Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč všichni ti američtí jestřábi vypadají jak defekti?
    • Rád bych se podíval "Juro" na tebe, jak ty vypadáš dokonale.
    • Protoze nikdo jinej nez dexment by tohle nezvanil ...
  • Není p.Cain v zenitu svého života?Že je mu jedno,jak to dopadne se světem.Anebo jinak-Kain zabil Ábela,bratr bratra.To americké C se čte jako K,pozoruhodné.Uměl se narodit ,ten p Cain-protože to bude ten,který pošle svět do kytek.P.Obama je páté kolo u vozu.
  • věční studenti opět za kolečko gothaje tropí trapnosti *15*
  • Blb americkej
  • Amíci, ať je u nich slavný a vlivný kdo chce by se měli především starat sami o sebe. Měli by si zamést před vlastním prahem. Jenže je to podivný národ sběraniků a přistěhovalců a tak se rozlézají po světě, trousí rozumy a dělají především binec v jiných státech. Vždyť ty bojůvky a války co začali. Už mně štvou ty jejich vlivy a tlaky, TV ani nezapínáme - jen jejich kraviny jedou. Mám jich plné zuby.
  • k u r v y americké,vy zmrdi,jak já vás nenávidím,až bude k vůli vám válka,a půjdu na rusa tak první postřílím všechny velitele kolem sebe
    • Ne, ne! Jura bude v týlu jako provianťák-PZH.
    • Jo mám v plánu to samé *3*
    • Vlastizradce?
      Tobe flintu do ruky nikdo neda,nebot BISka te ma pod kontrolou,a v pripade konfliktu budes zlikvidovan i s celou tvoji dementnirodinou. *3*
      • tebe bych zlikvidovál jako prvního,debile
        • Chapu,jenze na to rudej dobytku nemas housle.
          Tak ti doporucuji sebevraždu.Stejne jsi pro svet zbytecny... *10*
  • Tento americkej hlupák ať si kecá co chce. Na ty jeho kecy může skočit akorát tak průměrný američan s IQ dítěte a zaslepená pravicová spodina ČR.
  • Americkej senátor by se měl starat o to jak doplnit polívku pro nezaměstnaný v USA a ne se starat o to co řekl nebo neřekl náš prezident, nenech si poroučet Zemane...
  • je zajímavé že všichni jejich reprezentanti jsou mimořádně odpudivých obličejů, ten Kerry taky.
  • McCain byl sestřelen ve Vietnamu sovětskou raketou a pak byl u Vetnamců v zajetí. Bohužel nenapravilo ho to. Je to příklad totalitního starce, který by přikazoval jiným a kritizoval je za to co řeknou a dělají a jemu se to zrovna nelíbí. I on podpořil násilný zločinný protistátní převrat proti legálnění vládě. I on podporuje a řídí loutky zločince co se tam zmocnili vlády a rozpoutali válku proti těm co s jejich zločiny nechtěli nic mít. Ale některé jeho myšlenky jsou relativně dobré. Ty militantní síly Ameriky a Západu by tam měli těm svým loutkám dodávat zbraně. Od tanků po letadla a vrtulníky. Je škoda přeškoda, když obránci spravedlnosti Ukrajiny-Novorossii musí ničit tanky T64, T80, Bulat, vrtulníky Mi 24, letadla Su25, Su 27 co převratem přešly do rukou Kyjevské Junty. A že ozbrojenci Junty již přišli cca o 1600 kusů obrněné techniky a skoro všechna povozuschopná letadla a vrtulníky. McCain bojuje a ještě více by chtěl bojovat za pomocí armady UA Junty proti Rusku. Avšak Armáda Novorossie se již těší jak bude americké tanky, letadla, vrtulníky aj. svými zbraněmi trhat na kusy a pacifikovat je tak, ... už aby byly Mc Cainem a spol. dodané Kyjevské Juntě... Ruské zbraně a rakety na úrovni vysokých technologií, hi-tech, jsou již připravené roztrhat Abramsy, Bradleye, zničit F15, F16, F22, Apače, a jiné zbraně pokud budou dodány UA Juntě a použije je na Armádu Novorossie. Ruské hi-tech zbraně jsou toho připraveny zničit a pacifikovat daleko víc, to pokud by to bylo i přímo na Rusko odněkud odjinud a to asi McCain není již schopen pojmout. Ale jsou si toho vědomí jiní co jsou na rozdíl od něho mnohem rozumnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší