Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 26% je 1 čtvrtina, téměř přesně.
    Ach jo, zase ta matematika.
  • Mě přihodili čtyři roky, to je kus života.

    Když půjdu v 63 letech do penze, o tři roky později, bude to tedy "předčasně"...
    S tou nynější, najednou vzniklou dlouhověkostí to bude nějaký statistický podvod.

    V domě, jediném vchodu o osmi bytech, nám teď v posledních třech letech pomřelo pět lidí, a ani jeden to nedotáhl na sedmdesátku.
  • Teď fňukají že mají nižší důchod??? Dobře jim tak, nechceš tahat, tak teď nebreč.
    Omluvám se všem kteří v důsledku težké fyzické práce a nebo z důvodu zdravotních potíží odešli do důchodu dříve - těch se výše uvedené samozřejmě netýká, těm by měl stát líbat nejen ruce ale i nohy.
    Je ovšem zvrácenost "non plus ultra" když cikán, který vůbec neví co je práce bere podstatně více jak český dělník po desítkách let tvrdé práce.
    • Každý politik-začátečník vám rád vysvětlí, že je levnější dát cikánům "dafki", než je zavírat za kriminální činnost do basy.

      Jak k tomu ale přijdou ti, co desítky let poctivě pracovali a platili daně, to vám už neřekne.
      • Ale cikánům se dávky dávají a oni stejně jsou v lapáku? Tak jak to je?? *5*
      • Hrochu, ale cikán nedostane skoro žádný důchod když se ho dožije. Pokud nepracuješ v base, tak nemáš nárok na důchod když nemáš odpracované roky. Hrochu, ale na stejné dávky má nárok každý, jenom na to musíš mít žaludek, stát na pracáku.
        • To už se tady řešilo několikrát. Důchod nedostane, ale dostane dávky životního minima, příspěvek na bydlení, a snad ještě něco dalšího.
          V součtu mu dá jako ten důchod, možná i víc.

          Navíc na sociální dávky mu, na rozdíl od důchodu, nesmí sáhnout exekutor.
          • Hrochu, dávky životního minima jsou málo přes 3 000 Kč. a příspěvek na bydlení je pouze příspěvek ne celá dávka. Nevyžiješ!!!!! Exekutor může sáhnout na bydlení to by jsi mohl vědět.
            Nic ´ti nezbude!!!!!
  • Toto je zase špatný a zavádějící komentář.Já jsem šel řádně do důchodu v roce 2003, jenže za přispění Kalouse došlo ke snížení přepočtu výše důchodu. Dostal jsem a mám dosud o celkem 2500.-Kč měsíčně méně a nikdo toto nikdy neopraví. A to jsem měl prac.poměr jako státní úředník, řádně vše tedy platil. Děkuji za toto snížení, ještě že přicházející nepracující mají vše v eurech.
    • Jako úředník jsi moc nemakal tak buď rád, že jsi něco dostal a děkuj bohu, že jsi se dožil takového věku.
      • Tady pro někoho duševní práce nevyčerpává, zřejmě to bude někdo, kdo zná jenom lopatu, či co? *16*
        • Lepší makat s lopatou na zdravém vzduchu chlastat pivo než sedět v kanclu a chlastat kafe.
    • Tak nebuď krkavej. Z našich důchodů musí zbýt i na cikány.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit