Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Rusko chce diskuzi, ty budeš mlčet a já  Putin budu diktovat. To je ruský dialog.

 • Ale Rusko dialog chce!

  POKUĎ MU E.U. NA JEHO VÝLEVY NEBUDE ODPOVÍDAT (TEDY - BUDE MLČET)...

  Dobře to popsal nick "Obcan" : "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví. 

  To se vědělo už v 19.století. 

  Po r. 1945 u nás (v ČSR) hnědý Hitlerův socialismus nahradili rudým Džugašvilliho socialismem, který byl mnohem méně vypočitatelný a má několikanásobně víc obětí.

  -  vykradli nám (Československé republice) bohaté zásoby uranu 

  - udělali z naší země (z ČSR) svou kolonii  

  - a zavedli tady (v ČSR) vládu poskoků východostepních..."

 • Jo jo Ti východostepní nájezdníci Z USA nikdy žádný dialog nevedli,  vyvraždily indiány zbytek nahnali do rezervací a to jenom proto aby mohli splundrovat jejich zemi. A nato plunrování si přivezli z Afriky otroky.Teď mají zálusk na Rusko.


 • Ti východostepní nájezdníci nikdy žádný dialog nevedli. Prostě udělali nájezd, vyloupili a znásilnili co mohli a dobytou zemi připojili ke své východostepní říši jako svou gubernii. Dokonce i s Hitlerovými budovateli "hnědého" socialismu si rozdělili Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop).

 • Ten šmejd si nevidí do huby.Rusáky nesnáším ale jestli s někým jít tak s nima. Oni na rozdíl od toho západního povlu si neserou do huby Když ti Rus řekne že si tě váží platí to. Když to řekne žid ze západu okamžitě mu smrdí z huby.

 • Z USA nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví. Je to agresor nejvyššího stupně a EU ta poslouchá a podporuje jejich lumpárny. Fuj.

 • No jo, co ale s tím teď ? Potřebujeme ruskou vakcínu, jinak tu umře milion lidí.S tím taky Navalny nepočítal. Má holt smůlu. EU teď bude prosit na východě (Rusko, Čína) o vakcínu a Navalny bude muset počkat. Takže nelze očekávat nějaký boj za neprávem uvězněného Navalného. Jak nemilé!!!!

 • Pozoruji vztahy EU, USA  vůči Rusku už delší dobu a musím říci, že skutečně došlo k zásadní změně rétoriky Ruska vůči EU nebo USA. Dlouho jsem obdivoval Putina, jak se nenechá vyprovokovat provokativními a štvavými výroky těchto zemí, jak to z nadhledu komentuje a jak v žádném případě neoplácí USA a EU stejnou mincí. Putin a Lavrov vždy vše řešili s cílem nikoho neurazit a snahou se dohodnout po dobrém. Při sankcích na Rusko a při vyhošťování jejich velvyslanců (kdy nikdy USA, EU nepředložily důkazy o vině Ruska), tak to vždy řešili bez vášní a recipročně a soupeře vždy nazývali  jako partnera. Po 3 letech takovéhoto chování vůči USA, EU si udělali Rusové rekapitalaci a zjistili, že to k ničemu nevede. Takže Rusové přitvrdili a už si neberou servítky. První změnu v této rétorice jsem zaregistroval před měsícem, kdy Lavrov řekl, že na základě 6 marných žádostí, aby EU předložila jaké látky vlastně objevili v krvi Navalného, je velice pravděpodobné, že Navalny byl otráven buď až v letadle do Německa nebo přímo v Německu. Toto by Lavrov dříve nikdy neřekl. Nyní Lavrov řekl, že EU a USA pohlížejí a jednají s Ruskem s arogancí a to je dále již neakceptovatelné. Při vyhošťování vždy Rusové jen jednali recipročně, protože západní země s vyhošťováním začaly vždy první. No a vidíte teď. Za účast diplomatů z Německa, Polska a Švédska na zakázané demonstraci, Rusové  vůbec neváhali a okamžitě je vyhostilize země. Už s EU nebudou jednat v rukavičkách. Pokud si to EU neuvědomí, tak tu bude nová studená válka a já se ptám PROČ?????? Je to úplně zbytečné a odnesou to jen řadoví lidi a mocipáni a roznášeči viru NENÁVISTI budou první, kteří si zajistí místo v krytu nebo v letadle pryč z republiky až dojde k nejhoršímu a na lámání chleba

 • mun.go

  Dobrá vůle : "Jsme ochotni předložit náš konflikt mezinárodní konferenci, ovšem s podmínkou, že bude dáno za pravdu nám."

  Žádná válka: "Důkaz, že opravdu nechceme válku: bojujeme bez vypovězení války."

  Mezinárodní smlouvy:  "… ano, zajisté; ale s kým válčíme, to je naše vnitřní věc."

  Nóta: "Na důkaz naší mírumilovnosti projevujeme ochotu k tomu, aby se nám nepřítel vzdal na milost a nemilost."

  Gangster: "Pane, kdybyste se bránil, byl bych nucen to považovat za nepřívětivé jednání."

  Karel Čapek - Bajky a podpovídky (Tyto doby)


 • A tuší pan Borell, že dialog je něco jiného, než diktát? 

  Panáčci by rádi, aby všichni skákali, jak se v Bruselu píská. Ale to můžou dělat tak s námi.  Velmoci si čůrat na koleno nedají. 

  Protože nemusí. A nějaké legrační sankce? Nakonec to poškodí víc EU než Rusko. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit