Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoduché zrychleně přijmem UA do NATO a EU a a bude klid.Ovšem to by někdo musel chtít tak že smůla.
    • bezregistrace
      nu a zde bijce do prvního útok na nepřátelské pozice.
      • špatně pochopil já Doněcku fandím.jen mě štve že se jenom tom co se má dělat kecá.tak jsme dal jeden z mnoha příkladů kdy to stejně nikdo neudělá.jen se bude pořád tlachat.UA nikoho nezajímá stejně jako Somálsko a další země kde TEĎ umírají lidé.
  • Tak mě napadá...Z jaké příčiny, prapříčiny se tehdy stalo že vstoupila rudá armáda do Evropy? V muzikálu Drákula je perfektní myšlenka-"že rukou lotra jiní lotři padnou". Kolik těch lotrů ještě na světě je? Tedy oko za oko, zub za zub. Tyhle krvavé praktiky "náboženské"...Jak dlouho ještě? Až budou všechny oči vypíchnuty a zuby vyraženy?
  • Ti, co se kryjí za civilisty, nic jiného nejsou. A zločinci na východě Ukrajiny podporovaní Kremlem rozmisťují děla a raketomety do obydlených oblastí, odkud ostřelují Ukrajinskou armádu.
    proruští teroristé umístili dělo na dětském hřišti, v oblasti, kde žijí civilisté včetně žen a dětí. Dokonce z něj několikrát vystřelili. Důkazů o takových zločinech je ovšem daleko víc. Separatistické bandy podporované a vyzbrojované Moskvou běžně usazují děla a raketomety v obydlených místech. Tak je tomu třeba i na donbaských sídlištích a odtud střílí na své protivníky. Jejich vinou tak už zemřel na deset tisíc lidí.

    Ovšem v Makijivce se zločinci přepočítali. Tamní obyvatelé už těchto podlostí měli dost, rázně si vyšlápli na separatistické zločince a důrazně je žádali, aby si dělo odvezli pryč a neriskovali jejich životy.
  • Když UK nebude mít dost elektřiny pro sebe, odpojí Krym, který je na UK závislý ze 100 %.
    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit