Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdy mám pocit, že Štětina by se potřeboval léčit u nějakého odborníka z oboru psychiatrie.
  • To by byl Zeman hlupák. kdyby se nechal obklopit svými nepřáteli. Tak mu nemají co vyčítat.
  • asi jsme zvolili ve volbách na hlavu státu dobrou štiku. Sem tam se nakráká, ale to neva. Důležité, že má ostré zuby a udělá v tom zasmrádlém rybníku pořádek.
  • Štětináč potvrdil svojí reakcí, že Zeman koná správně po klerofašistickém puči po posledních volbách.
    • Balšoj Štětina by mohl být velvyslancem v Rusku, jeho články po SSSR mám před sebou a jsem zděšen reakcí tohoto Leninovce a Stalinistu !Mám chuť mu dát do držky-převlékač kabátů útočí s Bendou,podivně vystudovaný právník?Kvičí strachem, že přijde o koryto!
      • To Nevím . Rudý *12* tvého formátu ani neví, co je senátor Štětina za skvělého novináře a publicistu. Ale to samozřejmě de m e n t i s pomocnou školou anebo absolventi VUMLU-školy SNB nemohou vědět, to je soudruzi na marxismu-leninismu neučili.. Do držky by jsi potřeboval ty, ty rudá bolševická lůzo...Jste oficiálně od roku 1991 zakázaný, ale pořád do všeho strkáte ty svoje nevymáchané prasečí rypáky...Je mi z vás na zvracení, *12* *7* *9* *10*
        • To Justicia: velice trefně vyjádřeno. Dokud ty komunistické *12* nebudou potrestané za holokaust, který tady prováděly po půl století, nebude v Regni Bohemiae dobře.
          • To pravý point: Díky, alespoň někdo je v tomto rudém prasečím chlívku inteligentní... Holokaust, bohužel pokračuje v podání rudé lůzy, která permanentně šikanuje slušné a inteligentní lidi... Proč někdo, tedy my občané EU platíme ze svých daní taková *12* jako komunistu Ransdorfa, který si přijde do EU zapsat docházku, jak do inaugurační listiny , shrábne 300 éček platu a jde si chudák zdřímnout z té 5-minutové dřiny, kdy musel držet pero na podpisovém archu. To jsou těžce vydělané peníze, že soudruhu Ransdorfe. ? *10* *3* *1*
  • Je krásné sledovat, jak krysám na potápějící se lodi prezident hnul žlučí. Ale jak již při volbě krysy správně tušily, proto jsme prezidenta volili.
  • Puč to je , to jim nikdo neodpáře ! Ale, že nebude Kalousek, kubice, Mlsna a Peak, to je taky dobrý ! Začínám se však bát, co bude dál, Zemany, Šloufy, Remky, Drymly nechci.
  • Bendo, psi štěkají ale karavana jde dál. Tobě a tvým soukmenovcům zvoní hrana.
  • Komunistobijce Štětina za komunistů hlavní dopisovatel ze SSSR se znova ozývá a stejně podle svého zvyku nakonec znova přeběhne zpět ke své rodné straně. Co by pro koryto neudělal. Ale což, doufám, že ještě něco vypukne, až se začnou odkrývat všechny zločiny kapitalismu a buržoazie spáchané po opravdivém puči v roce 1989.
  • Je to rebel ! Čtyři vojáky těžce zranil, pět pohmoždil a jednoho zesměšnil...
    To mi zní v uších, když tady čtu jak naši zákonodárci mlátí pantem že Zeman dělá pořádek,hlavně už mazejte do propadliště dějin, Modrý práci a to i s Kalousem *2*
  • Když je demokracie prohnilá, je třeba vládu pevné ruky. Tak dlouho se po ní volalo a konečně nám jí bylo dopřáno. Rusko pod Putinem jede a Rusové svého prezidenta milují. A u nás to bude taky tak. A komu se to nelíbí, může jít žebrat kapitalisty na západě o azyl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit