Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zatímco obyčejní čeští blbové jásali pro Babiše tak ten připravil pro parlament zákon,který má zase zadlužit Česko o dalších sto miliard.Nějaká snaha o svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů je u Babiše nulová.Je to zase jeden lump.který pro sebe hrabe a nadále zbídačuje Česko.
 • Senát je hlavně skladištěm vlastizrádných lumpů,zralých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně,za podíl na zbídačení této země.Navíc je třeba znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
 • senát je zapotřebí, podle mě, jedině ,že by měl mít větší pravomoc. Senát má své opodstatnění. Jeho složení se mění častěji než v poslanecké sněmovně a lepé odpovídá naladům voličů. Dále při hlasování o ústavním zákonu je také nezbytný. Bez něj poslanci nemohou změnit ústavu. Což je dobré v demokracii.
  • Senát by měl mít větší prtavomoc a plnit tak kontrolní funkci vůči vládě a parlamentui.
 • Pro stát a potažmo pro daňové polatníky ovšem sakra drahý domov důchodců.
  • Na prvním místě potřebuje Česko takovou vládu,která začne svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy i za cenu,že uvedené bude lumpy a hlupáky pořádně bolet.To se čtyřiadvacet roků neděje.Díly troubovitosti obyčejného českého blba,národ většinově volí lumpy,kteří umí národu lhát,pro sebe krást a astronomicky zadlužovat tuto zemi.Proto to chce krutou revoluci.
   • Proto stále volí ČSSD a KSČM *4* *4* *4* *4*
    • Na udělání pořádku,ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To chce mnohem krutější ruku mladé generace.Ta bude muset být na všechny ty lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili tak krutá,že staří lumpové začnou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký ,že to byl velký humanista,oproti mladé generaci.Mladá generace ta musí se starými lumpy,kteří Česko zbídačili jednat hrdě,ale hlavně tvrdě.Prosadit zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.
 • Strnade, odleť! Senát je opravdu nákladná a suma sumárum zbytečná instituce. Volič nyní sám dokázal, co si o Senátu ČR myslí! Potud je článek v pořádku. Očerňování pana Čuby však v pořádku není. Je to velká sprosťárna, tak typická pro "naše", obzvláště pražské, novináře-notorické lháře! Úspěchy JZD Slušovice a pana Čuby nebyly údajné a virtuální, nýbrž naprosto reálné. Byly v podmínkách socialistického hospodaření optimální! Ne ideální. Nejsem si však jist, jestli Strnad tyto pojmy dokáže rozlišit. Většina novinářů to totiž nedokáže. Jestli má senát sloužit alespoň jako "rada moudrých", pak tam patří především a na prvním místě pan Čuba!
 • Tupé ovce byly při volbách neschopné vybrat si svého zástupce a líné zvednout zadek a jít hodit lístek do urny. A teď tady bekají o "zbytečnosti senátu". On je pro ně "zbytečný" celý parlament. Stačí jim vůdce, který za ně rozhodne, řekne jim co mají dělat, včas je zažene do kotce před nepohodou a nasype jim do žlabu. Mámel sice demokracii, ale stále nám k tomu chybí občané a převádají ovcané.
 • Za všechno může Klaus? To zase ne. Senát byl jednoznačný výmysl Havla, že mu Klaus osekal pravomoci bylo možná jenom dobře. Umíte si představit ten bordel, kdyby měl větší pravomoci? Já myslím že stačí ten bordel v rámci dolní sněmovny. *7*
  Řízení státu jako firmy?
  Že se to lidem líbí?
  Jistěže ano, protože to má logiku. Stát je v podstatě firma nakládající s penězi daňových poplatníků. Její prvotní úkol je ty peníze ohlídat a přesunout na správné místo. Prosazování ideologie, tj. rozhodnout na kterou hromádku dám víc, je už úkol druhotný.
  Naše, podle Kalouska tzv. "demokratické" strany, tj. partaje politických papalášů naprosto selhávají už v tom prvotním úkolu. Nedokáží peníze ohlídat, neumí je efektivně využít. Takže k druhotnému úkolu se už žádné nedostanou, stát musí žít na dluh.
  Dovedete si představit funkční ekonomickou jednotku, které představenstvo se bude starat pouze o to jak si půjčit víc peněz a nebude řešit jak efektivně je použije? Bude se starat pouze o to aby si uplatili akcionáře, aby je zase zvolili? Tomu se říká "finanční negramotnost". Zatím co firma zkrachuje, stát ždímá stále víc svoje lidi, protože na rozdíl od firmy si může nejenom půjčovat, ale může tahat peníze i z kapes občanů.
  Já chápu to kvičení naší "zaběhnuté politické garnitury". Koryta jsou ohrožena, protože lidi jsou naštvaní. Jenomže si za to můžou sami, svou leností, neschopností, lhaním a podváděním. Je nejvyšší čas je poslat tam, kam patří. *7*
 • Senát je ve skutečnosti apendixem parlamentu. Vznikl jako úlitba politikům po rozdělení Československa. Je také pořádně drahý. Jen ty volby! Určitě by se omyly dolní komory daly korigovat jinak.
  Už jsme zase v době kdy byla společnost rozdělena na MY a ONI. Vrchnost to vidí jinak než lidé dole. A to i přes patolízalskou novinářskou snahu. Pravdou je, že sdělovací prostředky ovlivňují hlavně lidi nekritické a nepřemýšlivé. A tak se může stát, že prezidentem se stává šašek, ministrem pasák krav, profesorem zastydlý adolescent, jenž využil nepřehlednou a překotnou situaci ve vysokérm školství, policajtem gauner a podnikatelem zloděj a spekulant, Moc se omlouvám poctivým a pracovitým.
  • Dovoluji si upozornit, že senát není "apendixem parlamentu", ale jeho integrální SOUČÁSTÍ.
   PARLAMENT = POSLANECKÁ SNĚMOVNA + SENÁT.
   Máme totiž dvoukomorový parlament, který zaručuje větší dělbu moci oproti parlamentu jednokomorovému a tím tedy větší demokratičnost rozodování a větší stabilitu.
   Aby senát byl skutečnou "radou moudrých", je třeba, aby si občané ve volbách ty moudré vybraly. Nabídka byla. Bohužel, 85 % voličů se zachovalo nikoli jako občané, ale jako ovce, které byly nescopné volit a líné zvednout zadek a jít vhodit lístek do urny a teď tady bekají.

   S tím druhým odstavcem v podstatě souhlasím. Ale zase za to mohou ovce, které některým dovolí, aby si hráli na "vrchnost". Stačí naslibovat nemožné a rozdat koblihy.
   • Já si vzpomínám,že po tzv.rozdělení o čemž stále pochybuji,protože to je jako,došlo .že dříve byla teď nevím kvalitnější poslanecká sněmovna než senát a nebo naopak a tam došlo ke kotrmelci,který tu máme dodnes.Senát je mi sympatyčtější,protože se mění.
 • Senát byl zřízen proto aby mělo hodně lumpáckých politiků výnosná politická koryta.Proto je třeba vše co uvedené prosadilo,nebo v senátu parazitovalo odporážet na katovských mučírnách a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
 • Česká republika je kráva,která už dojí krev.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit