klesli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit