Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedivme se, že ti lidé tak ječí. Když budete brát praseti plné koryto od huby, taky bude ječet. Uřad pro studium ničeho o ničem.
    • Naprosto přesně napsáno! Je to tak!
      • Také musím jenom souhlasit!
  • Běžte s tím už někam!Je rozhodující,že třeba voda z kohoutku je 130x dražší jak před převratem a nebo dnešní zpráva http://zpravy.tiscali.cz/brambory-jsou-v-obchodech-o-polovinu-drazsi-nez-loni-211866
    Ale hlavně,že nám nevládnou komunisti a máme banány/ikdyž jsem už viděl lidi jak se někteří rozhodují jestli si je mohou koupit!/
    PS:
    Nebo tahle zpráva by Havla určitě potěšila!
    http://zpravy.tiscali.cz/krize-zasahla-i-prostitutky-musely-o-polovinu-snizit-ceny-211873
    • Seš velmi hloupej, ale nikdy tomu neuvěříš, protože seš velmi hloupej!
      • Pro hloupého je každý hloupej.
  • Když si člověk uvědomí, ře Monika MacDonagh-Pajerová je starší sestrou Kateřiny Jack Bursíkové,jinak BIOMASY, tak si říká, že zvlášním způsobem postižená bude asi celá rodina a tak se ani těm hysterickým výlevům nediví. Jedna je hysterka a druhá vyvolává rvačky na 1. máje a ještě to svádí na policistu. Úroveň pak dokazují obě stejně. Poslankyně za zelené neví co je biomasa a MacDonagh nezná ani základní pravidla ústavu za jehož ředitele křičí. Pan Jelínek, má moje sympatie, že se s takovou ............. nehodlá zahazovat a na její slinty reagovat.
  • Kdybychom žili o pár desítek let zpátky, tak tahle hysterka by nejspíš měla funkci na ideologickém oddělení ÚV SSM. *5*
  • Zažil jsem oba dva režimy, stávající i ten minulý, každý má své proti i pro. V minulém byla určitě jistá část obyvatelstva perzekuována, o tom není pochyb, ale stejně tak jistě vím, že mnoho těchto lidí byli věční rýpalové a nespokojenci, kterým práce značně ale značně smrděla ( konkrétně pan Jidáš Václav Havel...ale chápu, že je to věc úhlu pohledu). Po zkušenostech dnešní doby musím konstatovat další VELKOU pravdu: "naše země neskvétá" a co je horší, přibývá případů, kdy lidé "řeší" svoji ekonomickou situaci sebevraždou (ale o tom určitě na Nově reportáže točit nebudou). Zkrátka paní Pajerová je dementní kráva, ať má životopis jaký chce *3*
  • Nevi zde nekdo,jestli dotycna Petruska Sustrova neni Chartistkou?
    Jestli ano,tak jsme doma... *3*
    • Jo a taky brzy v hajzlu! *16*
  • Už zase chrchlák,už schází dáša a jejich hafani a rodinka je pohromadě.Pořád to samé jak u blbů na dvorečku. *16* *16* *16* *12*
  • Žádná škoda,ať se smaží v pekle !!!
  • Pro potřeby soudu jsem musel navštívit archiv a nechat si vyhledat svazky, ze kterých jsem vyhledal potřebné dokumenty. Ve studovně seděli mladí lidé a studovali novodobé dějiny. Venku v kuřárně jsem slyšel výsledky jejich bádání. Ani se nedivím jakými polopravdami i nepravdami nás krmí sdělovací prostředky. Prožil jsem skoro celý život v totalitě. Na 50tá léta si moc nepamatuji. Ostatní léta jsem si užíval úplně normálně. (byl jsem zarytý antibolševik) Pokud bych chtěl emigrovat, mohl jsem prakticky kdykoli. Stačilo vystát frontu na nějaký zájezd od Čedoku na západ, nebo Jugoslávie. V roce 68 úplně normélně. Nechápu proto ty, co se šli nechat zastřelit na čáru. Nevím proto co vlastně chtějí vybádat.
    Je to jen propaganda, srovnatelná s propagandou fašistického Německa.
    • resp pres ni sli lide kteri utikali z kriminalnich pohnutek. Dnes z nich pred mladymi delaji hrdiny. Pritom slo o zlodeje , podvodniky , defraudanty a dalsi podobne. V podstate by za svoji / ne protistatni , ale kriminalni / cinnost byli stihani kdekoliv na svete. Noa pak jeste par mladych pitomcu , kteri nevedeli ze to jde i bez nasili , viz Vas nazor. To ale nelze brat vazne , tyhle mlade trumpety , co ze sebe dnes zase delaji hrdiny , jedno jak. Par jich proslo tak jsou za ucitele Jamese Bonda a ti co neprosli / vetsina / se citi byt politickou elitou s nejakymi naroky za svoji blbost. Preji hezky vecer. Emigrant co tenkrat prosel bez nasili / YU -I / a kriminalni minulosti.
  • Ústav rozpustit a agendu převést do státního archilu a do škol, kde se historií zabývají. A pokud je tam málo lidí, tak jednoho si mohou vybrat ze zaměstnanců likvidovaného ústavu. A přesto se tím ušetří miliony. Zbytek bohužel bude muset hledat práci, stejně jako statisíce jiných....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit