Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3.9.014 proti Putinovi veřejně vystoupil Svaz Výborů Matek vojáků, který již za války v Afghánistánu + za obou čečenských válek napadal lži Kremlu, zveřejňoval fakta, a zastupoval rodiny, které žádaly o kompenzace.

    Šéfka Svazu Výborů Matek vojáků Valentina Mělniková uvedla, že na Ukrajině bojuje zhruba 15.000 ruských vojáků, zatímco Kreml tvrdí, že ani jeden ruský voják

    Mělniková v MOW prohlásila, že tento počet vypracovala informační sítˇ Výboru v ruských plucích (+ informace od matek a manželek vojáků ) : „ Víme přesně, kolik je mužů na každé ruské vojenské základně, a kolik jich chybí při apelu „ ...

    Mělniková uvedla, že Výbor Matek vojáků archivuje informace od rodin vojáků padlých na Ukrajině, kdy padlé vojáky ministerstvo obrany v naprostém utajení převáží zpět do RF v kamiónech specializovaných na převoz mrtvých vojáků, a nařizuje utajené pohřby.

    Většinou mladí vojáci ani nevědí, kam jdou na „ cvičení“ , teprve za hranicemi je jim nařízeno, aby změnili uniformy za uniformy bez insignií, a musejí přelakovat na bílou barvu imatrikulační značky svých tanků
  • nove reformy . Mimo jine zvyseni hranice odchodu do duchodu na 67 let. Takze v pohode panstvo. 67 letou uz by asi tezko nekdo bral na tohle remeslo. Zustane tim padem na podpore , nebo na nejake te podradne - jestli vubec - praci. Zato ty mlade budou mit casu dost se remeslu venovat. V tomhle si nebudou vekove konkurovat .
  • Tak už je to tady komplet, samej debjil s Tečkou v čele... *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    No tedy toto je sance pro chudy delnasy aby cely rok setrili a pak si muzou nejakou tu LACINOU reckou fuchtly na vecer koupit!!! *15* Nastesti mi bohaty podnikatele skvele vypadajici usepny borci tyto problemy nemame nebot samy kocky nas chteji!!! *5*
    • Šlápoty z nádraží se po tobě ptaly, dají ti i za půl rohlíku, to snad dáš
  • Jeďte si třeba doprdele vy dvě homoklády pode mnou, prasata
    • sakra ty jsi si tam ty body celkem bleskově nasekal *15* *15* *15*
      • Narozdíl od tebe ty úchylný prase, jsem zde velice oblíben, tak nač sekat body???
    • ale nežárli Bohouši

      pojedeš s náma no *7*
      • Smrdíš, chichichi, jako 100 let nemytý prase !!!
        • děláš jako kdyby jsme spolu byli opět pod peřinou *2*
          • To bych ti musel poblejt kozy hermafrodite ouchylnej, chichichi
  • a kde je emancipace,o gayích se nepíše ,nemáte někdo bližší informace?
    • Táhni zpátky do makakovy rrrdele, homozloději nicku!!! *12* *10* *11*
      • ahoj,mám otázku : proč neustále zveřejňuješ příspěvky ohledně opičích zadků,to je nějaká tvá libůstka ?? *14*
        • To je přece tvůj smysl života, makakův ř.tní alpinisto. *1* *15*
          • nevšímej si ho,mám pro tebe překvápko *14* oholil jsem si nohy *3*
            • Eště si umej ty houna. *1*
    • také by mě to zajímalo,celkem zajímavý typ na dovolenou *14*
      • ty pojedeš do Litvy *10*
  • Šlapu si ani nevím jak, vždyť nemám prsa, svrbí mě pták, mám jen duhovou rrrdel... Jojooo, to je ta zářná budoucnost jménem homo homosexualensis!! *1* *14* *14*
    • Šlapu si ani nevím jak, nemám prsa a mám pták, sem putinův čuák zlejj troll *15*
      • Seš úúúplně vedle, simone tečko, makakův prde. *7*
  • To to dopracovali se slavným eurosojuzem, jako většina zemí. Nebylo jim dřív líp, samostatní a nezávislí s drachmou?

    Eurosojuz je jako ta hra, pyramida, berou jen ti úplně nahoře...
  • Hmm, bezva, asi pošlu ženu do Chorvatska a sám vyrazím do Řecka, najít si tam nějakou Afroditééé.....Řekyni jsem ještě nebušil *1* *1* *1* *1*
  • Ono to v tom Řecku nebude žádná "tragáda". Tuhle byly k vidění snímky, jak klabosí v restauracích, popíjejí víno či Metaxu, pojídají olivy, prostě veget, který si jako důchodce ani 25 let po nástupu "sameťáčků" zde v Česku k moci nemohu dovolit. Ale šetřím a nazadlužuji se - a vo tom to celé je. Domluvil jsem.
    • to je mi tě líto....a za komoušů se jako měli důchodci dobře???
      • Jo až teď po "sametu" se maj důchodci jako prasátka v žitě a samej bezdomáč.

        Vivat Eurosojuz !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit