Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neudělali to z jednoho prostého důvodu. Na východěě umí na rozdíl od zápaDU DĚLAT. vĚTŠINU hdp MAJÍ Z VÝCHODU. pAK BY MUSELI DĚLAT SAMI...
  • Příspěvek má patřit k příspěvku "nnn".Důvtipnější to pochopili a já se jim omlouvám,byť k těm šklebivým nepatřili.
  • Násilnou smrt je třeba vždy litovat.Trpícími osobami jsou matka,otec,sourozenci,děti,manželka.... Proč k ní došlo je třeba odsoudit.Ať je to násilí nepřátel,nebo vůle sebevrahova.Pane "nnn",představte si,že se do tohoto mlýna dostane váš syn nebo dcera,vnoučata.Budete dál volat po jejich smrti?Lásku k vlasti nelze přikazovat.Měla vzniknout lnutím rodičů a školní výchovou.Státní hymnu jsem se naučil v lavicích základní školy a nechápal jsem ještě pojem "bory" a "lučinách".Ale pomohli mi,přátelé šklebiví.
  • Masakry stejné jako tehdy v Jugoslávii a tam žádní Rusové nebyli, jsou u toho vždy je USA- Spojené státy teroristické , stejně jako na Blízkém východě.

    Ukázka, jak USA zabíjí lidi na celém světě pomocí nastrčených fašistů, teroristů, žoldáků , které vycvičí , řídí je , financuje ve jménu svých strategických zájmů na území cizích států a tak rozvrací jejich strukturu a řízení, začne je ovládat. .
  • Pakáž jsou i Rusko-NKVD,co nemají na Ukrajině co pohledávat a zabíjí spoluobčany,kteří je nechtějí a chtějí mít svůj stát a žádnou federaci.
    Nás Čechů a Slováků se také nikdo neptal a rozdělili stát.A nikdo neumřel.Na to má právo i Ukrajina,východní.Ale to by tam nesměly umřít už tisíce lidí.Měli se dohodnout jako Klaus a Mečiar.Neudělali to,a teď už to není jen problém Ukrajiny.Rusko ideologicky i materiálně podporuje východní rebely.EU a USA pak teď už demokratickopu vládu Ukrajiny."Kostro",v sázce je dnes víc než autonomie částí Ukrajiny.V sázce je dnes 3.světová válka a o ní rozhodne racio uvažování klíčových osob-Putina a Obamy.
  • http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1183-necenzurovane-otresne-zabery-dalsiho-masakru-ukrajinske-vlady-v-luhansku-18

    Fašisticko-banderovsko-usraelský dobytek zabíjí nevinné občany na ulicích měst na východě Ukrajiny - pod vedením CIA:
  • Lekci dostanou nakonec Amíci, protože nemají na Ukrajině co pohledávat a zabíjet občany tohoto státu.
  • Vypalování vesnic, měst např . napalmem jako ve Vietnamu, humanitární bombardování např . Srbska, zabíjení Ukrajinců tisíce km od našich USA hranic ve jménu prachů,, mamonu a nerostného bohatství , našich strategických zájmů je jediným naším cílem a mottem.
  • Jste ideologicky vyšinut a vnímáte jen azbukou psaná hesla.Havla si do úst neberte,ten byl vyšinut jnak.Pro Česko horší způsobem.
  • Spojené státy teroristické - kdo nepůjde s námi , toho humanitárně vybombardujeme, zničíme, zabereme mu jeho území, postavíme si tam svoje vojenské základny USA_NATA. protože chceme a potřebujeme vládnout celému světu. Takto vypadá v praxi naše fašistocko-teroristická demokracie made in USA:
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    předvčerem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,,.
  • Bolševici vzdejte se! Jinak startuju Havlův humanitárně vraždící bombardér!

    Nepotřebujeme Ruský plyn. Máme Ruský a Norský. Je sice 2 dražší ale za to má hezčí
    obal. Naše troska teda armáda je na válku plně připravena. Máme 3 nepojízdné tanky
    2 nelétající letadla a sbor vojenské dechovky pod velením Vlastičky Parkanové!

    Vláda vám přidá 500 korun ale ani toho si nevážíte. Vaši chlebodárci - podnikatelé jsou na
    tom hůře a tak potřebují samozřejmě větší pomoc. Pracují 365 hodin denně a neznají
    dovolenou. Na své chatičky se dívají pouze na fotkách. Nemají čas na ně jezdit. I my lenoši se máme dobře - dříve nás Satan ( komunista) nutil pracovat tyran jeden - dnes nám stát dává peníze za dělání dětí. Kupředu pravá za svobodným banánem!
  • Tečkův příběh jsem nezaregistroval.Můžete mi tedy přispivateli s tečkou pod ohanbím sdělit,proč je třeba "rusáky" zahnat do jejich stepí?
  • Pakáž jsou USA-CIA, co nemají na Ukrajině co pohledávat. a zabíjí spoluobčany, kteří je nechtějí a chtějí mít svůj stát nebo federaci.

    Nás Čechů a SLováků se také nikdo neptal a rozdělili stát, na to má právo i Ukrajina, východní.
  • Pod vedením CIA USA . Fašisté banderovci zabíjí Ukrajince, co nechtějí být s nimi pod jednou ukrajinskou střechou. HNUS. Tak jako toto provádí USáci po celém světě.

    A ty se tečko - nyní jako Stal- in rychle odstěhuj do USA , protože USA umí jen zabíjet , drogovat a chlastat whisky. Po celém světě kradou nerostná bohatství a zabíjí neviné občany a rozpoutávají války, kradou území.

    Vystoupit z NATA:
  • Tak 500 mrtvých vlastizrádců? Nebo mezi nimi byli také teroristé z Ruska? S takovou pakáží nelze mít slitování.
  • A co ovečky ??
  • tečko hoď do placu jak jste pěstovali králíky husu a slepice, už jsem to dlouho nečet, neměli jste taky včeličky?? *3* *3* *3*
  • Aspoň občas dostane Putler lekci. Imperialistické choutky ruského fašistického režimu to ale moc neutlumí. Který stát teď rusáci napadnou ?
  • By mne zajímalo, co vládne vaší hlavě soudruhu. Vemte si svůj srb, kladivo a mazejte do široké ruské náruče. Dokud nevychcípají všichni komunisté, nebude tady klid. Všichni vědí, že Rusáci umí jen chlastat vodku a zabíjet. Takové zmrdy jako ty bych poslal do gulagu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit