Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen zkumavkové politické dítě Sobotka věří že se nás obchodní ani jiná válka s Ruskem
    nijak nedotkne. Tento pán by měl být okamžitě odvolán - nechávat v čele státu
    amatéra je nebezpečné.

    EU ovčánky nezajímá vůbec nic. Nějaká Ukrajina je daleko a to co se tam děje se nás nijak
    nedotkne říkají si. Věří že počítač mobil obchodní dům .. mají na věčný čas a nikdy jinak.
    Přitom stačí jeden pirátský útok a vše moderní zkolabuje.

    EU od roku 45 nezažila válku a tak zpohodlněla. Dravější národy nás převálcují.
  • Já se ničeho nebojím a když tak - tak jenom ze západních imperialistů a zejména USA, kteří jsou největší agresory a válečný štváči hned po Hitlerovy.
    V případě války klasickými zbraněmi by došlo k nové světové revoluci, kde by vítězný pracující lid a inteligence smetla buržoazní a církevní smečku a postavila by je před lidové soudy.
  • To by me zajimalo, kde se odehral ten pruzkum, pravdepodobne na papire. Nejdriv je vladou vyhlaseny umysl obnovit vojenskou sluzbu a pak najednou tu mame pruzkum, podle ktereho se vsichni boooji a vsichni chteji chcipat za zajmy EUSA. No, myslim, ze kdyz pujde do tuheho, tak asi rad pujdu chcipat, ale na tu druhou stranu, jinak bych se nemohl podivat po zbytek zivota, jestli jeste nejakej bude, do zrcadla. Nehodlam nasledovat prikladu vlastizradcu, co rozprodali nasi zemi EUSA. *11* *12*
    • Předpokládám, že ti co nejvíce řvou po obnovení vojenské služby si už vyběhávají MODROU KNÍŽKU. Jinak proti obnovení vojenské služby v nezávislé armádě ČR nic nemám. Na vojně jsem strávil 26 měsíců.
      • To ja taky ne, ale rozdil je v tom, ze je poslou strilet do Slovanu. To ja bych teda nesel, to bych se musel zblut az po paty.
        • Já jsem také nepsal, že bych šel do někoho střílet, to za prvé, a za druhé, jaký je rozdíl střílet do Slovanů nebo do Afghánců, Libyjců, Íránců a mnoha jiných, kteří nechtějí mít v zemi americké okupanty??? .
  • vás se to nedotkne. Stejně vždycky kapitulujete bez průtahů......jak na Bílé hoře, tak v září 39.....prostě Vás zase přilepí k nějaké říši jako protektorát s poslušnými otroky, budete robotovat za "vítězství" svých nových pánů, a žvanec budete mít jistý...tak vo co gou?
    • Máš pravdu i v roce 1989.Stačí pár frází od alkoholika dramatika a jsme tam,kde jsme.
  • Kdo se bojí, sere v síni.
    • Zde vládnoucí lidský dobytek a prolhané novináře je třeba,co nejkrutěji ,odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit