Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypočítavý ubožák, guru současných žumpounů. Měl skončit u Nenáhla.
  • třeba budeš mít štěstí a neuropatie tě taky postihne, pak se vyjadřuj
  • vanhorne
    "Před vězením ho zachránilo jen to, že sloužil komunistům"
    Mas stejne divoke sny jako ti dva hradni hysterici.
  • vanhorne
    "kdo má potíže s necitelností nohou"
    Nedbal na doctory,misto prasku polykal od nejake baby korenarky svestkove nebo hruskove kapky a ona se mu ta necitelnost vrazila do hlavy.
  • vymysli si vlastní nick, jestli znáš někoho, kdo má potíže s necitelností nohou, a to pan prezident Zeman má, tak se ho poptej, jak se mu udržuje rovnováha *13* *13*
  • zato ty tedy ano *8* *8* *8*
  • Číst umíte, ještě porozumět textu, že?
  • Teď dostává dajli-medajli nedajli - kde kdo, není to už za zásluhy ale proto, aby prapodivná sdružení se dostala k státním many many... bohužel, dnešní medajle nemaj cenu ádnou....Ten kdo by ji opravdu zasluhoval dostane jen cár papíru....a hodinky od vietnamců...
  • Kolaborant Havel udělil Řád T.G. Masaryka kolaborantu Peroutkovi.... *1* *1* *1*

    T.G. Masaryk musí v hrobě přímo rotovat...
  • Neselhal Peroutka, selhal Zeman.
  • Tomu trapně nebude, má vepřovou kůži!
  • Ten novinář, pan Ferdinand Peroutka, co tak leží p. prezidentovi Zemanovi v žaludku, prý za to, že napsal článek "Hitler je gentleman", tak tenhle Ferdinand Peroutka - světe div se!!! - obdržel in memoriam Řád T. G. Masaryka. To je prosím Řád, který se uděluje osobám, které se vynikajícím způsobem zasloužily o rozvoj demokracie, humanity a lidských práv!!! Dodejme, že po dobu Protektorátu Böhmen und Mähren byl F. Peroutka zavřený v koncentračním táboře. Po nástupu komunistů k moci v Československu emigroval. Já bych nechtěl být v kůži prezidenta M. Zemana - bylo by mi hrozně trapně, že jsem něco tak neskutečně hloupého vůbec ventiloval.
  • Na Zemana a jeho péro-utku se už vykašlete, co říkáte na rusácké hokejisty? To je teprve ta správná mongolskotatarská stepní síla, Rusko do Evropy určitě nepatří.
  • Zeman u mě není gentleman, gentleman nechodí nalitý ke korunovačním klenotům a nelže ani v opilosti.
  • vlastně to bymo ještě horší než poznámka... gloriola hapala
  • Takže, rozpitváváním s ukázalo, že byl mnohem horší než v té poznámce.... pěkný ach jp
  • buď klidný, o tobě to těžko kdo napíše
  • kdo má nízké IQ shazuje se kradením nicků a vypisováním blbostí
  • nekraď nicky, TY NIKDO
  • Simčo, nech toho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit