Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte prezidenta, kterého jste si zvolili; jen je z toho chlastu poněkud neklidný. I senátoři už si toho povšimli.
  • Máte co jste si zvolili k obrazu svému. Tři čtvrtiny oprávněných voličů ho nevolily, ale mnoho ovcí nešlo k volbám a tím mu pomohly na hrad. Ten degenerovaný alkoholik a nikotinik a zjevně i s počívající senilní demencí je tak "representantem" naší země vůči světu. Nečekejme pak, že nás někdo bude brát vážně. Sami jsme se před světem degradovali.
    • Tak zkuste přesvědčit voliče, ať jdou volit. A nejlépe toho, koho chcete Vy.
      V Karviné a na Slovensku v ghetech, to tak dělali...
    • Tři čtvrtiny oprávněných voličů jej nevolilo? No a? Z celkového počtu oprávněných voličů Zemana volilo cca 2,8 milionu a protože to bylo nejvíce, tak byl právoplatně, v souladu s našimi zákony zvolen prezidentem republiky. Máš s tím problém? "Mnoho ovcí nešlo volit...a tím mu pomohly na hrad.."? No a? Je snad věcí každého občana ČR, zda se sám, svobodně rozhodne, zda půjde k volbám a současně, když ano, tak koho bude volit? Je to jeho zákonné právo, nebo není? Tak proč ty, známý proněmecký řiťolezec zase podjebuješ proti Zemanovi? Včera jsi podjeboval proti Benešovi a jeho dekretům,., . O jaké degradaci "nás" - koho tím myslíš(?) ve světě...? Já mám opačné signály, kdy díky jeho cestám do zahraničí se konečně podařily sjednat kontrakty ve výši desítek a stovek miliard, které naší rozkradené a zaprodané zemi, zásadně chybí!!! To takový kandidát na prezidenta, KS, coby ministr zahraničí blahé paměti nedokázal!!! To jsou fakta, ne jiný pohled na věc!!! Já Zemana volil a nemám proč jej nějakým primitivně trapným způsobem s červenými kartičkami made in USA a házení vajec dehonestovat!!! Já ne!!! Pokud by mne Zeman něčím v jeho funkci vážně zklamal, tak jej příště volit nebudu! To bude projev svobody a demokracie, ne ty tvoje podivně tendenčně zaměřené hemzy, červené kartičky, vajíčka a další. a také, to tvoje nevidění obrovských problémů způsobených mnohými politiky napříč naší politickou scénou tady nikdy nezaznělo, proč asi?!
      Odpověz mi proč....proč se KS tahá s pouliční pussynkou na veřejnosti, ač je ženatý, praktikující katolík, ...proč M.Kalousek nadává lidem na veřejnosti do kokotů a dokonce fyzicky napadl studenta naulici, proč v přímém přenosu "hodil šavli", ale strašně mu vadilo, že Zeman ji hodil "málem"...Budeš měřit stejným metrem všem, nebo pouze komu chceš? Jse opravdu zvědavý na tvou reakci. *12* *16* *12*
      • Nejedná se o právo volit nebo nevolit zaručené zákonem, ale jde o morální a intelektuální úroveň voličů. Sice neznám sloveso "podjebovat", ale kdo je schopen najít si fakta a pochopit je, ten mi v otázce tzv. "benešových dekretů" musí dát za pravdu. Pravda je shoda daného výroku se skutečnosti, což se mi nemusí vždy líbit. Obraz naší země ve světě není dán tím zda a kolik "kontraktů" se podaří sjednat. to vůbec není důležité a je to teprve věc následná. Nehledě na to, že sjednávání kontraktů vůbec nespadá do postavení a úkolů presidenta republiky. V civilizovaném světě je důležité jaký obraz vytváří daná země svou tradicí, vzdělaností, kulturností a morálkou. Pokud jde zmíněné nedostatky chování, je zásadní věcí, jestli se tak chová nějaký politik ve své zemi nebo president, který má být především symbolem světu, vyjadřujícím to positivní dané země.
        • Čtu správně? Morální a intelektuální úroveň voličů? Opravdu? Má toto smysl rozvíjet? Toto-tuto ve významu neskutečně amorální sračku?! Tohle je ale velmi nepodařený pokus zahrát si na jakéhosi "boha", který rozhoduje, kdo je a kdo není dostatečně morálně a intelektuálně dostatečně vybaven - jít k volbám? Neskutečné, nehorázné, zvrhlé!!!

          Obraz naší země ve světě? To je něco tak imaginárního jako obraz kohokoliv před jinými-veřejností. Vždy se najde "x" rozdílných postojů, pohledů a hodnocení, nikdy jen jeden!
          Jaký pohled na naši zemi? V čem, v jakých parametrech? Jak se toto promítalo, promítá a má promítat? A co negativního způsobil konkrétně Zeman? Komu? A co kterýkoliv jiný prezident? protože potom proč jen Zeman?
          Jaké pozitivum naší země má vyjadřovat? Rád si to přečtu.
    • Je zajímavé, že ožrala Jelcin vám nevadil a abstinent Putin vadí. Nemyslím si, že Zeman nepije, ale proti Jelcinovi je úplný mejdlo.
      • Cože?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit