Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Sestra vrahů je rovněž vrah,pokud schvaluje jejich počínání.Návody k tomu, jak potrestat národ jsou jen výmyslem sudeťáků a zlodějů tehdejších i současných.
 • http://janasimonova.blog.idnes.cz/c/254177/O-chorem-mozku-odpurcu-vrazd-bratri-Masinu-Nebo-snad-tech-druhych.html

  http://janasimonova.blog.idnes.cz/c/253743/Norsko-ma-sveho-Breivika-my-mame-Zdenu-Masinovou.html
 • Zdalipak ta humanitou a spravedlností posedlá dáma (stejně jako její bratři) projevila lidský zájem o sirotky, kteří se jimi stali díky humanistickému výstřelu nebo podřezání pánů bratrů za jejich útěku za svobodou, láskou, spravedlností a humanitou?
 • Schvalování vraždy je trestný čin a proto by měla tato paní být okamžitě vzata do vazby.
 • Chápu tuto paní že na bejvalejch funkcionářích KSČ nenechá suchou nit. Má svoji pravdu. Největší problém v republice asi bude že sice parlament udělal v 1993 protikomunistický zákon ale nic se nestalo, byl trochu rozruch kolem několika lidí z STB, snad nemohli komunisti pracovat ve státní správě, ale straníci byli tolerováni ikdyž tehdejší strana rozhodovala i o těch lidech z STB a úplně o všem, a tím to divadlo na demokracii zkončilo. Mezi tím hoši nalezli do politiky, do všech stran, a každej vidí jak to je.
 • divim se že má odvahu se vubec zviditelnit,ale ve state kde se netrestaji vraždy je vše možné
 • Paní Mašínová. Když řeknete A, tak musíte říci i B. V Polsku snižovali důchody vybraným kategoriíím důchodců, protože pobírali nadstandardní důchoddy s různými příplatky. A ty jim sebrali a důchody nově přepočítali. Protože jste už stará dakota, tak zákonitě trpíte ztrátou paměti. Toto samé jsme provedli v ČR již v roce 1990, kdy u všech důchodů byla provedena revize a pokud lidé pobírali jakékoliv příplatky a výhody k důchodu, tak byly tyto odebrány a důchod vypočítán jako všem ostatním. A toto udělal kovák z ČKD Muller. Tak blbě neplkejte. A pokud byste chtěla snižovat důchody podle politické příslušnosti, tak by se to mohlo v budoucnu klidně smeknout i na modré ptáky. Tak asi.
 • Paní má pravdu.
 • Mašínová věděla co udělají a co chystají přesto mlčela.Tedy je trestně odpovědná.Když potrestali přísedící prokurátorku která o ničem nerozhodovala v kauze Horáková,proč by se Mašínová neměla zpovídat za svoje vražedný bratry.
  To by vejrala přes ty luxfery kdyby jí někdo podříznul za nic,jen tak, někoho z její rodiny.
 • Z toho si nic nedělejte. Ti kapitalističtí zločinci sedí ve vládě s těma komunistickejma dohromady! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit