Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to strašné, jak je to u nás zavedené. K čepu je řepka? Daleko užitečnější by byl lán obilí, brambor, řepy atd. Obávám se ale toho, že se to k lepšímu bohužel jen tak neobrátí. Manžel pracuje v zemědělství a mají v objektu dvě sila na obilí a kdysi dávno je obě naplnila a teď jsou rádi, když naplní jedno. Je to jednak způsobené suchem, ale bohužel také roztahující se řepkou.

 • Za uvedené je třeba všechny lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
 • řepka,solární panely.Sklady,satelitní městečka.....to vše na půd která nás má živit .
 • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/-Jsme-skanzen-hlouposti-Kecy-v-CT-Martin-Koller-varovne-o-nove-valce-nasteve-Cinanu-a-uprchlicich-429242
 • Vzpomeňte si na Libyii. Počátkem devadesátých let jsme ji mistrovali ohledně lidských práv, za trest jsme s nimi přestali mluvit – zatímco ostatní naopak začali. Totéž s Kubou! Promarnili jsme dobré jméno, co jsme tam měli. Pak s Ruskem. A nyní téhož chtějí titíž dosáhnout s Čínou. A ještě mají drzost mluvit o prezidentovi, že nehájí zájmy státu.
  • Podle mého soudu je k Číně třeba stát čelem, a hlavně s nimi mluvit. Ne je urážet. Paralelně s návštěvou čínského prezidenta u nás byla čínská premiérka v Izraeli. Nezaznamenal jsem, že by to těm našim o celý svět starostlivým demonstrantům nějak vadilo.
 • on se totiž nikdo řepky olejné nenažere
 • Jedná se nejen o úpadek zemědělství, ale i úpadek školství, zdravotnictví, morálky a vůbec společnosti jako takové. Demokracii a pravidla si každý vykládá po svém a společnost je zrcadlem politiků. Je mi z toho nevolno.
  • U nás a demokracie? U nás je zvenčí řízené zhoršování ekonomiky. Příkladem jsou politici a úředníci. NENÍ vyžadována odpovědnost za jejich "činnost". Naopak je prosazována jejich nanažranost a flákárny ( viz práce parlamentu ). Co si mají lidé vzít za příklad z takového štětináče s jeho rozdílem vykonané práce a příjmu. Co ještě bylo jakž-takž před převratem v pořádku je nyní v rozvratu. Příkladem jsou výsledky činnosti a vydírání nátlakových skupin - justice, fiškálů, učitelů, doktorů, ale hlavně politiků. Stejně jako cikáni nemusí pracovat,ale jejich příjmy? Neexistuje u nás byť jen zdání nějaké spravedlnosti. Zato je posilováno vydírání byvatelstva díly mizerným zákonům a pomocí justice, vymahačůa exáčů. O gazdování černozádelníků v zemědělství ani nemluvím.
  • Bohužel, musím souhlasit. Komunisti v naší zemi zavedli materialismus, zničili morálku, vědomí smyslu naší existence a činností a ze samostatných občanů vytvářeli "pracující", tj. poslušné roboty.
   Demokracii si někteří lidé vykládají po svém, pletou si ji s anarchií. Nevědí nebo spíš nechtějí vědět, že demokracie znamená řád, odpovědnost při rozhodování.
   • Ty kecy o demokracii můžeš rozšiřovat a vykládat maximálně hloupým žákům ZŠ. Slušný člověk, s vlastním rozumem a myšlením, ti na to už neskočí. Je rok 2016 a ne rok 1989, kdy tu bylo spousta žvanilů pod vedením jakéhosi Havla a zblblí cinkači klíčema věřili každé lži.
  • Než se ve zde šestadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku udělá pořádek ta to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
 • Můžeme poděkovat těm co se prolhali po 89 k moci. Byli jsme soběstačný, to západ ale nepotřeboval a tak uplatil Čecháčky aby si to tady za peníze od nich sami zlikvidovali. Když řepka zraje, tak se nedá ani pořádně dýchat jaký je to smrad. Majitelé těchto polí by měli povinně trávit celý dny u polí s řepkou. A co na to ochránci přírody?
 • Dotace a ekologové jsou nejhorším zlem pro naši společnost. Ještě tedy nesmím zapomenout na sluníčkáře, dobrosery a kavárenské povaleče.
 • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Smutny-profesor-Zeleny-Vsechno-jsme-prodali-penize-projedli-Cinanum-neco-patri-nam-uz-ne-Vse-zaslapano-v-pilinach-429386

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit