Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • m.ambruz
    Děkuji za obsáhlý rozhovor. Konečně někdo fundovaně napsal o tom, jak to vlastně bylo. Bohužel stále tady budou "novinář" z jistých médií dokola papouškovat něco, co zcela popírá demokratickou diskuzi o naší minulosti, terá zcela jistě nebyla černobílá. A zdá se mi, že dnes je třeba pořádné dávky odvahy říci, že věci se mají jinak, než si přejí někteří "radoby demokraté" v této zemi.
    Ještě bych dodal, že jsem měl jisté indicie, o tom, jak to nespíš bylo již z textu Pavla Tigrida a ten snad nemůže být podezírán z jakési východní ideologie, nad to, když text jeho "Průvodce inteligentní ženy..." pochází z dob předlistopadových.
    Děkuji za článek.
    • vlastně to bymo ještě horší než poznámka... gloriola hapala
  • Ale já jsem holka bla bla bla, mladá holka bla bla bla, ročník 90 holka bla bla bla, hloupá holka jsem bla bla bla. Jo a kdybyste to nevěděli, tak jsem holka *15*
  • Takže, rozpitváváním s ukázalo, že byl mnohem horší než v té poznámce.... pěkný ach jp
    • Vypočítavý ubožák, guru současných žumpounů. Měl skončit u Nenáhla.
  • zdá se, že čím více to rozmazávají, tím více to smrdí, tím více se ukazuje, že Peroutka nebyl ten svatý muž, za něhož jej vydávali. Kromě toho, od vědce - historika očekávám fakta a nikoliv úvahy a úsudky.
  • a co tento odkaz?
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1124334907592173&set=a.183721474986859.50733.100000470228741&type=1
  • Ferdinand Peroutka i pan Zeman jsou mne u zadele *3*
  • tak to je docela dobre vysvetleni...je to nico jineho nez kdyz zvanilove soudi nekoho na zaklade jedne vety
  • Na to jeden nemusí být moc chytrý aby věděl že takovýto titulek by neprošel.
    Napište dnes v čečensku že Putin je gentleman
    Rusové, prorusky smýšlející Čečenci i místní nacionalisté si budou myslet že je to ironie ne li přímo provokace.
    • buď klidný, o tobě to těžko kdo napíše
  • Jděte už někam s tím Peroutkou vždyť je to hrozné nic jiného než Peroutka.On nebyl taky tak čistý jak vy tady píšete všichni novináři lžou podle tohojaký kabát mají navlečený a hlavně se něj nepodělejte
  • Číst umíte, ještě porozumět textu, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit